Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: danut » 07 paź 2021, 19:51

To nic to mi się ciągle kojarzy z teoriami o powstawaniu świata, na początku nie było nic a potem było słowo, lub że tak w ogóle Bóg stworzył świat, ale co stworzyło Boga, coś wybuchło, ale z czego, itd. I teraz mamy to zaskoczenie, że próżnia nie jest próżna a jest wypełniona różnego rodzaju promieniowaniem. No i danut dokąd idziesz? :D - Do holograficznej rzeczywistości.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: ZabaZaba » 07 paź 2021, 20:11

Ja już niczego mądrego dzisiaj nie napiszę, otworzyłam sobie winko i oglądam jakiś głupi film. Może jutro coś dorzucę i zobaczymy jak to się ma do Twojego hologramu :P
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: danut » 07 paź 2021, 20:19

A będę wdzięczna. A ja jeszcze tylko dorzucę, że chyba wystarczy już tego nic w poglądach, jak to nic wszystko tworzy, bo przecież nie może tak być, ani by jakiś niefizyczny byt z nami rozmawiał, ni by życie nic formowało, dzieje się, bo się dzieje, ale dlaczego nikt nie wie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: ZabaZaba » 09 paź 2021, 15:24

Ale to, że sekwencje niczego nie koduja, nie znaczy, że nie mogą mieć jakiejś innej funkcji, np. mogą chronić fragmenty kodujące. Rozproszenie genów na długiej nici może je zabiezpieczac przed niepożądanymi mutacjami. Jak pisałam, wielu badaczy nad tym pracuje i kiedyś się dowiemy, a potem przyjdzie ktoś inny i znowu wywróci tę wiedzę :)
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: Ryszard » 11 paź 2021, 23:53

Zrzut ekranu 2021-10-12 004755.png
Zrzut ekranu 2021-10-12 004755.png (118.36 KiB) Przeglądany 2353 razy


Strona niezabezpieczona, dlaczego ?
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: soldado » 12 paź 2021, 00:05

Ryszard pisze:
Zrzut ekranu 2021-10-12 004755.png


Strona niezabezpieczona, dlaczego ?


Co Ty tam oglądasz
yuotube, portal zusnpi, hbo go...itd... :D
Przecież dostałeś już odpowiedź - bo pisze tutaj danut i ja. :)
A tak na poważnie.
Dawno nie widziałem tutaj Admina.
Inni moderatorzy Spirytyści też pouciekali. :)
Dali wszyscy za wygraną?
Mi nic złego nie dzieje się z kompem, gdy tutaj wchodzę. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: ZabaZaba » 14 paź 2021, 21:05

zrobiło się trochę jak w postapokaliptycznym mieście...jest mnóstwo zasobów, są gdzieś pochowani ludzie, ale nikogo nie widać ;)
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: danut » 16 paź 2021, 18:22

Ja nie uciekłam, czasami tylko wyjeżdżam, bo mam dwa domy :).Od czego tu zacząć... nie wiem, czy już skończyłyśmy o tym DNA? Bo chociaż ja od strony naukowej niewiele tu mogę napisać to "niucham" w tym bardzo ważną sprawę dążącą ku odkryciu prawdziwej natury rzeczywistości. Ta trzecia nitka bardzo obecnie interesuje naukowców, bierze udział w odczytywaniu wiadomości a ja przypuszczam, że jakoś tam( bo nie będę podchodzić naukowo do tego tematu, skoro nie jestem naukowcem) dzięki niej mamy nawiązany i kontakt, i przesył wiadomości nie z tego świata, nie z tej rzeczywistości, aż po tworzenie naszego tu obrazu. Tak, że mówię, jest to sprawa poważna. Soldado, Ty się nie martw tym co myślą ludzie tak na pierwszy rzut oka, kiedy im nie chce się nawet zagłębić w sprawę, tak jak napisałeś ja dawno się tym przestałam już przejmować, mam swoje twarde stanowisko w tej sprawie asa i prawdę w rękach. Oczywiście ekran u Nowaka i mój ekran w biały dzień na rynku pewnej miejscowości, w której pojawiła się Cyganka, ta jedyna która potrafiła niby wróżyć a jeszcze i coś więcej. :D Efekt spotkania z tym wywołał hmm niby halucynacje( postronni tak nazwą) u mnie, bo przestawiały mi się kierunki, byłam jak Alicja po drugiej stronie lustra. Wszystko ma związek z holograficznym tworzeniem rzeczywistości, światów i wszechświatów, kto chce niech w to nie wierzy, ale tak właśnie jest.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: soldado » 16 paź 2021, 20:29

Podobne Ekrany zostały zaobserwowane na Ranczu Skinwalkera w USA w stanie Utah.
To obecnie chyba najbardziej paranormalne miejsce na świecie.
Widziano ekran i wchodzącą, albo wychodzącą z niego jakąś Istotę.
Naukowcy tam pracujący przychylają się do tego, że są to ,,Wrota'' do Innego Wymiaru.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzna rzeczywistość i to jak ją postrzegamy

Postautor: danut » 16 paź 2021, 20:52

To nie są wrota, takie jakie kojarzą się ze stałą twardą rzeczywistością, z teatrem lalek i rozsuwaniem kurtyny, to jest zjawisko pozwalające na wejście w inny obraz a odpowiadają za niego niesamowite i nieznane siły, wyzwala się energia, zachodzi łączenie pól.. reszty nie wiem. Jednak to nie jest tunel, by można było sobie go znaleźć i nim pojechać w podróż. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości