oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: gaba75 » 17 cze 2015, 13:15

Witam

postanowiłam napisać w tej rubryce i nadać taki temat, bo może znajdę tutaj pomoc dla znajomej kobiety, która w listopadzie lub grudniu urodzi dziecię.
Potrzebuje dosłownie wszystkiego, mile widziane:

1. Wózek głęboki.
2. Żyrandol
3. Używane, lecz w dobrym stanie płytki łazienkowe, jeśli ktoś robiłby remont i chciałby wspomóc kogoś innego i podarować uzywane
4. Panele używane lub wykładzina dywanowa używana ale w dobrym jeszcze stanie, takim by po upraniu jej była możliwa do dalszego użycia
5. Pudełka z materiału lub kartonu czy plastiku na zabawki dziecięce
6. Jakieś pojemniki na przyprawy do kuchni
7. Kosz na śmieci do kuchni
8. Pralka, deska do prasowania, tez używana, ale w możliwie dobrym stanie
9 Płytki używane do zagospodarowania wokół pieca kaflowego
10. inne np książki dla dzieci: jedno ma już 11 lat drugie przyjdzie na świat dopiero.


Będę wdzięczna za pomoc. Ja w miarę swoich możliwości pomagam jak mogę. Jeśli ktoś będzie z woj śląskiego i z pobliskiego miasta i będzie miał coś z listy, to proszę o kontakt na priv.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: Luperci Faviani » 17 cze 2015, 19:04

Przyjmę na tydzień Hammera, a później chętnie oddam :mrgreen:
;)
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: gaba75 » 17 cze 2015, 20:19

Jeśli poważna sprawa wydaje się dla Ciebie żartem, to żartuj w innym miejscu, to ten temat nie nadaje się dla Ciebie, więc dobrze byłoby, gdybyś pozwolił wypowiedzieć się innym ludziom, poważnym.

żegnam dowcipnisia
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: Pablo diaz » 17 cze 2015, 20:42

Witaj Gabrielo :)
Czy ubranka dziecięce,również będą potrzebne?
Jeśli tak to przypomnij się proszę w listopadzie :)
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: gaba75 » 18 cze 2015, 07:19

Mam nadzieję że za chwilę- za miesiąc lub dwa będzie już wiadomo jaka płeć. I jak najbardziej się przydadzą ciuszki. I ok, przypomnę się jak najbardziej.

Dzięki Pablo
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: Krzysztoff » 18 cze 2015, 10:28

Fajnie Gaba, że organizujesz coś powinno się znaleźć
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: gaba75 » 18 cze 2015, 11:15

Dzięki Krzysztoffie za pokrzepiające słowa. Organizatorami jesteśmy wszyscy Ci, którzy potrafią coś z siebie dawać innym.
Ja na ile mogę działam. Nigdy nikogo, kto pracuje dla siebie i innych nie zostawiłam bez wsparcia. Możliwe, ze dlatego jeszcze Bóg pozwala mi żyć.

Dlatego też dzielę się z Wami pracą informacją o ludziach potrzebujących, bo jestem pewna, że wśród Was są tacy, którzy chcą i mogą wesprzeć innych potrzebujących. A jak wiadomo, co dajesz, to i otrzymasz z nawiązką.


Dlatego już teraz dziękuję Wam za to, że "poszperacie" u siebie, bądź pomyślicie o jakimkolwiek innym wsparciu dla tejże rodziny i Bóg Wam zapłać za to.

O najważniejszym zapomniałam, gdyby ktoś mógł, to proszę również o wsparcie duchowe dla nich. Modlitwa byłaby mile widziana. Ja ze swej strony się staram, a wszystko okaże się, jak będzie.

Dzieki piękne
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: Luperci Faviani » 18 cze 2015, 20:02

gaba75 pisze:Jeśli poważna sprawa wydaje się dla Ciebie żartem, to żartuj w innym miejscu

Wbrew pozorom, jestem bardzo powaznym czlowiekiem. I chociaz nie rozumiem tego oburzenia, przepraszam jesli urazilem.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: gaba75 » 18 cze 2015, 20:51

Cieszę się, że się zreflektowałeś, bo pomaganie innym jest dla mnie poważną sprawą. Wybaczam. :)

Może jesteś posiadaczem jakiejś rzeczy z listy,którą mógłbyś podarować potrzebującym? Z tym, że za przesyłkę musiałbyś również zapłacić jeśli nie mieszkasz blisko Katowic. Ja pomagam na miejscu, jak tylko mogę. Profesjonalna pomoc jest czasem ciężka, trudna, mozolna i rozciągnięta w czasie. Ale nie raz przekonałam się, że warto pomagać mimo wszystko.
Więc Luperci, przejrzyj proszę swe mieszkanie i może mógłbyś czymś obdarować tę rodzinę. Będę wdzięczna.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: oddam za darmo- przyjmę z radością i wdzięcznością

Postautor: Luperci Faviani » 18 cze 2015, 21:04

gaba75 pisze:Wybaczam. :)

:D
gaba75 pisze:pomaganie innym jest dla mnie poważną sprawą.

Dla mnie tez :) ale rownoczesnie uwazam, ze powaga nie polega na noszeniu krawata.
gaba75 pisze:Może jesteś posiadaczem jakiejś rzeczy z listy,którą mógłbyś podarować potrzebującym? Z tym, że za przesyłkę musiałbyś również zapłacić jeśli nie mieszkasz blisko Katowic.

Niestety nie mam niczego z listy, chociaz ostatnio wymienilem lodowke, ale mieszkam we Francji... Mysle, ze w przypadku tej inicjatywy inni beda bardziej pomocni.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Następna

Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości