Muzyka

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Muzyka

Postautor: cthulhu87 » 04 lis 2009, 21:07

forrest pisze:A tak na poważnie, to ktoś mi opowiadał o ciekawych efektach, jakie otrzymywano dzięki puszczeniu na jedną słuchawke 300 Hz a na drugą 301 Hz, czy jakoś tak... .


Efektem nie była przypadkiem głuchota? :lol:
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Muzyka

Postautor: Paweł » 06 lis 2009, 01:26

forrest pisze::D Bo my się pewnie nie znamy na współczesnej sztuce... ;) A tak na poważnie, to ktoś mi opowiadał o ciekawych efektach, jakie otrzymywano dzięki puszczeniu na jedną słuchawke 300 Hz a na drugą 301 Hz, czy jakoś tak... .


Nie wiem, nie próbowałem :) lecz domyślam się że efekty mogły być ciekawe.

Dźwięk który podałem, jak i większość tego typu ma zadanie zsynchronizować obie półkule mózgowe (pomocne do oobe). Tak więc domyślam się że jedna gdy dostanie 300 a druga 301 - to w mózgu trochę się przesunie, jak na wadze :)
Paweł
 
Posty: 204
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:08
Lokalizacja: Szczecin

Re: Muzyka

Postautor: forrest » 06 lis 2009, 20:59

To chyba właśnie w tym rzecz, żeby powstało w mózgu dudnienie. W sumie to może kiedyś wezmę u mnie w Instytucie dwa generatory, oscyloskop, ustawię to i przetestuję na kimś ...może na jakiejś kobiecie; no nie wiem, ale "królik doświadczalny" się znajdzie... :]
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Muzyka

Postautor: Paweł » 10 lis 2009, 00:18

Ja dzisiaj już zakupiłem utwór o którym pisałem. Przetestujemy :) Dobrze też mieć słuchawki na uszach bo tłumią dźwięki z zewnątrz i człowiek nie rozprasza się. Czasami mam wrażenie że ktoś wie o tym że się przygotowuje i stara się mnie od tego odciągnąć to jakieś stuknięcie o 2 w nocy, to coś zaszeleści itp. A nad ranem jakoś tych dźwięków nie ma, może dlatego że już po wszystkim :)

No zobaczymy, mam zamiar się w tym trenować, bynajmniej nie mam zamiaru wykorzystywać tego jak duża część ludzi do walki z diabłem, lataniu. Bardziej mnie interesuje uzyskanie odpowiedzi na to co mam robić, odwiedzenie kilku miejsc gdzie normalnie bym przez ściany nie przeszedł oraz rozmowa z kimś wysoko postawionym po tamtej stronie aby mi wreszcie powiedział o co chodzi, dał mi jakiś talent, zdolność czy pomysł na życie abym więcej już nie staczał się na dno bo te dno coś końca nie ma a raczej wzbijał się do góry, ciągle do góry :)
Paweł
 
Posty: 204
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:08
Lokalizacja: Szczecin

Re: Muzyka

Postautor: Leszek » 12 lis 2009, 13:49

Daj znać jak Ci się uda i czy ten utwór coś pomaga. Może sam zainwestuję ;)
Miłość, Prawda, Pokój, Nie Krzywdzenie, Właściwe Postępowanie
Leszek
 
Posty: 222
Rejestracja: 02 kwie 2009, 19:05
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Muzyka

Postautor: Paweł » 14 lis 2009, 01:07

Gdy chciałem przeprowadzić próbę okazało się że miałem i mam nadal (nie rozwiązałem jeszcze tego problemu) problem techniczny. Po skonwertowaniu utworu na mp3 player, nie wiem z jakiej przyczyny, pomimo nadania maksymalniej głośności w słuchawkach ledwo co słychać wibracje a bez tego nici z planu. Odziwo na komputerze utwór działa idealnie. Oraz musiałbym zmienić swój tryb życia bo od jakiegoś czasu znów mi się w głowie coś zacieło i chodzę spać bardzo późno a to niestety jest przeszkodą.
Paweł
 
Posty: 204
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:08
Lokalizacja: Szczecin

Re: Muzyka

Postautor: Freya » 22 lis 2009, 17:09

No i co z kolejnymi próbami? Warto to kupić?
"Śmierć nie jest zgaszeniem światła,lecz tylko wyłączeniem lampy,ponieważ przyszedł świt. "
R.Tagore
Freya
 
Posty: 48
Rejestracja: 31 mar 2009, 10:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Muzyka

Postautor: Paweł » 23 lis 2009, 01:05

Kilka płytkich stanów, czuje taką jakby opaskę uciskową wokół głowy, na nogach takie jak by kajdany. wydaje mi się że w moim przypadku będzie wymagane dużo treningów no i przedewszystkim zmiana obecnego trybu życia, Trzeba chodzić normalnie spać o 23 a nie jak ja teraz o 4 lub 5 nad ranem.

Na jedną osobę może ten utwór działać na inną nie, warto przesłuchać demo i zobaczyć czy coś czuć - jeżeli nie to nie warto kupować.
Paweł
 
Posty: 204
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:08
Lokalizacja: Szczecin

Re: Muzyka

Postautor: Leszek » 23 lis 2009, 19:03

Kupiłem i zacząłem próby. Póki co wiem, że w ciągu dnia nie ma co próbować, ciężko uzyskać wyciszenie i skupienie. Czytam także książkę Miłość i wolnośc poza ciałem D. Sugier. B. Ciekawa książka, opisująca doświadczenia autora z OOBE, polecam. Jakby co mogę po cichu przesłać wersję doc. ;)

Swoja drogą ciekawe jakie jest stanowisko spirytyzmu dla praktyk wychodzenia z ciała?
Miłość, Prawda, Pokój, Nie Krzywdzenie, Właściwe Postępowanie
Leszek
 
Posty: 222
Rejestracja: 02 kwie 2009, 19:05
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Muzyka

Postautor: cthulhu87 » 23 lis 2009, 19:07

Leszek pisze:Swoja drogą ciekawe jakie jest stanowisko spirytyzmu dla praktyk wychodzenia z ciała?


Pamiętam liczne eksperymenty z duchami osób żyjących, więc pośrednio przynajmniej zagadnienie to było przedmiotem badań spirytystów :) .
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości