Stop aborcji

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Re: Stop aborcji

Postautor: czarnyMag » 27 mar 2017, 14:54

Moja wypowiedź w temacie "Stop aborcji" jest taka:
Jeśli jesteś w stanie sobie przełożyć po ludzku, że aborcja jest zasadna w dowolnej chwili (w dowolnej sytuacji) i jest usprawiedliwiona wedle twego rozumu - to ODRODZISZ SIĘ NA ZIEMI i przerobisz wszystkie "wariacje"!
To jesteś Duchem we właściwym miejscu !

Jeśli już teraz wiesz, że byłbyś do "tego" zdolny to Ziemia na 100 procent jest miejscem twego odrodzenia! - gratulacje.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag

Postautor: Mirek » 30 maja 2017, 10:04

czarnyMag pisze:Moja wypowiedź w temacie "Stop aborcji" jest taka:
Jeśli jesteś w stanie sobie przełożyć po ludzku, że aborcja jest zasadna w dowolnej chwili (w dowolnej sytuacji) i jest usprawiedliwiona wedle twego rozumu - to ODRODZISZ SIĘ NA ZIEMI i przerobisz wszystkie "wariacje"!

Jeśli już teraz wiesz, że byłbyś do "tego" zdolny to Ziemia na 100 procent jest miejscem twego odrodzenia! - gratulacje.

https://www.facebook.com/DeTemplario/vi ... 104301394/
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek

Postautor: czarnyMag » 30 maja 2017, 12:53

Mirek pisze:
czarnyMag pisze:Moja wypowiedź w temacie "Stop aborcji" jest taka:

https://www.facebook.com/DeTemplario/vi ... 104301394/

Ten rysunek jest chamski! i prawdziwy jednocześnie! A jeszcze bardziej podłe jest to że wypieramy to z siebie.
Teraz po tym temacie "stop aborcji" wreszcie zatrybiłem, że ludzie są na właściwej drodze i we właściwym miejscu - tak Ziemia to niska planeta i właściwe miejsce dla tych co tu właśnie żyją!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag

Poprzednia

Wróć do Działania charytatywne