zbieram informacje

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Re: zbieram informacje

Postautor: Luperci Faviani » 20 cze 2015, 07:39

Luperci Faviani pisze:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czyli sprawa wyglada tak:
Konrad zbierze pieniadze od osob chetnych do wziecia udzialu w akcji. Aby uzyskac nr konta prosze napisac do Konrada na priv. Cthulhu87 zgodzil sie przygotowac jakies paczki itp. Cel akcji pozostaje do ustalenia, ale to chyba nie bedzie stanowilo zadnego problemu. Nie zmarnuje sie. Akcja odbedzie sie pod egida PTSS. Mozemy sie umowic, ze wplaty beda przyjmowane do konca czerwca. Kwota dowolna.
:D :D :D
Wysylanie ksiazek do bibliotek wieziennych jest dobrym pomyslem, ale istneje obawa, ze ofiarowane ksiazki najzwyczajniej przepadna i nie dotra do potencjalnych odbiorcow. Wiec lepiej jest ofiarowac ksiazki konkretnym osobom. Jestem przekonany, ze PTSS wygospodaruje z kilkanascie darmowych egzemplarzy, jesli zaistnieje taka koniecznosc.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: zbieram informacje

Postautor: Nikita » 20 cze 2015, 08:03

ok osoby chetne niech dzialaja a osoby niechetne niech zamilkna... ;)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: zbieram informacje

Postautor: jario » 20 cze 2015, 14:10

Luperci Faviani pisze:
Luperci Faviani pisze:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czyli sprawa wyglada tak:
Konrad zbierze pieniadze od osob chetnych do wziecia udzialu w akcji. Aby uzyskac nr konta prosze napisac do Konrada na priv. Cthulhu87 zgodzil sie przygotowac jakies paczki itp. Cel akcji pozostaje do ustalenia, ale to chyba nie bedzie stanowilo zadnego problemu. Nie zmarnuje sie. Akcja odbedzie sie pod egida PTSS. Mozemy sie umowic, ze wplaty beda przyjmowane do konca czerwca. Kwota dowolna.
:D :D :D
Wysylanie ksiazek do bibliotek wieziennych jest dobrym pomyslem, ale istneje obawa, ze ofiarowane ksiazki najzwyczajniej przepadna i nie dotra do potencjalnych odbiorcow. Wiec lepiej jest ofiarowac ksiazki konkretnym osobom. Jestem przekonany, ze PTSS wygospodaruje z kilkanascie darmowych egzemplarzy, jesli zaistnieje taka koniecznosc.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Oba sposoby kolportarzu sa ok ale osobiscie uwazam ze efektywnosc jest wieksza w bibliotekach

Nawet gdyby jedna na dziesiec ksiazek trafila na polke takiej biblioteki to jest duze prawdopodobienstwo ze przeczyta ja kilka, kilkadziesiat lub nawet kilkaset osob w jakims okresie czasu przy indywidualnym kolportarzu ta poczytnosc ogranicza sie do jednej osoby a nawet nie wiadomo czy taka osoba nie skonczy na samym wstepie lub nawet czy zacznie ja czytac a nie rzuci ja w zakurzony kat.
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: zbieram informacje

Postautor: Mirek » 20 cze 2015, 14:59

Jak chcecie książki do bibliotek, czy to publicznych, czy więziennych, bez autopromocji może nawet nikt się nie zainteresuje.
W dzisieszych czasach ludzie pgólnie mało czytają, a co dopiero taką literaturę.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: zbieram informacje

Postautor: Luperci Faviani » 20 cze 2015, 17:13

jario pisze:Oba sposoby kolportarzu sa ok ale osobiscie uwazam ze efektywnosc jest wieksza w bibliotekach

Ale nie w wieziennych. Rozsylamy ksiazki do bibliotek miejskich i uniwersyteckich, robimy to od dawna, choc nieregularnie.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: zbieram informacje

Postautor: Luperci Faviani » 24 cze 2015, 08:21

Przypominam temat
Luperci Faviani pisze:
Luperci Faviani pisze:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czyli sprawa wyglada tak:
Konrad zbierze pieniadze od osob chetnych do wziecia udzialu w akcji. Aby uzyskac nr konta prosze napisac do Konrada na priv. Cthulhu87 zgodzil sie przygotowac jakies paczki itp. Cel akcji pozostaje do ustalenia, ale to chyba nie bedzie stanowilo zadnego problemu. Nie zmarnuje sie. Akcja odbedzie sie pod egida PTSS. Mozemy sie umowic, ze wplaty beda przyjmowane do konca czerwca. Kwota dowolna.
:D :D :D
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: zbieram informacje

Postautor: jario » 24 cze 2015, 18:44

moze ktos by podal nr.konta tutaj bo konrad nie odpisuje a mi wysylanie wiadomosci cos przestalo dzialac
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: zbieram informacje

Postautor: Pablo diaz » 24 cze 2015, 20:00

Ja również nie dostałem odpowiedzi od Konrada.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: zbieram informacje

Postautor: Luperci Faviani » 24 cze 2015, 20:26

Ja tez czekam. Wyslalem Konradowi smsa.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: zbieram informacje

Postautor: Nikita » 24 cze 2015, 21:01

Ja tez czekam na odpowiedz od Konrada...co sie dzieje z szefem?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości