Medium Krzysztof Jackowski

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Medium Krzysztof Jackowski

Postautor: jario » 23 maja 2019, 21:10

Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Medium Krzysztof Jackowski

Postautor: bernadeta1963 » 23 maja 2019, 23:43

Lubię słuchać Jackowskiego .
Zazdroszczę mu odwagi. Nie wszyscy traktują go poważnie ,a mimo to wypowiada sie publicznie i nie przejmuje sie tym co mówia .
Ciekawi mnie ,czy pracuje zawodowo ,czy prowadzi dzialalność jako medium ?
Wiem ,że nie powinno się brać pieniędzy za to że jest sie medium i mozna pomóc ,ale jestem nieraz zła na ludzi ,którzy wykorzystują mój dar na zasadzie ''mam prywatną czarownice ''.
Wiedzą ,że gdy np zadzwonią obojętnie o jakiej porze uzyskają ode mnie odpowiedz .Nie interesuje ich ,czy np ide do pracy na 5' .Dzwonią ,bo to za darmo ,inaczej szkoda by bylo kasy .
Ciekawi mnie jak Pan Jackowski radzi sobie w takich przypadkach i czy ma grono znajomych ,którzy odzywają się wyłącznie wtedy ,gdy potrzebuja porady .
Wybaczcie ,trochę napisalam nie na temat ,ale naszło mnie coś takiego .
Ludzie traktują media trochę rozrywkowo nie zdając sobie sprawy ile wlasnej energii tracimy przy przekazach .
Ile kosztuje nas pogodzenie pracy ,życia rodzinnego z naszym darem ,a jeszcze slyszymy ,że to za nasze grzechy w poprzednich życiach .
Jackowski jest bardzo znanym medium w Polsce cenionym nie tylko przez zwykłych ludzi ,ale także przez organy ścigania którym pomaga w niektórych przypadkach .
Nie wstydzę się powiedziec ,że mu zazdroszczę .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Medium Krzysztof Jackowski

Postautor: jario » 24 maja 2019, 08:25

Z tego co wiem pan Jackowski utrzymuje sie ze swojego daru i ma na to zarejestrowana dzialalnosc.Jednak jego ceny sa mozna powiedziec w stosunku do wielu innych ktorzy zbijaja fortuny i zeruja na ludzkim cierpieniu,symboliczne(200zloty).Czesto tez robi to za darmo.
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Medium Krzysztof Jackowski

Postautor: sarfonem » 24 maja 2019, 20:15

bernadeta1963 pisze:Lubię słuchać Jackowskiego .
Zazdroszczę mu odwagi. Nie wszyscy traktują go poważnie ,a mimo to wypowiada sie publicznie i nie przejmuje sie tym co mówia .
Ciekawi mnie ,czy pracuje zawodowo ,czy prowadzi dzialalność jako medium ?
Wiem ,że nie powinno się brać pieniędzy za to że jest sie medium i mozna pomóc ,ale jestem nieraz zła na ludzi ,którzy wykorzystują mój dar na zasadzie ''mam prywatną czarownice ''.
Wiedzą ,że gdy np zadzwonią obojętnie o jakiej porze uzyskają ode mnie odpowiedz .Nie interesuje ich ,czy np ide do pracy na 5' .Dzwonią ,bo to za darmo ,inaczej szkoda by bylo kasy .
Ciekawi mnie jak Pan Jackowski radzi sobie w takich przypadkach i czy ma grono znajomych ,którzy odzywają się wyłącznie wtedy ,gdy potrzebuja porady .
Wybaczcie ,trochę napisalam nie na temat ,ale naszło mnie coś takiego .
Ludzie traktują media trochę rozrywkowo nie zdając sobie sprawy ile wlasnej energii tracimy przy przekazach .
Ile kosztuje nas pogodzenie pracy ,życia rodzinnego z naszym darem ,a jeszcze slyszymy ,że to za nasze grzechy w poprzednich życiach .
Jackowski jest bardzo znanym medium w Polsce cenionym nie tylko przez zwykłych ludzi ,ale także przez organy ścigania którym pomaga w niektórych przypadkach .
Nie wstydzę się powiedziec ,że mu zazdroszczę .

Miałem się nie odzywać na forum, ale zrobię wyjątek.
Przepraszam że do Pani pisałem. Nie wiedziałem że Pani jest tak oblegana.
Jeżeli coś nas wycieńcza, to chyba warto to porzucić, prawda? Życzę odwagi i siły w zakończeniu tej niefortunnej działalności.
Pozdrawiam.
sarfonem
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:14

Re: Medium Krzysztof Jackowski

Postautor: bernadeta1963 » 24 maja 2019, 21:08

Cieszę się ,że pisales do mnie .
Każdy może mieć w życiu gorsze dni ,a ja nie jestem wyjątkiem .To prawda ,nieraz jestem bardzo zmęczona ,ale gdy ktoś naprawde potrzebuję pomocy sama mówię ,że może pisac o kazdej porze .
A jeśli chodzi o forum każdy może się wypowiedzieć .
Wolę to wyjaśnić od razu ,bo z twojej wypowiedzi moglo by wynikac ,że ktoś ci tego zabrania .
Pozdrawiam Bernadeta
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Medium Krzysztof Jackowski

Postautor: sarfonem » 25 maja 2019, 19:22

Najgorszą rzeczą w życiu jest poświęcać własne szczęście by szczęśliwy był niegodziwiec.
Cierpienie powinno dotykać tych co szerzą zło, nie tych co czynią dobrze.
Nic nie jest darem.
Do wszystkiego doszliśmy o własnych siłach.
Nie ma darów, jest ciężka praca.
Świat będzie lepszy tylko wtedy gdy Ty będziesz szczęśliwa, Bernadeto.
Świat kręci się wokół każdego z nas.
Niech cierpienie przemieni złych ludzi. Zdjęcie go z ich barków tylko im zaszkodzi.
Nie siedzę w Twej Duszy, ale sądzę że pobieranie opłat za korzystanie z mediumizmu pozwoliłoby Ci tylko w rozwoju.
Nie ograniczyłoby Ciebie.
Nie wzoruj się na Jezusie, nie ma sensu ani dźwigać krzyża, ani na nim umierać.
Spuścizna Jezusa to niestety kajdany prowadzące do cierpienia.
Zrozum, na Ziemi jeszcze nie pojawił się mesjasz który by wskazał drogę do szczęścia.
Religie to zło.
Spirytyzm również.
Bezpośrednie doświadczanie rzeczywistości czy to za sprawą medytacji obdartej z religijności czy mediumizmowi bez dogmatów to jedyna słuszna droga.
Będziecie chcieli dyskutować z tym co napisałem.
Dla was stek bzdur - dla mnie światło rozjaśniające ścieżkę.
Każdy ma swoją prawdę.
Ważne by była zgodna z nami.
Jednak religijność wyklucza prawdę.
Pozdrawiam
sarfonem
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:14

Re: Medium Krzysztof Jackowski

Postautor: soldado » 26 maja 2019, 23:11

Nie siedzę w Twej Duszy, ale sądzę że pobieranie opłat za korzystanie z mediumizmu pozwoliłoby Ci tylko w rozwoju.
Nie ograniczyłoby Ciebie.


,,Darmo otrzymałaś, darmo dawaj''...
Druga Strona zaczęłaby ograniczać to, co jest z takim medium związane, które bierze opłaty, tak samo jak robi to dokładnie w tej chwili z Jackowskim wystawiając go na pośmiewisko.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Medium Krzysztof Jackowski

Postautor: soldado » 26 maja 2019, 23:14

bernadeta1963 pisze:Cieszę się ,że pisales do mnie .
Każdy może mieć w życiu gorsze dni ,a ja nie jestem wyjątkiem .To prawda ,nieraz jestem bardzo zmęczona....


Jesteśmy jak bateria, którą należy naładować, tym bardziej, gdy mamy zdolności mediumiczne, bo bardziej się wyczerpujemy...
Należy zacząć odbierać Energię po to, aby mieć na to wszystko siłę, która niezbędna jest nam do rozwoju. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Medium Krzysztof Jackowski

Postautor: jario » 27 maja 2019, 13:35

soldado pisze:
Nie siedzę w Twej Duszy, ale sądzę że pobieranie opłat za korzystanie z mediumizmu pozwoliłoby Ci tylko w rozwoju.
Nie ograniczyłoby Ciebie.


,,Darmo otrzymałaś, darmo dawaj''...
Druga Strona zaczęłaby ograniczać to, co jest z takim medium związane, które bierze opłaty, tak samo jak robi to dokładnie w tej chwili z Jackowskim wystawiając go na pośmiewisko.



w zasadzie nie zauwarzylem zeby Jackowski byl w jakis sposob wystawiony na posmiewisko ,widze tez ze poprzez prowadzenie swojego kanalu i mowieniu o tym swiecie duchowym oraz swoich umiejetnosciach wplywa pozytywnie na zmiane swiadomosci ludzi co w dzisiejszych czasach mysle ze jest bardzo istotne kiedy na topie w mediach sa materializm,katastrofy ,sensacja i tego typu tematy.Wolne media stwarzaja mozliwosc zaistnienia wiedzy ktora byla i jest marginalizowana w popularnch mediach.
Pobieranie oplat to oczywiscie sprawa dyskusyjna i mozna byloby na ten temat dyskutowac. Jest spirytyzm i media spirytystyczne ktore nie pobieraja oplat za to co robia i to jest na pewno chwalebne i to jako spirytysci popieramy ale to tez nie znaczy ze medium ktore wiaze w pewien sposob swoj dar z jakas forma zysku, z gory jest skazane na porazke,posmiewsko i od razu ten dar zostanie mu odebrany.Mediumizm istnial chyba odkad istnieje swiat i ewoluowal i na pewno nie zawsze byl w takiej formie jak w spirytyzmie a jednak funkcjonowal.Mysle ze to tak na prawde wiele zalezy od tego jaka osoba jest medium oraz to jakie ma intencje.
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Medium Krzysztof Jackowski

Postautor: sarfonem » 27 maja 2019, 16:28

NIE MA NIC ZA DARMO!
Jezus jak wróci na Ziemię, pierwsze co zrobi to powie: BIERZCIE PIENIĄDZE NAWET OD BEZDOMNEGO. To, co bezpłatne jest ignorowane, lekceważone, nieszanowane. To co płatne, MA WARTOŚĆ. Pieniądze są wyznacznikiem wszystkiego.
sarfonem
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:14

Następna

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości