Dzieci orientu

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Dzieci orientu

Postautor: Pablo diaz » 20 paź 2014, 19:33

"Odwiedziłam ubogie rodziny oraz wdowy i sieroty w Sargodzie oraz w Multan w Pakistanie. Widziałam niewyobrażalną nędzę, skrajne ubóstwo, brud i głód. Dzieci pracujące na pełny etat w cegielni....Widziałam tragedie ludzkie, łzy i ból, bezradność i beznadzieję. W tym ogromnym oceanie niedoli postanowiłam, że bedę nadal robić to co mogę. W Sargodzie chce wspierac nadal 5 ubogich rodzin, głównie wdów i sierot. Dodatkowo chcę wziąć pod opiekę szóstą rodzinę, w której parę miesięcy temu zginęła matka będąc porażona prądem, osierocając piątkę dzieci. W Multan chcę wziąć pod opiekę co najmniej jedną rodzinę. Pomoc poleca na przekazywaniu co miesiąc małej kwoty - średnio 10$. W niektorych przypadkach rodziny będą otrzymywać pomoc w naturze ( ryż, olej itp) Liczę na Wasze wrażliwe serca i datki na ten cel. Prosze o wpłaty na konto Fundacji z dopiskiem "Dożywianie wdów i sierot, Pakistan" - Sylka"

http://www.dzieciorientu.org/o-fundacji
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Dzieci orientu

Postautor: Krzysztoff » 20 paź 2014, 20:14

Dzielna kobieta, bała się jechać ale pojechała do Pakistanu....

Warto wspomóc
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości