Chanel i fundacja Koci Pazur

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Chanel i fundacja Koci Pazur

Postautor: cthulhu87 » 28 lut 2013, 12:31

Temat dla kociarzy i tych, co nie wiedzą jeszcze na co przeznaczyć w tym roku 1%:)

Ostatnio na facebooku wiele osób zaczęło śledzić historię Chanel - kotki skatowanej pod szkołą (!), którą ratuje fundacja Koci Pazur. Warto przyjrzeć się temu bliżej, bo z jednej strony widać tu okrucieństwo i obojętność jednych ludzi, a z drugiej bezinteresowność, dobroć i poświęcenie innych. Wydaje mi się, że takie działania, jakich podejmują się osoby zaangażowane na rzecz innych (i ludzi i zwierząt), mogą być wzorem dla każdego spirytysty. Najbardziej wzrusza przy tym ufność i pokora zwierzaka pomimo cierpienia:

informacje o Chanel:

http://forum.kocipazur.org/viewtopic.php?t=1738

strona na FB:
http://www.facebook.com/home.php#!/page ... 22?fref=ts
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Chanel i fundacja Koci Pazur

Postautor: juniperus » 28 lut 2013, 13:08

Ja już rozliczyłam swój PIT. W tym roku dałam 1% na fundację zajmującą się opieką nad dziećmi z chorobą nowotworową. Gdy widzę dzieci bez włosków na głowie, smutne i blade z powodu męczących je dolegliwości związanych z braniem chemii, serce pęka mi na pół. Jest w tym coś takiego, co porusza mnie do głębi, aż po samą kość. W zeszłym roku były to konie, które uwielbiam od dziecka. Mają w sobie ogromną mądrość, piękno i siłę. Co do kotów, no cóż, nie przepadam za nimi, może dlatego, że dewastują mi ogród :( i nie wiedzieć dlaczego jeden z nich chodzi za mną krok w krok i łasi się o mnie, gdy wyrywam chwasty z rabatek :lol:
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: Chanel i fundacja Koci Pazur

Postautor: cthulhu87 » 28 lut 2013, 13:25

juniperus pisze: i nie wiedzieć dlaczego jeden z nich chodzi za mną krok w krok i łasi się o mnie, gdy wyrywam chwasty z rabatek :lol:


może się znacie z poprzedniego wcielenia :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Chanel i fundacja Koci Pazur

Postautor: kalatala » 23 mar 2013, 22:20

Ja pomagam dokarmiać osiedlowe koty.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Chanel i fundacja Koci Pazur

Postautor: Nikita » 24 mar 2013, 13:17

ja lubie koty...niestety moj maz ma alergie na koty dlatego nie moge miec kota...ale takze dokarmiam dzikie koty ...przynaleze do Towarzystwa Ochrony Zwierzat...i raz na tydzien jezdze na stanowisko ...tam gdzie te koty zyja i daje im zarcie...wlasnei dzis bylam bo niedziela jest moja..:) to taka moja msza...zamiast do kosciola jade do Doliny Neandertal ( bo mieszkam w okolicy) i karmie koty...he heh
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Chanel i fundacja Koci Pazur

Postautor: juniperus » 25 mar 2013, 14:41

A ja lubię pieski, ale Michasiek ma na nie uczulenie :| I oczywiście uwielbiam konie :D
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie


Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości