Pomoc dla ojca samotnie wychowującego dzieci

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Pomoc dla ojca samotnie wychowującego dzieci

Postautor: Pablo diaz » 02 gru 2015, 19:06

Moi drodzy chciałem was poprosić o wsparcie dla ojca i jego trojga dzieci mieszkających w małej wsi
w woj.zachodnipomorskim.Wychowuje on samotnie trójkę dzieci w wieku 6 lat chłopiec ,8 lat dziewczynka i 10 lat chłopiec .Jest mu bardzo ciężko ledwo wiąże koniec z końcem (praktycznie go nie wiążę)
Dzieci są pełne ciepła i radości ,cieszą się ze wszystkiego,co im się ofiaruję ,od słodyczy ,ubranek po zabawki itd .
Jeśli zbywa wam cokolwiek z ubrań,zabawek itd ,czy może macie pragnienie wesprzeć tą rodzinę finansowo ,to bardzo proszę o pomoc.
Tylko dzięki wam moi drodzy ich święta mogą być radośniejsze.

Osoby zainteresowane pomocą proszę o prywatną wiadomość.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Pomoc dla ojca samotnie wychowującego dzieci

Postautor: Pablo diaz » 03 gru 2015, 22:04

W prywatnych wiadomościach prosicie o więcej informacji o rodzinie oraz o rozmiar ubrań .

Ojciec i dzieci są samotne ponieważ żona i matka odeszła od nich kiedy najmłodsze z dzieci było niemowlakiem.
Ojciec nie ma nałogów jest bardzo odpowiedzialnym człowiekiem.Do niedawna pracował w tartaku,ale niestety stracił pracę i nie mają środków do życia.Mieszkają w starym domku w którym obok niedostatku, utrzymana jest czystość i porządek .Ojciec na miarę mozliwości remomtuje dom z materiałów odzyskanych.Sytuacja jest bardzo ciężka ,pomoc potrzebna jest każdego dnia roku ,nie tylko w święta .Cokolwiek macie można im podarować,ponieważ każda najmniejsza rzecz sprawi im wielką radość .

Rozmiary ubrań dzieci :

Chłopiec 6 lat 116/122
Dziewczynka 8 lat 128
Chłopiec 10 lat 134/140
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Pomoc dla ojca samotnie wychowującego dzieci

Postautor: Pablo diaz » 02 sty 2016, 17:42

Uniwersalne braterstwo katolików,spirytystów ,sympatyków spirytyzmu wspólnie zebrało podarunki
oraz pieniążki dla ojca wychowującego trójkę dzieci .
Dwudziestego czwartego grudnia o godzinie 17 św. Mikołaj odwiedził ich skromny domek.
Dzięki waszym wspaniałym serduchom , dzieciątka i ojciec obdarowani zostali radością.
Maluchy wciąż wierzą w Św.Mikołaja,więc bardzo na niego czekały,co prawda były już zawiedzione ,ponieważ była,
póżna godzina ,a Mikołaja nie było widać.Kiedy zobaczyli Mikołaja byli zaskoczeni,ale i przygotowani na wizytę .
Była tabliczka mnożenia ,śpiewali kolędę i opowiadali wiersz.
Za zebrane pieniążki kupiliśmy rodzinie lodówkę,co prawda używaną (stara lodówka ,którą mieli w domu nie mroziła,
dzięki uprzejmości sąsiadów korzystali z sąsiedzkiej),
Dalej wspieramy ojca i trójkę dzieci,zbieramy pieniążki,aby pomóc w wyremontowaniu starego domu.
W domu nie ma centralnego ogrzewania,ojciec ogrzewa i gotuje na westfalce,w pokojach nie ma podłóg,mieszkają w
wszyscy w jednym pokoju,używają również kuchni, w której jest parę starych mebelków i teraz ,,nowa,, lodówka :)
z której ojciec ogromnie się cieszy.

Jeśli macie ochotę kontynuować lub dołączyć do uniwersalnej braterskiej inicjatywy możecie pomagać,przesyłając
pomoc w formie ubrań ,rzeczy codziennego użytku oraz finansowej,która tak naprawdę najbardziej jest potrzebna.

W ramach podziękowania za wasze wsparcie , w prywatnych wiadomościach przesłałem Wam link do filmu ,
w którym Mikołaj odwiedził rodzinę.

Dziękuje wszystkim.


Miłość jest sercem Ewangelii,a miłosierdzie duchem spirytyzmu.

Duch Andre Luiz
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Pomoc dla ojca samotnie wychowującego dzieci

Postautor: Nikita » 02 sty 2016, 18:49

Swietna rodzinka...a Mikolaj byl tez niezly....super akcja, zrobiona z humorem....Pablo jestes wielki!!!
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Pomoc dla ojca samotnie wychowującego dzieci

Postautor: Darel » 02 sty 2016, 21:18

Wyszło świetnie! :D Genialna akcja. Oby udało nam się w przyszłości częściej coś takiego organizować. Święty pierwsza klasa :)
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Darel
 
Posty: 175
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:12

Re: Pomoc dla ojca samotnie wychowującego dzieci

Postautor: Pablo diaz » 03 sty 2016, 23:17

Bardzo ciesze się ,że wspólnie działając charytatywnie sprawiliśmy sobie tak wielką radość. :)

...Dziękujcie Bogu i rozdawajcie szczodrze waszą sympatię,miłość,pieniądze wszystkim tym,którzy pozbawieni dóbr tego
świata,marnieją w cierpieniu i samotności.Tu,gdzie ja jestem nieco później zaznawać będziecie radości jeszcze
doskonalszych...Bóg sam wie to najlepiej!


(Adolf,Biskup Algieru,Bordeaux,1861)

Gdy odziejecie jednego z tych braci moich najmniejszych,wiedzcie,że mnie odzialiście !

Jezus
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Pomoc dla ojca samotnie wychowującego dzieci

Postautor: Nikita » 04 sty 2016, 10:03

Jak wyzej napisane trzeba rozdawac nie tylko dobra materialne ale i sympatie i milosc...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Pomoc dla ojca samotnie wychowującego dzieci

Postautor: Nikita » 04 sty 2016, 15:44

Pablo podaj jeszcze jak mozesz rozmiar butow dzieci...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Pomoc dla ojca samotnie wychowującego dzieci

Postautor: Pablo diaz » 12 maja 2016, 21:09

Słuchajcie moi mili przyjaciele :) mam bardzo dobrą wiadomość.Piotr został zgłoszony do programu ,,Nasz nowy dom,, jeszcze w tamtym tygodniu nic nie wiedział czy się zakfalifikuje ,czy spotka go to szczęście,a jednak...
We wtorek rozmawiałem z Piotrem ,kiedy zapytałem ,co u niego ?odpowiedział ,że jest nad morzem na wakacjach ,które zafundowała ekipa ,Nasz nowy dom,,i ,że nie może ochłonąć ze szczęścia.
Od poniedziałku ekipa remontuje jego domek .

Na ten temat już coś pisze się w mediach ,ale nie wiele.

http://iszczecinek.pl/artykuly/aktualno ... -w-lubowie

W imieniu Piotra i jego dzieci chciałem jeszcze raz podziękować wam za dobraśne serducha ,za wsparcie,finansowe ,za to ,
że przesyłaliście paczki (nawet z zagranicy) pożywienie,ciepłe buty roboczę na zimę ,rękawice i masę innych rzeczy za które
Piotr i dzieciątka były szalenie wdzięczne.
Na chwilę obecną dla rodziny Piotra proszę nie przesyłać już pieniążków,nie ma takiej potrzeby.

Jeśli macie ochotę od czasu do czasu wspierać ubogich i chorych ,którymi się opiekujemy mogę podać więcej szczegółów
w prywatnej wiadomości.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Pomoc dla ojca samotnie wychowującego dzieci

Postautor: anima » 12 maja 2016, 21:47

Wspaniala wiadomosc, Pablo.
Ciesze sie bardzo, ze los samotnego ojca trojki dzieci sie odmienil i jest teraz szczesliwy, bo bedzie mial wyremontowany dom :)
Awatar użytkownika
anima
 
Posty: 74
Rejestracja: 26 maja 2015, 16:04

Następna

Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości