Pomoc dla Malej Anii , nie bądź obojętny!!!

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Pomoc dla Malej Anii , nie bądź obojętny!!!

Postautor: SylwiaB86 » 03 gru 2013, 19:14

Mam na imię Sylwia i jestem mamą 18-miesięcznej pięknej i radosnej dziewczynki o imieniu Ania.


Córeczka urodziła się 12.06.2012 roku w szpitalu w Brzesku. Moja ciąża przebiegała dobrze i nic nie wzkazywało na to, że będą jakieś problemy związane ze zdrowiem Malutkiej. Ale już przy porodzie zaczęły się problemy. Ania była dwukrotnie okręcona pępowiną, co spowodowało niedotlenienie.


Po powrocie do domu zaczęły sie niepokojące sygnały. Ania nie przybierała na wadze, wymiotowała, miała bardzo nadęty brzuszek. Po miesiącu trafiłyśmy do szpitala w Krakowie z podejrzeniem niedrożności jelit. Lekarze usunęli 30 cm jelita i wykluczyli mukowiscydozę. Po operacji miało być już wszystko dobrze.


Po 2 miesiącach wróciłyśmy do domu, ale nasze szczęście trwało zaledwie 4 dni. Ania w bardzo ciężkim stanie trafiła znowu do szpitala. Z chirurgii przewieziono ją na intensywną terapię i zaintubowano. W nocy pękło jelito. Kolejna poważna operacja i kolejne wycięcie 30 cm jelita. To była marwica. Ania dostała zakażenia całego organizmu, czyli sepsy.


Lekarze nie dawali jej szans na przeżycie, ale ja w to nie wierzyłam. Ania była mocna i pomalutku dawała sobie radę. W czasie operacji wyłoniono małej ileostomię, lecz nie spełniała ona swojego zadania. Lekarze musieli przeprowadzić kolejną operację odtworzenia ciągłości przewodu pokarmowego. Znowu strach, przerażenie... Po 6 miesiącach pobytu w szpitalu wróciłyśmy do domu. Niestety, w międzyczasie u Ani potwierdzono mukowiscydozę.

Aby jednak leczenie było skuteczne i dało szanse przeżycia, Ania wymaga bardzo kosztownej rehabilitacji i potrzeba też kamizelka oscylacyjna Koszt leczenia to 20 000zł!!! Jest to spora kwota i nie stać mnie na leczenie.

bardzo prosimy o pomoc w walce z chorobą i wsparcie finansowe, które umożliwi skuteczne leczenie dziecka. Jak najszybsze podjęcie terapii jest jedyną szansą na szczęśliwe i zdrowe życie mojej córeczki. Każda złotówka sie liczy.

Ania objęta jest pomocą Fundacji na rzecz dzieci "Dzięcięca fantazja"
Wszelkie wpłaty (darowizny) Proszę wpłacać na konto fundacji podane poniżej.

Fundacja Dzięcięca Fantazja
ul. Kickiego 1 04-373, Warszawa
Mbank: 63 1140 2004 0000 3002 7436 2856 w tytule proszę wpisać "Dla Anii"

Pamietaj! Każda złotówka sie liczy i zbliża nas do osiągniecia celu i uratowanie życia dziewczynki.

Jako matka, zrobię dla Ani wszystko, ale powiem szczerze, że czasami brak mi sił w zmaganiu się z rzeczywistością. Bardzo kocham swoją małą gwiazdeczkę i bardzo Was proszę o pomoc.






Proszę udostępniajcie to wydarzenie moja siostrzyczka potrzebuje pomocy. Jest ciezko chora... Bardzo proszę o pomoc, chce zeby byla zdrowa. https://www.facebook.com/events/1398047 ... r=upcoming
SylwiaB86
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2013, 19:07

Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości