Taki mały eksperyment...

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Taki mały eksperyment...

Postautor: unaware » 30 sty 2022, 03:09

Cześć, chciałbym przeprowadzić taki mały eksperyment ; )
bardzo krótko, bardzo prosto... tak by nikogo w żaden sposób nie sugerować i nie naprowadzać...
Co widzicie na załączonym obrazku?
https://imgur.com/N8Wv9rL
Byłoby super, gdybym nie dostał bana za zakładanie bezsensownego tematu ; )
Zaznaczam, ponieważ jak wyżej wspomniałem, nie chcę "spalić" tematu.
Rozwinę sens wcześniej lub później, w zależności od ilości odpowiedzi/zainteresowania.
Można dywagować o co tu chodzi, ale jeśli chcesz wziąć udział w zabawie, proszę o prostą odpowiedź na początku lub końcu posta, najlepiej w formie:
eksperyment > odpowiedź > X (A/B lub C)

Pozdrawiam : )
unaware
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2020, 23:44

Re: Taki mały eksperyment...

Postautor: Nikita » 30 sty 2022, 17:35

baran
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Taki mały eksperyment...

Postautor: danut » 30 sty 2022, 20:39

Jak się uprzesz to znajdziesz wszystkie, jakie ci się tylko podoba i nie tylko te z obrazków :D Tylko po co to robić, by objawić swój charakter? Bo zwykle jest tak, że to co widzisz najpierw, demaskuje cię, po to są takie testy :lol: Ale wiesz co zauważyłam? Gdyby tak patrzeć i podzielić mapę na blok wschód, zachód, północ, południe to wypatrzone zwierzę nawet pasuje do swojego obrazu.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Taki mały eksperyment...

Postautor: unaware » 31 sty 2022, 01:13

Jak się uprzesz to możesz i bardzo dużo różnych rzeczy : )
Ja chwilowo będę się upierał przy tym co napisałem wyżej, czyli żadnych dodatkowych wskazówek. : )
unaware
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2020, 23:44

Re: Taki mały eksperyment...

Postautor: danut » 31 sty 2022, 14:58

unaware pisze:Jak się uprzesz to możesz i bardzo dużo różnych rzeczy : )
Ja chwilowo będę się upierał przy tym co napisałem wyżej, czyli żadnych dodatkowych wskazówek. : )


No to ja nie jestem w stanie tak wytypować, by zrobić z całości jakieś jedno zwierzę, jakbym nie patrzyła to po końcach mamy dwa zady :lol: , czyli ja się nie kwalifikuję do tego testu.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Taki mały eksperyment...

Postautor: ZabaZaba » 31 sty 2022, 16:39

baran, chociaż bardzo chciałam znaleźć jeża :lol:
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Taki mały eksperyment...

Postautor: bernadeta1963 » 31 sty 2022, 16:59

Witaj unaware :)
Dawno nie pisałam na forum i nie wiem czy zadowoli cię moja odpowiedz.
Nie mogę opisać wyglądu zwierzęcia patrząc na górne zdjęcie .Pewnie znowu mogłam się nie odzywać ,ale co tam ;)
kiedy patrze na górne zdjęcie mam przed oczami starcie dwóch gatunków należących do innej cywilizacji .
Jeden z nich mogłabym określić jako połączenie nietoperza z jakąś bardziej rozwiniętą istotą(nie mam na myśli Batmana :D ).
Druga istota jest bardziej podobna do gatunku gadów.Pierwszy gatunek już wiele razy robił ''podchody''aby zając terytorium drugiego .
Teraz ma to być ostateczne starcie .Niestety nie wiem kto wygra .
nie wiem ,czy moja odpowiedż w czymś ci pomoże ,ale mam wrażenie ,ze wiesz o czym mówie :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Taki mały eksperyment...

Postautor: danut » 31 sty 2022, 17:16

Bernadeta, masz rację, tam jest atak ze wschodu coś jak byk i z zachodu przez jakąś chimerę, czy cuś, bo oczy ma pod ogonem i ich starcie, szkoda tylko, że w środku jest coś jakby baran plus im bliżej północy indyk i tam jakieś jeszcze zwierzątka. Pewnie nie o to chodzi w tym psychologicznym teście, ale napisałam wyżej dlaczego do niego nie podchodzę, bo nic nie poradzę na to, że inaczej to widzę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Taki mały eksperyment...

Postautor: Nikita » 31 sty 2022, 18:45

Witaj Bernadetta..jak milo ze jestes. Prosze zostan juz z nami :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Taki mały eksperyment...

Postautor: fruwla » 01 lut 2022, 15:49

Widze poteznego byka, z sylwetka jak podczas korridy.
Hej Bernadeta :D fajnie ze jestes ! Zostan!
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Następna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości