Nasze moce parapsychiczne

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Nasze moce parapsychiczne

Postautor: lerefant » 26 lut 2024, 21:24

1. Jakie są wasze moce parapsychiczne?
2. Czy same z siebie się zamanifestowały, czy może raczej dążyliście do nich poprzez naukę teorii i ćwiczeń?
3. Jak wyglądała wasza droga ku nim?
4. Ewentualnie czy ktoś zainicjował was w świat energii, tym samym ułatwiając wam rozwijanie zdolności parapsychicznych?
5. Czy mówicie o nich otwarcie, czy raczej je ukrywacie. Jeżeli tak, to dlaczego?
6. Czy są dla was przydatne, czy może wręcz przeciwnie (Utrudniają czy ułatwiają wam życie)?
7. Czy chcielibyście się ich pozbyć?
8. Jak wyglądało wasze życie przed zamanifestowaniem tych mocy?
9. Jak wygląda wasze życie teraz?
10. Czy zazdrościcie innym ich mocy? Jeżeli tak, to dlaczego?
11. Ostatnie i najważniejsze. Czy rozwijacie kilka umiejętności można rzec naraz? Czy skupiacie się tylko i wyłącznie na rozwoju jednej mocy?
lerefant
 
Posty: 92
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50

Re: Nasze moce parapsychiczne

Postautor: soldado » 29 lut 2024, 01:39

lerefant pisze:1. Jakie są wasze moce parapsychiczne?
2. Czy same z siebie się zamanifestowały, czy może raczej dążyliście do nich poprzez naukę teorii i ćwiczeń?
3. Jak wyglądała wasza droga ku nim?
4. Ewentualnie czy ktoś zainicjował was w świat energii, tym samym ułatwiając wam rozwijanie zdolności parapsychicznych?
5. Czy mówicie o nich otwarcie, czy raczej je ukrywacie. Jeżeli tak, to dlaczego?
6. Czy są dla was przydatne, czy może wręcz przeciwnie (Utrudniają czy ułatwiają wam życie)?
7. Czy chcielibyście się ich pozbyć?
8. Jak wyglądało wasze życie przed zamanifestowaniem tych mocy?
9. Jak wygląda wasze życie teraz?
10. Czy zazdrościcie innym ich mocy? Jeżeli tak, to dlaczego?
11. Ostatnie i najważniejsze. Czy rozwijacie kilka umiejętności można rzec naraz? Czy skupiacie się tylko i wyłącznie na rozwoju jednej mocy?


1. związane z darem medium
2. same z siebie
3. poprzez praktykę
4. to dobre pytanie... myślę, że tak, była to Istota Wyższa
5. praktycznie z nikim o tym obecnie nie rozmawiam
6. zdecydowanie utrudniają dosyć mocno życie
7. bardzo często tak
8. pogoń za kasą, bardzo materialistyczne miałem wtedy podejście do życia
9. staram się życ normalnie i większości przypadków się od tego odcinać
10. nie zazdroszczę
11. kiedyś to odkryłem... można rozwinąć wszystkie dary związane z medium, poprzez medytację i.... interpretacje symboli - np. poprzez interpretacje snów ( tak było w moim przypadku ) poprzez wróżenie z kart klasycznych, wróżenie z kart tarota....
Krótko pisząc, czy częściej interpretowałem symbole, zawarte w snach, tym bardziej ten dar się nasilał.
Potem oczywiście jak zawsze znalazłem na to potwierdzenie....

KLIK

Lisa Williams np. interpretowała symbole zawarte w kartach.

Trzeba się samemu najpierw poznać i odnaleźć w swoim życiu.
Nieraz w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć ;)

KLIK
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Nasze moce parapsychiczne

Postautor: lerefant » 06 mar 2024, 20:49

lerefant pisze:1. Jakie są wasze moce parapsychiczne?
2. Czy same z siebie się zamanifestowały, czy może raczej dążyliście do nich poprzez naukę teorii i ćwiczeń?
3. Jak wyglądała wasza droga ku nim?
4. Ewentualnie czy ktoś zainicjował was w świat energii, tym samym ułatwiając wam rozwijanie zdolności parapsychicznych?
5. Czy mówicie o nich otwarcie, czy raczej je ukrywacie. Jeżeli tak, to dlaczego?
6. Czy są dla was przydatne, czy może wręcz przeciwnie (Utrudniają czy ułatwiają wam życie)?
7. Czy chcielibyście się ich pozbyć?
8. Jak wyglądało wasze życie przed zamanifestowaniem tych mocy?
9. Jak wygląda wasze życie teraz?
10. Czy zazdrościcie innym ich mocy? Jeżeli tak, to dlaczego?
11. Ostatnie i najważniejsze. Czy rozwijacie kilka umiejętności można rzec naraz? Czy skupiacie się tylko i wyłącznie na rozwoju jednej mocy?

1. Nie mam, bądź nie jestem ich świadomy. Nie zaliczam do tego zaburzeń takich jak:
-problemów z czasem (nie tyle cofanie się do przeszłości, co raczej wybieranie nowej ścieżki mego życia poprzez czymś co można nazwać punktem krytycznym. Nie mam na to większego wpływu.
-"w cześniej" (tak, pisane osobno) - twórczy chaos, coś w rodzaju rozwoju duchowego poprzez normalne życie, poświęcaniu się normalnemu hobby i pracy. "W cześniej" odnosi się do che guevary, rzekoma rewolucja... duchowa, choć bez jakichkolwiek fajerwerków w postaci "czarów"
2. Można rzec że same.
3. Poznanie spirytyzmu, przemiana wewnętrzna
4. Tak.
5. Nikogo to nie obchodzi.
6. Schiza jak nie wiem co.
7. Tak.
8. Pełne zła, beznadziei
9. Niewiele się różni od tamtego
10. Tak, gdyż sądzę że mogłyby się mi przydać.
11. Na razie nic nie robię.
-
lerefant
 
Posty: 92
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości