Stop aborcji

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Re: Stop aborcji

Postautor: Ryszard » 26 paź 2017, 19:13

danut pisze:To maze jasnej napiszę Ryszard -to gdzie wycieka woda z tego basenu?


Do kieszeni lekarzy a gdzieżby indziej ????????????
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Stop aborcji

Postautor: Ryszard » 26 paź 2017, 19:17

Zakończmy tą dyskusję , Polacy dzielą się na tych którzy korzystają z polskich mediów oraz na tych, opierających swoją wiedzę na niemieckich, inaczej napiszę , niepolskich
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Stop aborcji

Postautor: danut » 26 paź 2017, 19:20

A z jakich pieniędzy wyposaża się prywatne kliniki, przychodnie?Ze wspólnych 100 tyś.mln.? Bo raczej w placówkach publicznych nie ma godnych leków, jedzenia,nawet nie raz bandaży i są braki we wszystkim? A wille w miejscowościach podgórskich wciąż nowe też budują ci biedni:lol:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Stop aborcji

Postautor: Xsenia » 03 lis 2017, 13:10

Ryszard pisze:Owsiak może, dzięki Wam "godnie żyć"

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzeni ... -wosp.html
Proszę nie szkalować człowieka, który pół życia poświęcił na pomaganie innym. I nie wypowiadać się o czymś o czym nie ma się wiedzy.

Ryszard pisze:Tak MAGU, lekarz zarabia, za nic ma pacjenta.

Piękne uogólnienie. Forma manipulacji. Osobiście znam grono lekarzy tak zwanych z powołania, którym na pacjencie zawsze zależy. Jeśli takich nie spotkałeś to szkoda mi ciebie.

Ryszard pisze:Lekarze to kolejna kasta nietykalnych :( zarabiają ogromne pieniądze i zero odpowiedzialności :( :( :(

Następne uogólnienie i dodatkowo demagogia. Ponownie formy manipulacji opiniami. Wystarczy w gogle wpisać hasło "lekarz skazany" i pojawiają się dziesiątki doniesień o skazanych lekarzach.

Ryszard pisze:Nawet ci którzy mają zostać lekarzami chcą zarabiać 9 tys. nie licząc dyżurów.

9 tys.?? A ty wiesz ile oni zarabiają teraz?
"Wynagrodzenia lekarzy rezydentów przez pierwsze dwa lata w specjalizacjach priorytetowych wynoszą 3602 zł brutto (2576 zł netto) a po dwóch latach rosną do 3890 zł brutto, czyli 2776 zł "na rękę".
Niższe pensje otrzymują lekarze rezydenci w pozostałych dziedzinach medycznych. W ich przypadku pensja przez pierwsze dwa lata wynosi 3170 zł brutto (2275 zł netto) a po dwóch latach rośnie do 3458 zł brutto (2475 zł netto). "
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/ile-zarab ... 80761.html
2275zł na rękę za 6 lat ciężkich studiów i harowanie po 24 godziny na dobę. Chciałbyś tak zarabiać??

Ryszard pisze:Aborcja i eutanazja to już normalność w Polsce - niestety nikt i nic nie zmieni mentalności lekarzy, kasa kasa kasa ...

Poproszę o fakty potwierdzające te zdanie. Bo z tego co ja wiem, to zarówno aborcja jak i eutanazja są w Polsce prawnie zabronione i ścigane z urzędu.

Ryszard pisze:Trudno mi się litować nad rezydentami, wielu chciałoby aż tyle zarabiać tylko się ucząc , inni płacą za naukę.

Tylko się ucząc? To dlaczego medycyny nie uczą się miliony ludzi? Dlaczego na studia medyczne są aż tak trudne egzaminy wstępne? I dlaczego mają aż tak trudne egzaminy na każdym etapie nauki. Przecież według ciebie każdy może studiować medycynę, to co z tym trudnego by iść na medycynę? I rzeczywiście zarabiają kokosy. Oni 3170zł brutto a kasjerka w Kauflandzie czy Lidlu nawet 3400zł brutto (http://www.dziennikzachodni.pl/strefa-b ... ,11758234/). Rzeczywiście przecież te stanowiska mają taką samą odpowiedzialność za cudze życie.

Rzeczywiście lepiej zakończyć tą dyskusję bo poziom manipulacji informacjami i demagogią przekracza wszelkie granice.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Stop aborcji

Postautor: Nikita » 03 lis 2017, 16:44

kasjerki tyle zarabiają? :shock:
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Stop aborcji

Postautor: Ryszard » 03 lis 2017, 17:32

Nikita pisze:kasjerki tyle zarabiaja? :shock:


:)
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Stop aborcji

Postautor: Ryszard » 03 lis 2017, 17:44

Xsenia pisze:
Ryszard pisze:Owsiak może, dzięki Wam "godnie żyć"


Xseniu napisałem, koniec dyskusji, Polacy dzielą się na dwie części i nic tego nie zmieni !

Jedni czerpią wiedzę, z polskojęzycznych mediów tj WP, ONET, TVN, Polsat, inni sami szukają co prawda a co fałsz.
Chwała INTERNETOWI !!! Każdy ale to każdy może mieć taką samą wiedzę, jeżeli zada sobie odrobinę trudu.
Sprawdzam każdą informację, niczego nie "łykam" jak pelikan.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Stop aborcji

Postautor: Mirek » 04 lis 2017, 13:56

Ryszardzie nie przekonasz zaślepionych ludzi Jak. Owsiakiem. To jest tak samo jak z religią, czy Radiem Maryja. Możesz pokazywać niepodważalne dowody, a i tak zwolennicy Ci nie uwierzą.
https://m.youtube.com/watch?v=nnFJTgyCrJU
Co do lekarzy, to nawet Ci z powołania mają duże braki w skuteczniej wiedzy medycznej.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Stop aborcji

Postautor: Ryszard » 04 lis 2017, 19:59

Mirek pisze:Ryszardzie nie przekonasz zaślepionych ludzi Jak. Owsiakiem. To jest tak samo jak z religią, czy Radiem Maryja. Możesz pokazywać niepodważalne dowody, a i tak zwolennicy Ci nie uwierzą.
https://m.youtube.com/watch?v=nnFJTgyCrJU
Co do lekarzy, to nawet Ci z powołania mają duże braki w skuteczniej wiedzy medycznej.


Wiem Mirku, dlatego ucinam dyskusję. :(
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Stop aborcji

Postautor: agnieszkag » 05 lis 2017, 10:36

Wiesz ile dzieci uratowal Owsiak, z ktorego szydzisz?
Wiesz ile serc mlodych ludzi porwal do tego, by czynic cos dobrego?
A ile sprzetu kupil dla oddzialow geriatrycznych?
Chwala mu za to,cokolwiek bys o nim nie myslal.
Szkoda mi ludzi, ktorzy tak go nienawidza i wola wplacac kase, zeby ksiadz z parafii mogl kupic nowa tesle albo inego mercedesa.
Zyje na emigracji juz 11 rok i plakac mi sie chce od tego zle ujetego patriotyzmu..
Ogoleni na lyso chlopcy w tzw. odziezy patriotycznej, co drugie slowo k...., nienawisc do Arabow, Zydow, kolorowych.
Jakbys spytal o date Powstania Warszawskiego, to zapomnij. Mlodzi faszysci.
Przeraza mnie to.

Jezus powiedzial...milujcie sie wzajemnie tak jak ja was umilowalem.

[Zmoderowałam post Xsenia]
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości