Iwona Wieczorek

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Iwona Wieczorek

Postautor: soldado » 06 paź 2021, 22:45

Ten temat powraca.
Niezwykle ciekawy temat opublikował Nautilus

KLIK

Celowo go tutaj zamieściłem, bo na te forum zaglądają osoby ze zdolnościami mediumicznymi.
Może pomożecie coś jeszcze odebrać?

Napiszę to, co kilka lat temu odebrałem.
Pisałem to na innym forum i też na tym w innym temacie.

Widziałem Iwonę wleczoną przez 2 mężczyzn, przez wodę.
Widziałem budynek z cegieł jedno piętrowy, bez okien, bez drzwi, taki stan surowy otwarty.
Ci mężczyźni odurzyli Ją, położyli przy ścianie na pierwszym piętrze.
Potem widziałem wodę.
To był jakby rów, były płyty betonowe, a między nimi woda.
Oni umieścili Jej ciało w szczelinie miedzy tymi płytami.
Patrząc na ten budynek, to włożyli ją do wody, między płyty i wetknęli ją z lewej strony.
Ona powtarzała wielokrotnie ,, mam wodę do połowy ud''...
Chyba chodzi o to, że jak wejdziemy w tą szczelinę w wodzie, to będziemy mieć wodę właśnie do połowy ud, a potem musimy sięgnąć w lewo, wyczujemy półkę betonową.
Ona nie wypływa, bo przytwierdzili jej ciało dużymi kamieniami.

Niestety nie wiem, gdzie jest to miejsce, ale jakbym zobaczył milion zdjęć, a na jednym byłoby umieszczone to miejsce, to bym je bezbłędnie poznał....
Odebrałem również to, że z jednej strony nie chce być znaleziona, ze względu na wygląd ciała, ale z drugiej strony odebrałem tą wizje, tak jakby jednak chciała.

Tyle odebrałem kilka lat temu.
Może ktoś jeszcze coś do tego dorzuci.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Iwona Wieczorek

Postautor: danut » 06 paź 2021, 22:57

Ja na pewno też wtedy coś na ten temat pisałam, nie pamiętasz co, albo gdzie są te posty? Ja niestety nie pamiętam pamiętam tylko jedną wizję wiesz tą z psem owczarkiem, jeziorem , łódkami, czerwonym samochodem z facetami i nazwą miejscowości, której teraz nie pamiętam i że wizja o zaginionym ponoć w górach spełniła się w stu procentach, bo odnaleziono go i ta pani z forum odpowiedziała nam.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Iwona Wieczorek

Postautor: soldado » 06 paź 2021, 23:04

Niestety nie wiem.

Przypomniałem sobie, że te płyty betonowe miały żelazne uchwyty, takie, jak kiedyś tego typu płyty dawało się na drogę.
Budynek nie był nowo budowany.
Widać było, że to pustostan, który już wiele lat stoi.
Było dużo gruzu, betonowe schody i walająca się cegła...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Iwona Wieczorek

Postautor: danut » 06 paź 2021, 23:17

Teraz coś kojarzę, że tak pisałeś.. Nie dam rady się teraz skupić nad Iwoną, bo dawno o niej zapomniałam a wiadomości nie czytam i tak by odczytać jakąś wiadomość musi być ona mocno na czasie, tak by żywo krążyły informacje w niewidzialnej sieci jeszcze i blisko.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Iwona Wieczorek

Postautor: soldado » 06 paź 2021, 23:27

Jakiś czas przetrzymywali ją w tym budynku na pierwszym piętrze.
Widziałem ją odurzoną leżącą w korytarzu opartą głową o ścianę.
Słowa ,, mam wodę do połowy ud'' były jedynymi słowami.
One muszą być bardzo ważne, może mogą jeszcze coś innego znaczyć, niestety nie wiem.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Iwona Wieczorek

Postautor: danut » 07 paź 2021, 00:14

Soldek, a tak sobie napiszę i nie bierz tego za jakieś zaprzeczanie :) - Dopiero będą jaja kiedy się okaże, że ona żyje i się odnajdzie żywa.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Iwona Wieczorek

Postautor: soldado » 07 paź 2021, 22:44

danut pisze:Soldek, a tak sobie napiszę i nie bierz tego za jakieś zaprzeczanie :) - Dopiero będą jaja kiedy się okaże, że ona żyje i się odnajdzie żywa.


Tak, wiem, jesteś w tym konsekwentna.

KLIK
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Iwona Wieczorek

Postautor: danut » 07 paź 2021, 22:55

Naprawdę nie pamiętałam, że wtedy też tak napisałam, całkiem mi ta sprawa umknęła z pamięci. :) Za to pamiętam sprawę Madzi z Sosnowca, w pierwszy dzień jak wszyscy szukali jeszcze porwanego dziecka widziałam matkę z wózkiem w takiej uliczce, chodnik raczej z wyższym żywopłotem i podbiegającego mężczyznę, który szarpał się z nią, straszne to było, nie zważali na wózek, wywrócili go, chyba jeszcze krew tam widziałam, pisałam, że dziecko nie żyje i winni są oboje.
Ps. Dorota z dawnego forum śle Ci pozdrowienia, skontaktowała się ze mną i tak przekazała. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Iwona Wieczorek

Postautor: ZabaZaba » 09 paź 2021, 15:27

Wy mi lepiej powiedzcie, gdzie są moje klucze od mieszkania. Ex-lokatorzy podobno je zgubili i nie mogą znleźć, a ja je wyczuwam gdzieś na dnie studzienki kanalizacyjnej. :lol: jakieś inne wizje?
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Iwona Wieczorek

Postautor: soldado » 11 paź 2021, 23:07

ZabaZaba pisze:Wy mi lepiej powiedzcie, gdzie są moje klucze od mieszkania. Ex-lokatorzy podobno je zgubili i nie mogą znleźć, a ja je wyczuwam gdzieś na dnie studzienki kanalizacyjnej. :lol: jakieś inne wizje?


Mieli je cały czas przy sobie i dokładnie sobie z tego zdawali sprawę.
Czerpali satysfakcje z tego, że Ci ich nie dali, ale mieli... miał je cały czas w kieszeni wasz lokator.
Możesz mu to powiedzieć, że wiesz, gdy go spotkasz, zobaczysz jaką zrobi minę...
Dlatego często spotykali się wzrokiem na spotkaniu i on robił porozumiewawcze miny.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Następna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości