Stop aborcji

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Re: Stop aborcji

Postautor: danut » 13 paź 2017, 12:33

Mirek pisze:Nie ma większej miłości ludzkiej, jak miłość matki dziecka poczętego z gwałtu, która je urodziła i ani razu nie pomyślała o aborcji.


Bo wtedy obiektem miłości jest ono samo i nie jest potraktowane jak jakiś prezent dla jego ojca-Czym jest często spotykane powiedzenie "urodzę ci dziecko"??
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Stop aborcji

Postautor: Mirek » 20 paź 2017, 07:10

„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Stop aborcji

Postautor: czarnyMag » 23 paź 2017, 12:02

"Danut" Mirek" - macie rację :D
A pozostali :?: :?: :?:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Stop aborcji

Postautor: Anka » 23 paź 2017, 13:28

Pozostali juz dawno sie tutaj wypowiedzieli na pierwszych stronach jak uważają
Często rożnego rodzaju zdarzenia nagle ludziom uświadamiają jak niesamowite jest każde ludzkie stworzenie. Życzyłabym sobie zeby każdy poczuł to w sobie jak bardzo liczy sie każdy człowiek zdrowy lub chory Każdy
Ja powtarzam raz jeszcze jestem przeciwko zabijaniu Dzieci nienarodzonych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Stop aborcji

Postautor: czarnyMag » 23 paź 2017, 13:34

Anka pisze:Ja powtarzam raz jeszcze jestem przeciwko zabijaniu Dzieci nienarodzonych


Tylko widzisz za życiem dzieci nienarodzonych to się z życiem już żyjących nakłada - a więc dla Twojego oświecenia założyłem tu temat o :twisted: na dole schodów stoi islamista z bronią w ręku a ty też na górze tych schodów z bronią w ręku - i 99 procent spirytystów napisało "rozwaliłbym go na miejscu" :lol: :lol: :lol:
Więc wymiękłem - wymiękł czarny duch :lol: :lol: :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Stop aborcji

Postautor: Anka » 23 paź 2017, 13:43

I jak to jest w życiu .... często jesteśmy /rodzimy się tutaj dla siebie lub dla innych
Coś z czegoś wynika
Nie byłabym taka pewna że 99 procent obecnych tutaj na forum pociągnęłoby za spust w stronę jak go nazwałeś Islamisty



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Stop aborcji

Postautor: czarnyMag » 23 paź 2017, 14:22

Anka pisze:I jak to jest w życiu .... często jestesmy /rodzimy sie tutaj dla siebie lub dla innych
Cos z czegos wynika
Nie byłabym taka pewna ze 99 procent obecnych tutaj na forum pociągnęłoby za spust w stronę jak go nazwałeś Islamisty


Ale tak napisali :!:
A prywatnie uważam , że każdy i tak by się skonfrontował z istotą od światła zanim by doszło do morderstwa.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Stop aborcji

Postautor: Xsenia » 23 paź 2017, 22:22

Anka pisze:Często rożnego rodzaju zdarzenia nagle ludziom uświadamiają jak niesamowite jest każde ludzkie stworzenie. Życzyłabym sobie zeby każdy poczuł to w sobie jak bardzo liczy sie każdy człowiek zdrowy lub chory Każdy
Ja powtarzam raz jeszcze jestem przeciwko zabijaniu Dzieci nienarodzonych

Super. :) To ile wpłacasz na opiekę dla dzieci nieuleczalnie chorych? Bo wiesz, nasze państwo interesuje tylko ilość dusz, obojętnie chorych czy zdrowych. Tyle, że na nieuleczalnie chorych wydawać pieniędzy już nie chce. Rozumiem więc, że wpłacasz część swojego dochodu (bo jesteś zdrowa) na tych którym się nie poszczęściło i urodzili się chorzy. Byle tak dalej. A nieuleczalnie chorzy będą umierać z głodu i z braku opieki, bo będzie ich więcej i więcej. A jesli jeszcze wejdzie zakaz aborcji ekumenicznej, to już w ogóle czarno widzę. To nie będą nam zabierać 40% na podatki tylko 80%, bo inaczej państwo nie wydoli.
Szlachetne i bohaterskie jest urodzenie chorego dziecka, tylko co dalej? Mamusia umrze, tatuś umrze, a chory trafi do jakiegoś ośrodka, w których wiemy jak wygląda opieka. Czy tego chcecie? Nieuleczalnie chore dzieci też dorastają.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Stop aborcji

Postautor: Anka » 23 paź 2017, 23:08

Xsenia pisze:
Anka pisze:Często rożnego rodzaju zdarzenia nagle ludziom uświadamiają jak niesamowite jest każde ludzkie stworzenie. Życzyłabym sobie zeby każdy poczuł to w sobie jak bardzo liczy sie każdy człowiek zdrowy lub chory Każdy
Ja powtarzam raz jeszcze jestem przeciwko zabijaniu Dzieci nienarodzonych

Super. :) To ile wpłacasz na opiekę dla dzieci nieuleczalnie chorych? Bo wiesz, nasze państwo interesuje tylko ilość dusz, obojętnie chorych czy zdrowych. Tyle, że na nieuleczalnie chorych wydawać pieniędzy już nie chce. Rozumiem więc, że wpłacasz część swojego dochodu (bo jesteś zdrowa) na tych którym się nie poszczęściło i urodzili się chorzy. Byle tak dalej. A nieuleczalnie chorzy będą umierać z głodu i z braku opieki, bo będzie ich więcej i więcej. A jesli jeszcze wejdzie zakaz aborcji ekumenicznej, to już w ogóle czarno widzę. To nie będą nam zabierać 40% na podatki tylko 80%, bo inaczej państwo nie wydoli.
Szlachetne i bohaterskie jest urodzenie chorego dziecka, tylko co dalej? Mamusia umrze, tatuś umrze, a chory trafi do jakiegoś ośrodka, w których wiemy jak wygląda opieka. Czy tego chcecie? Nieuleczalnie chore dzieci też dorastają.

Moze cie to zaskoczy opiekuje sie takimi ludźmi codziennie Nie opływam w złoto a od czasu do czasu tak na ile moge to pomagam pieniężnie
A skoro tak mocno zareagowałas to tylko zapytam Ile ty z siebie dajesz innym całkiem bezinteresownie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Stop aborcji

Postautor: Mirek » 24 paź 2017, 10:39

Arika, nie warto się unosić. "Niech nie wie prawica, co czyni lewica." Niektórzy myślą, że pieniądze są w stanie rozwiązać wszystkie problemy, szczególnie te zdrowotne. Tak w rzeczywistości nie jest.
Oszukuja nas mówiąc: wpłacajcie pieniądze na walkę z rakiem. To taki szczytny cel, a ciągle blokują ci sami ludzie dostęp do skutecznych metod, które nic lub bardzo niewiele kosztują.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości