PODZIEKOWANIE

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

PODZIEKOWANIE

Postautor: gaba75 » 17 cze 2015, 06:35

Witam,

już od jakiegoś czasu zbierałam się z zamiarem podziękowania BRATNIM DUSZOM z tego forum, za pomoc, jaką ofiarowaliście mnie i moim dzieciom.

Bóg Wam zapłać za wsparcie.

Dwóm osobom podziękowalam już wcześniej, bowiem znałam ich tożsamość "nicową" . Nadszedł czas, by podziękować anonimowym darczyńcom.

W ramach podziękowań chciałabym ofiarować dziś słowa, na które natknęłam się podczas studiowania spirytyzmu kilka dni temu.

IDĘ...

Z CHAOSU KARMY I ŚWIATÓW ZAMGLONYCH,
GDZIE SERCA DRĘCZY TYLKO BÓL I TRWOGA,
Z CIEMNYCH BEZDROŻY ZAWIŁYCH I STROMYCH
IDĘ RADOSNY, MODLĄC SIĘ DO BOGA.

NIC MNIE NIE WSTRZYMA NA DRODZE DO CELU
I NIKT NIE ZMUSI BYM SIĘ WYRZEKŁ BOGA
JA W BRACI GRONIE- A JEST NAS TU WIELU-
IDĘ- POGODNY/A-NIE WIEM, CO TO TRWOGA

PRZEDE MNĄ DROGA, JASNA, PROMIENISTA
LŚNI SIĘ MILIARDEM MOLEKUŁ ŚWIETLANYCH
KTÓRE JAŚNIEJĄ, GDY BŁYŚNIE MYŚL CZYSTA
O DOBRYM OJCU I BRACIACH KOCHANYCH

W.B.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: PODZIEKOWANIE

Postautor: gaba75 » 17 cze 2015, 06:38

Pablo miał do mnie pretensję, że jeszcze nie podziękowałam, ale ja chciałam znaleźć odpowiednie słowa i....znalazłam. Ja wyjaśniając mu mówiłam, że na wszystko przychodzi czas. I wreszcie nadszedł.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY JA I MOJE DZIECI

POZDRAWIAMY
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: PODZIEKOWANIE

Postautor: Xsenia » 17 cze 2015, 14:18

gaba75 pisze:Pablo miał do mnie pretensję, że jeszcze nie podziękowałam

Pablo??? :shock: :shock:
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PODZIEKOWANIE

Postautor: gaba75 » 17 cze 2015, 14:53

Nie rozumiem Twego zdziwienia???? :shock:
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: PODZIEKOWANIE

Postautor: Xsenia » 17 cze 2015, 15:05

Bo Pablo jako ostatniego podejrzewałabym o jakiekolwiek pretensje o podziękowania :D
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PODZIEKOWANIE

Postautor: gaba75 » 08 paź 2015, 11:51

Witam

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Bratnim Duszom za wsparcie finansowe, o którym nawet nie śniłam. Dziękuję serdecznie, było dziś dla mnie miłym bardzo zaskoczeniem odebranie wiadomości o przypływie gotówki. W pierwszym momencie pomyślałam, że może MOPS się zreflektował, a tu niespodzianka. Nie byłam na to przygotowaną ponieważ wcześniej zaznaczono, że poprzednia pomoc finansowa jest jednorazowa. Dziękuję za wspaniałomyślność jeszcze raz.

Pozdrawiam Gaba
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: PODZIEKOWANIE

Postautor: gaba75 » 15 paź 2015, 11:14

Nie wiem, co powiedzieć. Dostałam dziś znowu pieniążki na konto. To dla mnie wielka radość, że mogę liczyć na pomoc Bratnich Dusz. Nie ukrywam, że wolałabym, by wszystko mi się poukładało w życiu, by Miłość zagościła w mym życiu, by mężczyzna którego kocham kochał mnie tak jak ja jego i by poczuł się w obowiązku wspomagać nasze dziecko, kiedy ja nie mogę liczyć na wsparcie państwa. Dziękuję Wam za wsparcie jeszcze raz. Życzę ofiarodawcom, by dobro wróciło z procentem do nich.

Pozdrawiam

Gaba
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: PODZIEKOWANIE

Postautor: gaba75 » 16 paź 2015, 12:01

Brak mi naprawdę słów. Więzną w gardle. Wczoraj się popłakałam, dziś też łzy cisną się do oczu. Dziękuję dzisiejszym ofiarodawcom, Bratnim Duszom.

DZIĘKUJĘ
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: PODZIEKOWANIE

Postautor: gaba75 » 14 gru 2015, 17:33

Pragnę bardzo gorąco podziękować dzisiejszym darczyńcom. Dziękuję pięknie za pieniążki, których się nie spodziewałam. Hanusia będzie miała buciki. i czapusię. Jestem bardzo wdzięczna. Bóg zapłać dobrzy ludzie. :)
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20


Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości