oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: gaba75 » 23 cze 2015, 18:37

Sam sobie odpowiedziałeś Mirku na swoje wątpliwości. Jeśli chcesz to się dowiesz jeśli nie chcesz to niczego nie będziesz wiedział. Podobno chcącemu nie dzieje się krzywda. Jeśli więc chcesz to masz..... wątpliwości. I jeśli Prawica chce wiedzieć co czyni Lewica, to będzie wiedzieć.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: Mirek » 23 cze 2015, 18:41

I tu tkwi sedno Twoich problemów. Wszystko interpretujesz odwrotnie do właściwego znaczenia.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: gaba75 » 23 cze 2015, 22:11

A nie uwazasz że sztukę mozna odbierać na swój sposób? Jeślu uważsz że każdy będzie takim samym odbiorcą jak Ty i jeśli nie to będziesz naciskał na to by odbierał tak samo, to będzie na świecie chaos? Dążymy do doskonałosci mój drogi, jesli żadaz by każdy kochał tak jak Ty, i interpretował wszystko w taki sam sposób, to przykro mi i to na tyle.

Wracając do sedna tematu, dziękuję Wam za zainteresowanie,i proszę o kontakt w sprawie na priv. Nie chciałabym bowiem prowadzic zbednego dialogu z Mirkiem.

Pozdrawiam wszystkich Gaba
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: Luperci Faviani » 24 cze 2015, 08:20

Dlaczego na tym forum tocza sie takie dyskusje zawsze, gdy ktos zaproponuje jakas akcje charytatywna?
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: cthulhu87 » 24 cze 2015, 08:32

Luperci Faviani pisze:Dlaczego na tym forum tocza sie takie dyskusje zawsze, gdy ktos zaproponuje jakas akcje charytatywna?


to jest forum dyskusyjne ;)

generalnie ogłoszenia powinny być zakładane jako ogłoszenia, a nie tematy do dysput - i byłoby ok
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: Luperci Faviani » 24 cze 2015, 12:33

Probowalem w temacie "zbieram informacje" :?
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: gaba75 » 08 lip 2015, 18:41

W imieniu znajomej chciałabym wyrazic ogromną wdzięczność za oomoc, jaka napływa do nich.
Ja również jestem wdzięczna mogąc pośredniczyć w tak szczytnym przedsięwzięciu.
Dzięki wielkie
Gaba
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: gaba75 » 31 sie 2015, 08:18

Mam pytanie, prośbę: czy ktoś z Was nie posiada płyt z serii "Ucz się z Rodzicami". O ile pamięć mnie nie myli jest ich 10. Jeśli ktoś ma, to uprzejmie proszę o kontakt. Potrzebuję dla mojej drugiej córci, ponieważ ona bardzo lubi dzieci, a w filmach tych dzieci przedstawiają tematykę. Moja pierwsza córka miała te płyty, ale popsuła, pogubiła i niestety nie mam ich już. Zależy mi właśnie na nich, bo z punktu widzenia pedagogicznego, uważam że są doskonałe do nauki dla dzieci.

Pozdrawiam

Gaba
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: gaba75 » 01 paź 2015, 18:47

witam,

mam trudną sytuację. Mops nie pomaga-wręcz przeciwnie, wiedząc o mojej sytuacji i mając moje podanie o pracę, zatrudniono w świetlicy zupełnie inną osobę, a ja potrzebowałam pracy, wysłałam już 400 CV, byłam na chyba ok 50 rozmowach kwalifikacyjnych odkąd straciłam ostatnią pracę. I tak ogólnie szkoda gadać. Żyję, moje dzieci też i to jest najważniejsze. Nie wiem, jak mam napisać o pomoc do Was, bo już raz mnie wsparliście i trochę jest to dla mnie krepujące. Ale to były finanse i starczyło zaledwie na 3 miesiące. Wiecie jak to jest z pieniędzmi, są a za chwilę ich nie ma- i błagam nie myślcie, że nie jestem wdzięczna za tamto, nawet bardzo. TO pampersy to ciuszki dla jednej i drugiej córki i ja zostałam w kapciach na zimę. Dlatego, teraz piszę z prośbą o wsparcie dla mnie i mojej małej córci, bo starsza ma wsparcie jako takie od swego ojca. My nadal jesteśmy przez system nie chciane- ja i moja młodsza córcia. Dlatego też chodzę w butach, które mają obtrzaskane obcasy, w ciuchach, które zdążyłam kupić, jak jeszcze pracowałam, czyli 10 lat temu, a i mam takie, które kupiłam jeszcze będąc panną. Gdyby ktoś miał coś w dobrym stanie, jeszcze możliwe do przechodzenia to proszę o wsparcie rzeczowe.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: gaba75 » 22 lut 2016, 16:49

Potrzebne wsparcie. Więcej na priv.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Poprzednia

Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości