Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: soldado » 15 lip 2021, 00:36

ronald73 pisze:Ta cała holograficzna rzeczywistość jest dla mnie trudno do zrozumienia, tzn jest do dla mnie dość skomplikowany ponieważ nie mam żadnego doświadczenia wirującymi cząstkami, falami itd, i spodziewam się że w obecnym życiu raczej nie będę miał.

Rozumiem że te wirującymi cząstkami, falami itd jest od tej energii co każdy żyjące człowiek i roślina ma w sobie? Holograficzne światy są jakby astralne nieświadome poczekalnie dla dusz między wcieleniami?


To będzie szok chyba dla Ciebie, gdy to napiszę....w holograficznym świecie jesteśmy obecnie, a wracamy do rzeczywistości prawdziwej, z której tutaj przybyliśmy.
Nigdy tego co napisałem wyżej, nikt z nas nie zrozumie, gdy nie zrozumie tego kim naprawdę jest.
To podstawa, od której każdy z nas powinien zacząć.
Gdy zrozumiemy kim jesteśmy, wtedy zrozumiemy czym jest otaczający nas świat i zrozumiemy wiele rzeczy, które są z nim związane.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: ronald73 » 15 lip 2021, 18:27

Nie nie, to nie szok dla mnie, bo jestem nieświadomy z tego :)

Gdyby można zamieniać słowo holograficzny na astralny, mogę to lepiej zrozumieć :arrow: świat astralny znajduje się tam gdzie jesteśmy i tam gdzie nas nie ma


soldado pisze:Gdy zrozumiemy kim jesteśmy, wtedy zrozumiemy czym jest otaczający nas świat i zrozumiemy wiele rzeczy, które są z nim związane.


Jesteśmy ludzmi, w każdy z nas jest cząstka Jego życia. Kim więcej jeszcze możemy być? :)
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 306
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: danut » 15 lip 2021, 22:08

ronald73 pisze:Nie nie, to nie szok dla mnie, bo jestem nieświadomy z tego :)

Gdyby można zamieniać słowo holograficzny na astralny, mogę to lepiej zrozumieć :arrow: świat astralny znajduje się tam gdzie jesteśmy i tam gdzie nas nie ma


soldado pisze:Gdy zrozumiemy kim jesteśmy, wtedy zrozumiemy czym jest otaczający nas świat i zrozumiemy wiele rzeczy, które są z nim związane.


Jesteśmy ludzmi, w każdy z nas jest cząstka Jego życia. Kim więcej jeszcze możemy być? :)

Podstawowy błąd logiczny z tymi astralami. Astralny czyli jaki, nijaki, mgiełka w głowie? No ale jak to mgiełka to podczas śmierci umiera mózg, a skoro tak to już nie działa i nie produkuje hologramu, zatem? Kto to wprowadził te astrale?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: ronald73 » 16 lip 2021, 08:53

Jako astralny świat ja liczę to tam gdzie są duszy ludzi, zwierząt, owadów, itd, które nie żyją na ziemi.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 306
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: danut » 16 lip 2021, 13:39

ronald73 pisze:Jako astralny świat ja liczę to tam gdzie są duszy ludzi, zwierząt, owadów, itd, które nie żyją na ziemi.

W podejściu holograficznym do rzeczywistości nie istnieje taki podział. Wszystko jest o wiele bardziej skomplikowane. Tak ludzie sobie tylko uprościli robiąc podział na to co odbieramy jawnie jako twarda rzeczywistość a to co odbieramy niejawnie na jakieś astrale. To zupełnie nie jest tak. Patrz istnieje telepatia i jeśli ktoś odbiera wiadomość od żyjącej osoby bliskiej poprzez nią to nie znaczy że ta druga osoba śląca nam jakąś informacje jest astralem duchem mgiełką. Ta osoba istnieje tu u nas, a jeśli mamy przekazy z innych rzeczywistości to tak samo ta inna rzeczywistość także istnieje pomimo tego, że jej nie widzimy i też nie jest żadnym astralem, przecież tak mówiło już wielu od Jezusa - "jest mieszkań wiele, jest nieskończona ilość innych światów" - światów prawdziwych a nie żadnych astralów.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: ronald73 » 17 lip 2021, 17:30

Ja wiem i rozumiem że w tym astralnym świecie o tym ja mówię nie wszyscy i wszystko nie jest rzucone na jednym wielkim kupie, rozumiem że każdy gatunek i charakter ma swój oddzielone miejsce.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 306
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: tadyszka » 18 lip 2021, 11:26

soldado pisze:
ronald73 pisze:Ta cała holograficzna rzeczywistość jest dla mnie trudno do zrozumienia, tzn jest do dla mnie dość skomplikowany ponieważ nie mam żadnego doświadczenia wirującymi cząstkami, falami itd, i spodziewam się że w obecnym życiu raczej nie będę miał.

Rozumiem że te wirującymi cząstkami, falami itd jest od tej energii co każdy żyjące człowiek i roślina ma w sobie? Holograficzne światy są jakby astralne nieświadome poczekalnie dla dusz między wcieleniami?


To będzie szok chyba dla Ciebie, gdy to napiszę....w holograficznym świecie jesteśmy obecnie, a wracamy do rzeczywistości prawdziwej, z której tutaj przybyliśmy.
Nigdy tego co napisałem wyżej, nikt z nas nie zrozumie, gdy nie zrozumie tego kim naprawdę jest.
To podstawa, od której każdy z nas powinien zacząć.
Gdy zrozumiemy kim jesteśmy, wtedy zrozumiemy czym jest otaczający nas świat i zrozumiemy wiele rzeczy, które są z nim związane.




Soldado bardzo trafnie to napisales.
Jak sobie uswiadomimy ,ze przestrzen, swiat i czas w ktorym sie poruszamy jest iluzja latwiej sie zyje. Przede wszytskim nasze ciala sa narzedziami i skafandrami by przepracowac tutaj swoje doswiadczenia jak ludzie bawiacy sie w escape room. Wszystko wokol jest dostosowane do scenariusza. Wszystko, jestesmy tak prowadzeni bysmy przepracowywali nasze cele.
W kwestii duchowej nie ma zadnej roznicy.
Jestesmy w wielu miesjcach na raz, zwlaszcza podczas snu. Czlowiek potrzebuje nazywania, potrzebuje etykietek by wytlumaczyc wszytsko co sie dzieje dookola. Jednak najwazniejsza jest milosc i zbieranie nowych doswiadczen dla duszy.

Dusza tworzy swoja rzeczywistosc, nigdy odwrotnie.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: soldado » 18 lip 2021, 19:58

ronald73 pisze:Nie nie, to nie szok dla mnie, bo jestem nieświadomy z tego :)

Gdyby można zamieniać słowo holograficzny na astralny, mogę to lepiej zrozumieć :arrow: świat astralny znajduje się tam gdzie jesteśmy i tam gdzie nas nie ma


soldado pisze:Gdy zrozumiemy kim jesteśmy, wtedy zrozumiemy czym jest otaczający nas świat i zrozumiemy wiele rzeczy, które są z nim związane.


Jesteśmy ludzmi, w każdy z nas jest cząstka Jego życia. Kim więcej jeszcze możemy być? :)


Jesteśmy ciałem, w którym jest Duch, a w nim jest Dusza.
Nasz Duch jest bardzo ograniczony, poprzez to, że jest w ciele, które ogranicza nas do odczuwania tylko tej rzeczywistości, tego hologramu, w którym jesteśmy. Ciało jest związane z materią, która jest związana z tym hologramem. Jednak z tego hologramu nie możemy zabrać ze sobą nic co jest z nim związane, możemy zabrać tylko swoje doświadczenia, po które tutaj przybyliśmy. To one pozwalają nam się rozwinąć. Jesteśmy tutaj dla rozwoju duchowego i po to, żeby pomagać innym. Gdy to robimy też się rozwijamy.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: soldado » 18 lip 2021, 20:06

tadyszka pisze:
soldado pisze:
ronald73 pisze:Ta cała holograficzna rzeczywistość jest dla mnie trudno do zrozumienia, tzn jest do dla mnie dość skomplikowany ponieważ nie mam żadnego doświadczenia wirującymi cząstkami, falami itd, i spodziewam się że w obecnym życiu raczej nie będę miał.

Rozumiem że te wirującymi cząstkami, falami itd jest od tej energii co każdy żyjące człowiek i roślina ma w sobie? Holograficzne światy są jakby astralne nieświadome poczekalnie dla dusz między wcieleniami?


To będzie szok chyba dla Ciebie, gdy to napiszę....w holograficznym świecie jesteśmy obecnie, a wracamy do rzeczywistości prawdziwej, z której tutaj przybyliśmy.
Nigdy tego co napisałem wyżej, nikt z nas nie zrozumie, gdy nie zrozumie tego kim naprawdę jest.
To podstawa, od której każdy z nas powinien zacząć.
Gdy zrozumiemy kim jesteśmy, wtedy zrozumiemy czym jest otaczający nas świat i zrozumiemy wiele rzeczy, które są z nim związane.




Soldado bardzo trafnie to napisales.
Jak sobie uswiadomimy ,ze przestrzen, swiat i czas w ktorym sie poruszamy jest iluzja latwiej sie zyje. Przede wszytskim nasze ciala sa narzedziami i skafandrami by przepracowac tutaj swoje doswiadczenia jak ludzie bawiacy sie w escape room. Wszystko wokol jest dostosowane do scenariusza. Wszystko, jestesmy tak prowadzeni bysmy przepracowywali nasze cele.
W kwestii duchowej nie ma zadnej roznicy.
Jestesmy w wielu miesjcach na raz, zwlaszcza podczas snu.


Podczas snu, wyłączony jest naturalny nasz ogranicznik, którym jest nasze ciało.
Dlatego powracają nasze naturalne zdolności.
Druga Strona też często przez to z nami się komunikuje właśnie w snach.
Ale Ty to wszystko wiesz. :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: soldado » 26 lip 2021, 23:17

danut pisze:Tak akceptować Jezusa i skupiać się nad Jego mądrością, zrozumieć ją, a nie podporządkowywać go sobie i wykorzystywać ten autorytet dla własnych celów ogłupiania ludzi. Głośno było kiedyś o zakonnicy, która miała ponoć spotkanie z Jezusem a ten kazał jej zabić dziecko innej zakonnicy bo narodziło się z grzechu, to pomyślcie.


Nie słyszałem o tej historii.
Przypomniało mi się za to, jak kiedyś poruszyłaś temat wpływu przyszłości na teraźniejszość.
Pamiętam jak był to intrygujący dla mnie wtedy temat.
Wtedy nie wiedziałem, że Dusza bardziej zaawansowana może wejść w więcej niż w jeden hologram jednocześnie.
Nie wiedziałem, że można podzielić w ten sposób swoją energie.
Nie wiedziałem również, że z przyszłości część naszej energii, może udzielić wsparcia energii, która jest w teraźniejszości.
Słowem wtedy nie wiedziałem, że Nasz Odpowiednik będący w przyszłości, może spotkać Nas samych w tym hologramie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości