Ogłoszenie - program w TVN

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Ogłoszenie - program w TVN

Postautor: konrad » 09 cze 2011, 10:58

Witam,

Na prośbę redakcji TVN zamieszczam krótkie ogłoszenie. Myślę, że program zapowiada się bardzo ciekawie i może pomóc w promocji spirytyzmu. Zapraszam do kontaktu na podany niżej e-mail:

Redakcja TVN poszukuje do programu historii dzieci u których zaobserwowano paranormalne zdolności:
(czytanie w myślach, przewidywanie przyszłości, przyciąganie przedmiotów, prorocze sny itp.)
Jeśli możesz pomóc w kontakcie-proszę o informacje na maila m.zieba@tvn.pl
Będę wdzięczna za każdą informacje. Nagranie 15 lub 16 czerwiec.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogłoszenie - program w TVN

Postautor: Ewa Fortuna » 09 cze 2011, 11:14

Ojj ciekawy temat.Dzieciaki są bardziej wiarygodne niz starsi.
Konrad jak bys znał dzień emisji w tv o daj znać ;)
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Re: Ogłoszenie - program w TVN

Postautor: animus » 09 cze 2011, 11:48

Nie oglądam TV, bo nie mam ochoty być... dodatkowo programowana na smutno. Czasem jeszcze jednak zerknę, czasem.:)
Widzę od dawna (nieco przerażona...), że większość ludzi, którzy pojawiają się w moim życiu, niemal już... funkcjonować nie potrafi bez TV. Zauważyłam, że szczególnie ci uważają, iż... świat uczy tylko pesymizmu. To przecież nie jest prawdą. Pesymizmu uczy TV (głównie, choć nie tylko) bo wiadomo, że złe wiadomości, sensacyjne i bulwersujące sprzedają się najlepiej. No i oczywiście jakże łatwo jest za pośrednictwem TV, manipulować tłumem...
Mimo to, nadal wydaje mi się, że cokolwiek stworzyła ludzka inteligencja, nie jest dobre ani złe. Istotne jest raczej, do czego to zostanie wykorzystane. Jeżeli celem wykorzystania czegokolwiek, będzie dobro innych, podwyższanie ich morale i świadomości, uwalnianie czy przynajmniej łagodzenie strachu i cierpienia, to wtedy jestem całym sercem na tak.:)
TV chce przekonać ludzi, że są jednak czymś więcej, niż ciałem fizycznym? Oby się udało, amen.:)
Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie!:)
m.
animus
 
Posty: 225
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:45

Re: Ogłoszenie - program w TVN

Postautor: Paul 023 » 10 cze 2011, 14:17

Chętnie oglądnę ten program.Kondrad jak poznasz termin emisji programu
to daj znać nam tutaj :D
Paul 023
 
Posty: 56
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: xxxx


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości