reaktywacja grupy spirytystycznej

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

reaktywacja grupy spirytystycznej

Postautor: troll1 » 23 paź 2010, 12:22

Napisano: Piątek, 16 Lipca 2010, 11:03:22
Witam wszystkich.

Poszukujemy chętnych, którzy chcieliby darmowo stworzyć nowy layout Komnaty Dusz.
Na początek chodzi o stronę główną. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy na : komnatadusz(małpa)op.pl

Pozdrawiam : Sagit7
źródło: http://www.komnatadusz.ostrowiec.net.pl ... um=2&id=16

swego czasu było to najlepsze forum o spirytyźmie
spirytysta jest jak murarz, teoretyk nic nie zbudował i nie zbuduje bo mu nikt domu postawić nie da tylko weźmie doświadczonego specjalistę, a nie "kozaka z książek".
Awatar użytkownika
troll1
 
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2009, 14:44

Re: reaktywacja grupy spirytystycznej

Postautor: konrad » 23 paź 2010, 18:35

Czy była to grupa spirytystyczna czy grupa wywołująca duchy? Bo jedno i drugie to nie do końca to samo, choć się może niektórym tak wydawać ;)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: reaktywacja grupy spirytystycznej

Postautor: troll1 » 24 paź 2010, 07:33

heheh dobre, to nie wiesz co to za grupa była ? taki obeznany i nie wie ? zamiast rozkminiać czy wywołująca czy spirytystyczna to warto postarać się nawiązać z nimi jakiś kontakt bo sporo do powiedzenia by mieli, posiadali wiedzę teoretyczną jak i praktyczną,
PS
przy podejściu "czy z kolegą mańkutem się prawą czy lewą reką witać, a najlepiej się do niego nie odzywać skoro nie wiadomo jak się przywitać" - to prędko nikt z doświadczeniem się nie trafi
spirytysta jest jak murarz, teoretyk nic nie zbudował i nie zbuduje bo mu nikt domu postawić nie da tylko weźmie doświadczonego specjalistę, a nie "kozaka z książek".
Awatar użytkownika
troll1
 
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2009, 14:44

Re: reaktywacja grupy spirytystycznej

Postautor: konrad » 24 paź 2010, 08:37

troll1 pisze:heheh dobre, to nie wiesz co to za grupa była ? taki obeznany i nie wie ? zamiast rozkminiać czy wywołująca czy spirytystyczna to warto postarać się nawiązać z nimi jakiś kontakt bo sporo do powiedzenia by mieli, posiadali wiedzę teoretyczną jak i praktyczną,


Znajomość spirytyzmu nie polega na siedzeniu 24 godziny na dobę w internecie i wyszukiwaniu tzw. grup spirytystycznych, zwłaszcza tych, z których podejściem nie do końca się identyfikujemy. Nie mówię, że akurat ta grupa do takich należy, ale dla mnie grupa spirytystyczna to taka, której celem jest przede wszystkim pomaganie innym, rozwój moralny i intelektualny jej członków, a nie wywoływanie duchów.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: reaktywacja grupy spirytystycznej

Postautor: troll1 » 24 paź 2010, 09:26

dla mnie grupa spirytystyczna to gruba osób wywołujących duchy i mających o tym pojęcie, to nie byli amatorzy, jeździli i usuwali duchy, coś o Opatowie z tego co pamiętam było, to nie byli jacyś sataniści itp, i na dość wysokim poziomie rozwoju byli

PS
gruba spirytystyczna nie wywołująca duchów to jak staw bez wody,
nie możesz znaleźć nikogo z doświadczeniem i się rzucasz.........
spirytysta jest jak murarz, teoretyk nic nie zbudował i nie zbuduje bo mu nikt domu postawić nie da tylko weźmie doświadczonego specjalistę, a nie "kozaka z książek".
Awatar użytkownika
troll1
 
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2009, 14:44

Re: reaktywacja grupy spirytystycznej

Postautor: cthulhu87 » 25 paź 2010, 22:09

troll1 pisze:dla mnie grupa spirytystyczna to gruba osób wywołujących duchy i mających o tym pojęcie


A dla mnie nie. I co z tym zrobimy?
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: reaktywacja grupy spirytystycznej

Postautor: atalia » 26 paź 2010, 08:37

Przeczytałam tam trochę wpisów,m.in.o "Księdze Duchów",że to beznadzieje i szkoda kasy,oraz o tym,że ktoś wywołał ducha Hitlera,pytając go o o numery lotto oraz datę końca świata(osoba ta miała umrzeć nagle),czy też o tym,że ktoś "zaryzykował niedotlenienie",by doznać NDE...
No nie wiem... ;)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: reaktywacja grupy spirytystycznej

Postautor: methyl » 26 paź 2010, 10:49

troll1 pisze:heheh dobre, to nie wiesz co to za grupa była ? taki obeznany i nie wie ?

O-o...styl wypowiedzi sugeruje coś niepokojącego...
atalia pisze:Przeczytałam tam trochę wpisów,m.in.o "Księdze Duchów",że to beznadzieje i szkoda kasy,oraz o tym,że ktoś wywołał ducha Hitlera,pytając go o o numery lotto oraz datę końca świata

Przepraszam, ale chcę się powymądrzać :mrgreen:
Po charakterze wypowiedzi Trolla, ja wiedziałem że tak będzie.
Takie podejście do spirytyzmu miałem jak się w piaskownicy z dzieciakami bawiliśmy.
Wydaje mi się, że forum Trolla, to jest właśnie do takiej grupy wiekowej zaadresowane 8-).
Chociaż z drugiej strony, może chiał dobrze a wyszło jak zawsze...
arecki

"Wiedza to jedyny skarb podążający za swym właścicielem" - przysłowie chińskie
Awatar użytkownika
methyl
 
Posty: 347
Rejestracja: 02 mar 2010, 20:20
Lokalizacja: Pabianice

Re: reaktywacja grupy spirytystycznej

Postautor: troll1 » 31 paź 2010, 08:12

właściciele "Komnaty Dusz" mają co najmniej kilkanaście lat doświadczenia, a z tego forum nikt nie umie wywołać ducha, poprzednia strona grupy z Ostrowca : http://www.alexfbi.republika.pl (niestety nie aktualna, ale w razie wątpliwości to można wpisać sobie w google)
jak dla mnie to to forum jest za bardzo zapatrzone w wiedzę czysto teoretyczną, książkę mógł każdy napisać, podkoloryzować, podobnie jak wpisy na forum,
spirytysta jest jak murarz, teoretyk nic nie zbudował i nie zbuduje bo mu nikt domu postawić nie da tylko weźmie doświadczonego specjalistę, a nie "kozaka z książek".
Awatar użytkownika
troll1
 
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2009, 14:44

Re: reaktywacja grupy spirytystycznej

Postautor: Luperci Faviani » 31 paź 2010, 09:56

Czy ktoś zmusza Cię do odwiedzania naszego forum? Jeśli nie potrafisz zaakceptować tutejszej rzeczywistości, to wpisz sobie w wyszukiwarce inny adres, bo przecież w internecie portali ezoterycznych nie brakuje.

Proponujemy pewne rozwiązania, ale jeśli nie odpowiadają Ci one, to co my możemy na to poradzić?
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości