Stop aborcji

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Re: Stop aborcji

Postautor: Ivo700 » 02 gru 2017, 22:32

DO RYSZARDA ---

napisałeś

Ivo czytaj ze zrozumieniem lub pisz z innymi wrrrrrrrrrrrr --- czytam ze zrozumieniem i rozumie więcej niż tobie się zdaje ...



ale Ok spoko nie będę już pisał do ciebie jak sobie tego nie życzysz ---ale ty też wtedy bądź konsekwentny Ryszardzie nie komentuj moich postów, bo jak skomentujesz to i ja będę komentował twoje, TAKŻE PAMIĘTAJ ---UMOWA STOI ---ja nie będe już pisał do ciebie i komentował bo sobie tego nie życzysz--i jak mi zarzuciłeś że--ciebie nie rozumiem co piszesz---jak mi napisałeś ''czytaj ze zrozumieniem'' i ok szanuję to, ale i ty nie komentuj moich myśli na tym forum ---to musi iść w oby dwie strony, bo nie może być tak ---że ja nie będę mógł z tobą pisać--komentować twoich postów---jak to określiłeś ---idź pisać z kimś innym---, a ty będziesz mógł komentować moje posty kapujesz stary chyba o co biega kumasz ...

to tak na koniec mojego pisania do ciebie, na twoją prośbę ok szanuję i się nie narzucam już twojej osobie .

Cześć ;) 8-)
Ostatnio zmieniony 02 gru 2017, 22:39 przez Ivo700, łącznie zmieniany 1 raz
Ivo700
 
Posty: 85
Rejestracja: 01 gru 2017, 13:54

Re: Stop aborcji

Postautor: danut » 02 gru 2017, 22:39

Xsenia pisze:

danut pisze:Aborcja jest złem, jest nie pozwalaniem spełniania się na naszym planie czyjegoś ducha pragnącego wziąć udział w tworzeniu naszej rzeczywistości, jest zamykaniem i utrudnianiem mu tej drogi. I tu rzadko kiedy bierze się pod uwagę bardzo ważne kwestie dotyczące każdych narodzin. Mianowicie takie, że decyzje te są zawsze odgórne, ale nie są one podejmowane z przyczyny nagród, kar, karmy, przymusu, lecz z pamięci, dbałości o daną grupę rodzin dusz mając uważanie na każdą należącą do niej jednostkę oraz z miłości. Tam w innym wyższym świecie zapadają decyzje i plany mające na celu wspólne dobro takiej grupy i tak jak zmarli bliscy przychodzą by pomóż nam w godzinie tutejszej śmierci, w godzinie naszego odejścia stąd, tak samo to one zajmują się pomocą w naszym wejściu tutaj w ten świat. Naszym zadaniem dla spełnienia się w tym świecie jest pomoc takim grupom dusz a nie robienie im na złość, czy likwidacja, nie niweczenie planów mających dużo głębsze korzenie niż wygody tutejszego życia, które nie mają nawet przelicznika wobec znaczenia tak wielkich i znaczących dla Całości planów.

:) Za przeproszeniem Danut, ale psinco wiesz jaki jest "odgórny" plan. Możesz co najwyżej po zgadywać, ale i to będzie obarczone dużym błędem. Plan każdego człowieka jest inny, plan narodów jest każdy inny, a plan całej Ziemi jest nieznany nikomu. Pozostaje jeszcze plan galaktyki, plan Drogi Mlecznej, plan naszego wszechświata. Nic o tym nie wiesz, więc nie masz wiedzy by pisać, że aborcja jest utrudnieniem jakiegokolwiek planu. Poza tym trzeba by się najpierw zastanowić czy istnieje jakikolwiek plan, ponieważ mamy "wolną wolę". A te dwa jakże ważne słowa powodują, że plan musi uwzględniać KAŻDĄ naszą decyzję. Tą o aborcji też. Nie można wiec pisać o "utrudnianiu", lub o "ułatwianiu" jakiegokolwiek planu, bo on musi brać pod uwagę wszystkie decyzje, te złe też.

Otóż mylisz się Xseniu, gdyż mam wiedzę dotyczącą odgórnego planu w stosunku do mnie a na tej podstawie mogę domniemywać jak to wygląda wobec czynów i postaw podobnych do naświetlonego mi przykładu innych ludzi. Konkretnie ze swoich doświadczeń wyciągam ten wniosek wyżej i otrzymałam konkretne wiadomości na pewno nie pochodzące z tego świata na temat dokonanej aborcji przez żyjącą tu osobę - o tym kim jest to dziecko, dlaczego żołnierz pragnął by ono się tu urodziło ze wskazaniem gdzie ma się urodzić i w jakiej rodzinie oraz jak ważne jest otrzymanie przez duszę daru tego tu życia . To jeszcze nie wszystko czego się wtedy dowiedziałam, bo powiedział mi jeszcze i o innych aborcjach tu dokonanych przez bardzo zdemoralizowaną osobę, którymi on nie jest zainteresowany. Dusze nie mogące sie urodzić - cierpią.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Stop aborcji

Postautor: danut » 02 gru 2017, 23:04

Ivo700 pisze:DO DANUT ---

----nie życzę tobie tego, ale ciekawe jakbyś umierał w bólu i cierpieniach i nie pomagałyby żadne środki antybulowe jak morfina i inne ---i poprosiłbyś lekarza o Eutanazje i odłączenie aparatury, a lekarz Spirytysta by ci odpowiedział

---jestem -Spirytysta ---i nie odłącze pana / panią i nie uśpie [Eutanazja] bo zrobię przykrość Duchom i ma pan taką KARMĘ żeby cierpieć, bez obrazy ale dla mnie takie myślenie jest nie do przyjęcia .


Lekarz przysięgał ratować ludzkie życie do końca, a po drugie nie jestem on a ona. Nic mi też nie musisz życzyć ani nie życzyć, żyje z bólem 24 lata, a ogromny ból z omdlewaniem przy połamani kręgów i nacisku na rdzeń kręgowy cierpiałam, z paraliżowaniem chwilowym ciała, puszczaniem i odnowa i niemożliwością chodzenia przez 8 miesięcy i nie sięgnęłam po tabletkę by umrzeć gdyż wierzyłam w to ze dam rady sama wychować dzieci a nie zostawię ich dla państwa. Podobnie miałam wyrok śmierci w 2010 roku i 3 procent na przeżycie- wstałam i żyję. Nie interesuje mnie tez kto jak się nazwie i dla jakiego fanatyzmu głosi swoje hasa, bo moje są prawdziwe i według sprawdzenia się mojego ducha w konkretnych sytuacjach, dlatego nie pisz do mnie o fanatyzmie a zastanów się nad siłą mojej duszy.

Ivo700 pisze: Pachnie mi takie myślenie ---fanatyzmem i wstecznictwem i brakiem wiedzy medycznej, a z .....Duchami nie rozmawiałem więc nie wiem jakie mają na to zdanie ....żaden do mnie nie przyszedł i nie powiedział mi o Eutanazji, Aborcji , Antykoncepcji ---jakie ma zdanie ;) Danut, a ci opisani w księdze DUCHÓW KARDECA --- oile to faktycznie były przekazy Duchów ---a nie wymysł KARDECA---to te Duchy to byli ludzie zmarli z XIX wieku i ich pewne poglądy były i są ZACOFANE ,moim zdaniem .

I jak po tym co napisałam wyżej teraz ci pachnie? Bo widzisz do mnie duch przyszedł i wszystko to mi powiedział i nie tylko to ale byłam tam zobaczyłam usłyszałam sprawdziłam i opisałam. I absolutnie na duchach Kardeca ani poglądach Kardeca się nie opieram, za kogo mnie masz?

Ivo700 pisze:mam wrazenie jakbyś żył w XIX wieku DANUT a nie w .....XXI wieku, wogóle TY i RYSZARD ---mylicie Aborcje odbytą pod pewnymi warunkami ----np zdeformowany płód, lub Eutanazja na życzenie pacjenta ---z CELOWYM UŚMIERCANIEM wbrew woli pacjenta, lub Aborcją zdrowych dzieci wam to się wszystko MIESZA ---nie wiem

czy wypływa to z FANATYZMU, BRAKU EDUKACJI, INDOKTRYNACJI RELIGIJNEJ , nie wiem, w Każdym razie TAK JESTEM ZA ABORCJĄ< EUTANAZJĄ w SKRAJNYCH SYTUACJACH ŻYCIOWYCH i JESTEM za ANTYKONCEPCJĄ .

Ale każdy ma prawo mieć taki pogląd jaki mu pasuje na te sprawy .

pozdro
Ivo700 pisze:

O joj joj jak lubisz jechać po ludziach za inne od twoich poglądy, ale to pochopne wpychanie ich do worka zacofanych i niewykształconych bo katolicy to już przesada. Każdy rozlicza się i ponosi konsekwencje swoich czynów sam, bez sensu jest zatem straszenie innych ludzi za ich czyny karami i potępianie, ale Ty tak samo bardzo byś chciał ludzi szufladkować jak wspomniani przez Ciebie fanatycy i nie poczytasz kto co ma do powiedzenia tylko wystarczy Ci jedno zdanie na tak lub nie. Czy to jest tak prosta sprawa jak bułka z masłem? W ogóle po co ten temat, o zakazach i nakazach pisałam i zdanie na ten temat niby masz do mnie podobne, ale także to dotyczące oceniania innych ludzi? Wątpię, bo ja nie jestem tu katem.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Stop aborcji

Postautor: danut » 03 gru 2017, 00:15

Xsenia piszesz "Nie można wiec pisać o "utrudnianiu", lub o "ułatwianiu" jakiegokolwiek planu, bo on musi brać pod uwagę wszystkie decyzje, te złe też."
A ja mogę pisać na ten temat, a nawet powinnam, chcę też byś zauważyła o jakim dokładnie planie i czyim wspomniałam a na co zareagowałaś tak ostrą krytyką. Napisałam, że nie są one podejmowane z przyczyny nagród, kar, karmy, przymusu, lecz z pamięci, dbałości o daną grupę rodzin dusz, mając uważanie na każdą należącą do niej jednostkę oraz z miłości. Zatem nie ma tu kazania z kościoła o nieokreślonym planie boskim. Jest odpowiedzialność za drugiego człowieka, jest otwarcie się na całość naszego istnienia w Systemie a nie tylko ta dotycząca naszego tutaj I podaję pod rozważanie to jak ktoś może się poczuć, kiedy wreszcie się dowie, ze miał za zadanie utrzymać przy istnieniu, zbawić od zagłady wyczerpania unicestwienia duszę należącą do kogoś bardzo bliskiego z rodziny kogoś kto już umarł a tu ten ktoś zadaje mu przez tę decyzję o aborcji najcięższy i ostateczny cios, gdy ów bliski zmarły zechciał się tu powtórnie narodzić ? Pewnie znowu ze strachu przed takim myśleniem będziesz posądzać mnie o herezję, jednak nic to, bo wiem, że posiadam w tym zakresie wiedzę i ja się jej nie boję. Wszystkie decyzje i te złe i te dobre wiążą się z odpowiednim do nich przeżyciem i mającym nastąpić zdarzeniem, czy tu i teraz czy gdzie indziej, w całość ich nie mamy wglądu, ale nasze sumienie powinno wybierać jak należy byśmy uczyli się postępować z nim zgodnie. I jeszcze raz napiszę, że ja uważam, że nie do nas należy osądzanie także w tym względzie cudzych decyzji i powodów dokonanych czynów, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę także z różnorodności świadomości dusz mających na nie wpływ i niestety tak jak w niebie tak i na ziemi nie każdy pochodzi z kręgu miłości, nie każdy ma swoje powiązania tam i w innym świecie z duszami sobie przyjaznymi, może i dochodzić do celowego mściwego nękania i tyle o tym piszę- przekierowywania zdarzeń z gubieniem sygnału z tymi, którym na nas zależy. To są niesamowicie skomplikowane sprawy i tu do IVo700 - mnie nic się nie miesza, dawno już pisałam o rozumie i antykoncepcji a także o bardzo ciężkich wadach płodu i narodzonych dzieciach od razu skazanych na niewyobrażalne cierpienie, gdzie wydaje się że duch je już opuścił i są efektem takich jak piszę wyżej zakłóceń. I tu należy podjąć decyzje osobistą czy walczyć o taką duszę do końca pomimo tych jej cierpień czy może pozwolić jej urodzić się jeszcze raz ale gdzie indziej? Plus dać spojrzenie na to, czy do takich wad nie doszło za przyczyną krytycznych zaniedbań samej ciężarnej, bo jak ocenilibyście sytuację wtedy?

Xseniu i jeszcze piszesz"ponieważ mamy "wolną wolę". A te dwa jakże ważne słowa powodują, że plan musi uwzględniać KAŻDĄ naszą decyzję. " - Nie plan ma to uwzględnić, ale nasi bliscy stamtąd, nasze odgórne świadomości nas samych, grupy bratnich wyższych Dusz i uwzględniają To słuchając decyzji Twojej duszy choć tego odzewu Twoja cząstkowa świadomość może nawet nie zarejestrować. I to jest najgorsze, gdy czyjaś dusza posłucha nie tego kogo trzeba i tworzy następne zakłócenia osłabiając siebie i zrywając więzi dające jej siłę i ta sprzeczność męczy gdy dusza mówi tak biorąc udział w planie a ktoś nie słuchając jej podejmie w rzeczywistości odwrotną decyzję.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Stop aborcji

Postautor: Xsenia » 03 gru 2017, 01:19

danut pisze:Otóż mylisz się Xseniu, gdyż mam wiedzę dotyczącą odgórnego planu w stosunku do mnie a na tej podstawie mogę domniemywać jak to wygląda wobec czynów i postaw podobnych do naświetlonego mi przykładu innych ludzi. Konkretnie ze swoich doświadczeń wyciągam ten wniosek wyżej i otrzymałam konkretne wiadomości na pewno nie pochodzące z tego świata na temat dokonanej aborcji przez żyjącą tu osobę - o tym kim jest to dziecko, dlaczego żołnierz pragnął by ono się tu urodziło ze wskazaniem gdzie ma się urodzić i w jakiej rodzinie oraz jak ważne jest otrzymanie przez duszę daru tego tu życia . To jeszcze nie wszystko czego się wtedy dowiedziałam, bo powiedział mi jeszcze i o innych aborcjach tu dokonanych przez bardzo zdemoralizowaną osobę, którymi on nie jest zainteresowany. Dusze nie mogące sie urodzić - cierpią.

OK. Każdy ma lub będzie miał wiedzę dotyczącą odgórnego planu w stosunku DO NIEGO SAMEGO i tylko i wyłącznie do niego. Ja też znam własny plan, ale w życiu nie powiedziałabym ,że znam plan mojego męża, synów czy moich rodziców czy rodzeństwa, czyli osób mi najbliższych.
Sama piszesz, że możesz domniemywać. Domniemywanie zakłada jakąś formę przypuszczenia a nie stricte wiedzy. Możesz być święcie przekonana, że to co widziałaś i przeżyłaś to prawda i realizm, ale ja tego nie widziałam na własne oczy, nie byłam tam, i przykro mi że będę aż tak szczera, ale twoje opisy mnie nie przekonują. Że jakiś żołnierz cię odwiedził, coś ci przekazywał, coś ci opowiadał, dla mnie to bajki. Kto chce niech w to wierzy, ja nie wierzę.
Poza tym, dlaczego to niby ty dostałaś informację o tym, że aborcja innej kobiety ma być wyjątkowo zła. Dlaczego ten konkretny duch nie poszedł bezpośrednio do najbardziej zainteresowanej?
I hasło "dusze nie mogące się urodzić - cierpią". Skąd takie przekonanie? Dlaczego uważasz, że dusze cierpią nie za swoje winy i nie za swoje decyzje?
Z tego co wiem, to dusze dzieci poddanych aborcji wcielają sie w inne dzieci, tak by wykonać swój własny plan.
Żołnierz powiedział ci o innej zdemoralizowanej osobie, która go nie interesuje? To po co w ogóle o niej wspomniał? Sorry, ale nie trzyma się to kupy.

danut pisze:Lekarz przysięgał ratować ludzkie życie do końca,

No nie całkiem. W Przyrzeczeniu lekarskim nie ma o tym słowa.
"Przyjmuję z szacunkiem i wdzięcznością dla moich Mistrzów nadany mi tytuł lekarza i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam:
- obowiązki te sumiennie spełniać;
- służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu;
- według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek;
- nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego;
- strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych;
- stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić.
Przyrzekam to uroczyście!"
Jak sama widzisz nigdzie tu nie jest napisane, że lekarz ma ratować ludzie życie do końca i za wszelką cenę. On ma tylko "służyć życiu". I przede wszystkim ma PRZECIWDZIAŁAĆ CIERPIENIU. Co dla mnie można tłumaczyć, iż eutanazja i aborcja są dozwolone w konkretnych przypadkach (cierpienie z niewyleczalną chorobą, uszkodzenia płodu, ciąża z gwałtu itp.).

danut pisze:na co zareagowałaś tak ostrą krytyką

Hm dla mnie to nie krytyka, tylko wyrażenie własnych poglądów, do czego raczej mam prawo. Tak samo jak ty masz prawo do własnych poglądów i przekonań.

danut pisze:Pewnie znowu ze strachu przed takim myśleniem będziesz posądzać mnie o herezję

Jako żywo nigdy nikomu nie zarzuciłam, że sieje herezję, więc dlaczego piszesz, że "znowu" będę posądzać cie o herezję? Przestań fantazjować Danut i pisz prawdę, a nie kłamstwa.
By to udowodnić w forumową wyszukiwarkę wystarczy wpisać słowo "herezja" i mnie jako autora. Jedyną herezję zarzucałam sobie samej :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Stop aborcji

Postautor: Ivo700 » 03 gru 2017, 09:53

DO DANUT ---

napisałaś mi że jesteś ONA a nie ON ---a skąd miałem o tym wiedzieć co ja jestem jasnowidz, duch święty czy jak, wogóle dziwne to jest np Xsenia jest kobietą i ma ksywkę taką że widzę że jest to kobieta, a DANUT się mi kojarzy z facetem, co innego gdybyś miała ksywkę DANUTA z literką A na końcu, naprawdę myślałem że jesteś facetem ---bo masz męską ksywkę DANUT forma ON a nie ONA, nie narzucam tobie nic ----ale może zmień ksywke na DANUTA, bo nawet mój znajomy któremu pokazałem twoje wpisy myślał że jesteś facetem, u którego wczoraj byłem w gościach .....oczywiście zrobisz jak uważasz ---ok teraz wiem że jesteś kobietą a nie facetem .


Co twego wpisu ---to że ty żyjesz w bólach i znosisz to godnie, to nie znaczy że inny człowiek ma tak żyć i nie ma prawa poprosić o Eutanazje ---uważam że ma prawo i ja takich osób nie potępiam .

Właśnie twój sposób myślenia ---że nie popierasz Eutanazji, Aborcji, Antykoncepcji prowadzi do takiej sytuacji że jak takie osoby mają władze POLITYCZNĄ to zaczynają w Polsce narzucać ludziom swe przekonania np ----posłowie PiS wprowadzili klauzule sumienia że Farmaceuta może mi odmówić sprzedania środka antykoncepcyjnego ---to niech facet zmieni prace, to ja też byłbym sprzedawcą w sklepie i ktoś kupi sobie SZYNKE ---mięso, a ja mu powiem nie sprzedam panu tej SZYNKI bo mi na to klauzula sumienia nie pozwala bo jestem WEGE i jedzenie mięsa jest złe itp, itd, podobnie ludzie którzy są przeciw ABORCJI i podpisują petycje żeby ZAOSTRZYĆ PRAWO ABORCYJNE w POLSCE ----narzucają swoje przekonania religijne innym ----bo nie zostawiają kobietom wyboru, ba nawet były takie plany ---że jak kobieta zgodzi się na ABORCJE i lekarz dokona zabiegu ABORCJI ---nawet po to żeby ratować życie kobiety i usunąć chory---zdeformowany płód to i ON i TA KOBIETA IDĄ DO WIĘZIENIA ---dla mnie to jest właśnie FANATYZM, do dziś są państwa w AMERYCE ŁACIŃSKIEJ chyba dwa państwa KATOLICKIE ---gdzie za usunięcie ciąży ---idzie się do WIĘZIENIA ---idą do więzienia i kobieta i lekarz ---nie bada się okoliczności i dlaczego trzeba było usunąć ciąże ---właśnie ludzie z organizacji PRO-LIFE ----to tacy Fanatycy domagają się

1.Zaostrzenia prawa anty-aborcyjnego ----czyli aborcja jest przestępstwem nawet jak dokona się ją dla ratowania życia kobiety i usunięcia zdeformowanego płodu

2.wycofać środki antykoncepcyjne w tym .....prezerwatyw, tabletki ''po''

3.zakazać badań prenatalnych

4.zakazać in vitro

Nie mówię ze ty jesteś tak fanatyczna [choć pewne twoje poglądy są jak dla mnie trochę fundamentalistyczno religijne / Tradycyjne-i mam prawo do takiej oceny z całym szacunkiem dla twej osoby] ---ale uważam że ludzie którzy mówią STOP ABORCJI i podpisują petycje ---przyczyniają się do wzmocnienia fanatyzmu katolickiego w Polsce i narzucania swych przekonań innym ludziom, bo DLACZEGO KATOLICKI FARMACEUTA ODMAWIA SPRZEDAŻY KOBIECIE ŚRODKA ANTYKONCEPCYJNEGO W APTECE, TO JEST NARZUCANIE POGLĄDÓW I Z TYM SIĘ NIGDY NIE ZGODZĘ, A JAK JUŻ TO NIECH OTWORZĄ OSOBNE APTEKI KATOLICKIE OBOK APTEK ZWYKŁYCH I WTEDY W TAKICH APTEKACH NIE BĘDZIE SIĘ SPRZEDAWAŁO ANTYKONCEPCJI, W TU IDZIESZ DO ZWYKŁEJ APTEKI I JEST INFO---TU SIĘ ANTYKONCEPCJI ---NIE SPRZEDAJE---TO JEST CHORE , TO TAK JAKBY W SKLEPIE SPOŻ WISIAŁA KARTKA ---TUTAJ MIĘSA NIE SPRZEDAJEMY --oczywiście nie mam na myśli sklepu ze ZDROWĄ ŻYWNOSCIĄ --bo tam nie sprzedaje się mięsa ---mam na myśli sklep typu Kaufland, Netto, Biedronka .
Ivo700
 
Posty: 85
Rejestracja: 01 gru 2017, 13:54

Re: Stop aborcji

Postautor: danut » 03 gru 2017, 13:32

Ivo700 inna forma imiona Danuta to Danut nie udawaj, ze tego nie wiesz, nadto jeśli uważnie czytasz moje posty, do których się odnosisz to nie zauważyłeś w nich końcówki - łam ? Ponadto z treści moich postów wynika co inne a Ty ot komentujesz sobie jak Ci pasuje, byleby tylko komuś umniejszyć i wcisnąć mu ciemnotę. Nie podoba mi się to. Tu piszemy o aborcji pod względem duchowym i np. ja nie mieszam się w politykę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Stop aborcji

Postautor: danut » 03 gru 2017, 13:38

Xseniu nieładnie bo widzisz nie o herezję mnie posądzasz co byłoby łagodniejsze ale o kłamstwa i fantazję a tego już tak łatwo nie przełknę. Zatem co mamy w Twoim wpisie , że ja kłamię bo Ty wiesz jak piszesz Z tego co wiem, to dusze dzieci poddanych aborcji wcielają się w inne dzieci, - Aha akurat i skąd to wiesz, może teraz sama się wytłumacz.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Stop aborcji

Postautor: Ivo700 » 03 gru 2017, 13:51

Do Danut

....a może te twoje kontakty z Duchami / bo coś pisałaś że jakieś duchy do ciebie przemawiają z tego co wyczytałem z twoich postów ---to schizofrenia i choroba ?

co do polityki, jaka polityka ? po prostu wolno mieć ludziom różne poglady --nawet takie jak to że nie uznają aborcji, antykoncepcji ---z przyczyn duchowych, ale NIE WOLNO im narzucać swoich poglądów przez prawa polityczne---przepisy, ustawy reszcie społeczeństwa, bo w polsce nie tylko katolicy / lub spirtysći mieszkają takie jest moje zdanie w sensie społecznym a nie politycznym .

W twoje kontakty z duchami że do ciebie przemawiają NIE WIERZĘ i mam do tego prawo .
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 13:56 przez Ivo700, łącznie zmieniany 1 raz
Ivo700
 
Posty: 85
Rejestracja: 01 gru 2017, 13:54

Re: Stop aborcji

Postautor: Xsenia » 03 gru 2017, 13:54

danut pisze:Xseniu nieładnie bo widzisz nie o herezję mnie posądzasz co byłoby łagodniejsze ale o kłamstwa i fantazję a tego już tak łatwo nie przełknę.

Nie rozszerzaj mojej wypowiedzi na większy fragment twojej. Fantazję i kłamstwo zarzuciłam ci tylko we fragmencie dotyczącym mojego niby ponownego zarzucania ci herezji, a nie całości twojej wypowiedzi.

danut pisze:"Z tego co wiem, to dusze dzieci poddanych aborcji wcielają się w inne dzieci", - Aha akurat i skąd to wiesz, może teraz sama się wytłumacz.

Księga Duchów:
"Pytanie: Jeśli wcielenie ducha zostanie udaremnione to czy nastąpi bezpośrednio nowe wcielenie?
Odpowiedź: Nie zawsze bezpośrednio; duch potrzebuje jakiegoś czasu do wyboru nowego ciała."

Tak wiem to, bo czytałam. I super, że pytasz o źródło :) byle więcej :)

Ivo nie przesadzaj. Każdy z nas ma różne doświadczenia. Nie musisz we wszystko wierzyć, ale nie każda wizja jest wynikiem schizofrenii czy choroby psychicznej.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

PoprzedniaNastępna

Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości