zbieram informacje

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Re: zbieram informacje

Postautor: Nikita » 18 cze 2015, 14:41

Mam na mysli glownie pana, ktory tylko krytykuje i daje rady wszystkim i w kazdym temacie zamiast zrobic cos konkretnego i zaswiecic dobrym przykladem. Atalio wiesz kogo mam na mysli?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: zbieram informacje

Postautor: Nikita » 18 cze 2015, 14:45

Xsenia tez nie za bardzo zrozumiala intencji Luperci...no coz....Ludzie zrobmy cos dobrego zamiast gadac i krytykowac.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: zbieram informacje

Postautor: Mirek » 18 cze 2015, 15:03

Popieram Cię Xseniu w 100%
Luperci Faviani pisze:Przyjmę na tydzień Hammera, a później chętnie oddam :mrgreen:
;)

To napisał Luperci w temacie pomocowym Gaby. Wydaje mi się, że to Ty Nikito nie zrozumiałaś jego intencji.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: zbieram informacje

Postautor: cthulhu87 » 18 cze 2015, 16:30

Nikita pisze:Xsenia tez nie za bardzo zrozumiala intencji Luperci...no coz....Ludzie zrobmy cos dobrego zamiast gadac i krytykowac.


Ta dyskusja chyba zmierza w złą stronę... każdy w odpowiedzi na pytanie Luperci wyraził już swoją opinię i może dokonać wyboru, czy woli robić coś sam, czy w grupie, czy w ogóle nic nie robić... Nikt nikogo tu nie naciska ani do niczego nie zmusza. Jeśli ktoś planuje jakiś projekt pomocy, może niech po prostu założy drugi temat, po co nam te słowne przepychanki?

Na koniec pozwolę sobie tylko przypomnieć, że Luperci - co część forumowiczów na pewno pamięta - pomagał np. noclegowni dla bezdomnych i domowi dziecka w imieniu PTSS, kiedy większość wypowiadających się tu nie miała jeszcze zielonego pojęcia o spirytyzmie, a para-radio jeszcze nie istniało ;)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: zbieram informacje

Postautor: Pablo diaz » 18 cze 2015, 17:23

Piotrze jest już nas kilku ,więc ustalmy ostateczny cel i składkę (jak dla mnie pomysł z wysłaniem książek do bibliotek więziennych jest bardzo szlachetny ,jak i inne ,które wymieniliście ).
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: zbieram informacje

Postautor: Luperci Faviani » 18 cze 2015, 19:01

OK. Dajcie mi troszke czasu, musze poradzic sie Konrada.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: zbieram informacje

Postautor: Xsenia » 18 cze 2015, 19:17

Nikita pisze:Mam na mysli glownie pana, ktory tylko krytykuje i daje rady wszystkim i w kazdym temacie zamiast zrobic cos konkretnego i zaswiecic dobrym przykladem. Atalio wiesz kogo mam na mysli?

Nikita pisze:Xsenia tez nie za bardzo zrozumiala intencji Luperci...no coz....Ludzie zrobmy cos dobrego zamiast gadac i krytykowac.

Nikita wejdź proszę w końcu na własne podwórko i posprzątaj na nim, a nie na cudzych.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: zbieram informacje

Postautor: Luperci Faviani » 18 cze 2015, 19:36

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czyli sprawa wyglada tak:
Konrad zbierze pieniadze od osob chetnych do wziecia udzialu w akcji. Aby uzyskac nr konta prosze napisac do Konrada na priv. Cthulhu87 zgodzil sie przygotowac jakies paczki itp. Cel akcji pozostaje do ustalenia, ale to chyba nie bedzie stanowilo zadnego problemu. Nie zmarnuje sie. Akcja odbedzie sie pod egida PTSS. Mozemy sie umowic, ze wplaty beda przyjmowane do konca czerwca. Kwota dowolna.
:D :D :D
Wysylanie ksiazek do bibliotek wieziennych jest dobrym pomyslem, ale istneje obawa, ze ofiarowane ksiazki najzwyczajniej przepadna i nie dotra do potencjalnych odbiorcow. Wiec lepiej jest ofiarowac ksiazki konkretnym osobom. Jestem przekonany, ze PTSS wygospodaruje z kilkanascie darmowych egzemplarzy, jesli zaistnieje taka koniecznosc.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: zbieram informacje

Postautor: atalia » 18 cze 2015, 21:47

Ja na dziecko afrykańskie, Xeniu, już wpłacam co miesiac, ale jeśli ktoś chce zorganizować jakąś zbiórkę, np. na schronisko dla zwierzat, czy coś takiego, chętnie się przyłączę a audycja nie ma tu nic do rzeczy.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: zbieram informacje

Postautor: Xsenia » 19 cze 2015, 08:29

Wiem Atalia, że zbieracie na dziecko w Afryce. :)
viewtopic.php?f=16&t=2167&hilit=Afryce
A tu inne akcje z forum:
viewtopic.php?f=16&t=2361&p=36702&hilit=Afryce#p36702
viewtopic.php?f=90&t=1878
Szczerze mówiąc to istnieje specjalny wątek na forum pod tytułem "Rozpoczęcie działalności pomocowej (charytatywnej)". Chyba wszyscy o nim zapomnieli.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

PoprzedniaNastępna

Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości