O tym dziale

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Re: O tym dziale

Postautor: danut » 23 lis 2021, 17:44

Nie wierzę temu co tu widzę. Osoby najbardziej krytykujące to co tu pisałam zmieniają swoje zdania i zbaczają na mój kierunek myślenia. :lol: Mirku nie tak szybko i nie wszyscy odkryją to kim naprawdę jesteśmy, a świetliste istoty to jest bajka dla przedszkolaków, ale tak, stopniowo osiągamy świadomości Siebie. Na temat zakrytych informacji kodujących nasze DNA niedawno pisałyśmy z ZabaZabą, która poddała się uświadamiając to sobie jak jeszcze mało na ten temat wie nauka, pisałyśmy o tym w holograficznej rzeczywistości. Gaba75 napisałaś "Więc Pablo bez obrazy, ale cierpienie wybiera grupa, dla jednego osobnika by z niego czerpać energię życia, bo sami jej nie posiadają wcale, albo marne ilości." i to jest prawda, a nie żadne karmy i kary po śmierci. Odkrywając to jak działa rzeczywistość i kim jesteśmy nauczymy się sami ją sobie poprawiać i pozbawimy wyzyskiwaczy tej możliwości, by to oni kierowali życiem innych.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: O tym dziale

Postautor: ronald73 » 23 lis 2021, 18:46

Mirek pisze:Teraz żyjemy w czasie, kiedy będziemy stopniowo odkrywać kim jesteśmy i jakie drzemią w nas pokłady możliwości. Zaczynają nam się aktywować zablokowane helisy kodów DNA. Proces ten sprawi, że znów będziemy świetlistymi Istotami, a nasze światło rozgoni mrok. Wtedy to zniknie wszelkie cierpienie na Ziemi.


Dla niektórych jest to nie na rękę i nie chcą żeby zablokowane helisy kodów DNA będą aktywowane. Dlatego chcą nas szczepić z jakoś szczepionką w typu mRNA żeby to zapobiec (aj, i znów te teorie spiskowe :twisted: )
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: O tym dziale

Postautor: danut » 23 lis 2021, 21:15

ronald73 pisze:
Mirek pisze:Teraz żyjemy w czasie, kiedy będziemy stopniowo odkrywać kim jesteśmy i jakie drzemią w nas pokłady możliwości. Zaczynają nam się aktywować zablokowane helisy kodów DNA. Proces ten sprawi, że znów będziemy świetlistymi Istotami, a nasze światło rozgoni mrok. Wtedy to zniknie wszelkie cierpienie na Ziemi.


Dla niektórych jest to nie na rękę i nie chcą żeby zablokowane helisy kodów DNA będą aktywowane. Dlatego chcą nas szczepić z jakoś szczepionką w typu mRNA żeby to zapobiec (aj, i znów te teorie spiskowe :twisted: )


Nie chcę nic pomieszać, by nie było że i ja tworzę następną teorię spiskową, bo tak ludzie z niewiedzy i przez nie zorientowanie się w nowych badaniach i odkryciach uznają to wszystko za sensację i wokół tworzą niesamowite twory. Ale to nie jest tak i tu sugeruję się bardzo mocnym zdaniem z zaświatów wypowiedzianym do mnie "koniec świata nie będzie w ogóle taki jak ludzie myślą" :D Znam kierunek i z przeczytanych wiadomości jakie i tak mocno okrojone się tylko przedzierają do ogółu wykrawam te, które są zgodne z tym kierunkiem. Jest dużo na rzeczy z mRNA a prace nad szczepionkami z ich wykorzystaniem prowadzone były jeszcze na długo przed koronowirusem. Pisałyśmy tam ma jedną nitkę i na tej jednej nici zawiera informacje o kilku białkach, a DNA tworzy dwie nici polinukleotydowe spiralnie, do czego więc służy mRNA? I tu jest zagwozdka bo nic mądrego na ten temat nam nauka dotychczas nie podawała. Jeśli nici muszą być podwójne by przekazywały sobie informacje to gdzie jest jej druga nic i dlaczego w ogóle posiada tę funkcję przenoszenia informacji genetycznych, skąd je przenosi naprawdę? Zastanówcie się czy nie jest to wkroczenie w matrycę tworzenia się świata w ogóle, gdzie zanużają swoje szpony naukowcy i z czego chcą nauczyć się korzystać, bo świat wcale nie jest taki jak nam się wydaje.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: O tym dziale

Postautor: Mirek » 25 lis 2021, 13:11

„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: O tym dziale

Postautor: danut » 25 lis 2021, 15:19

Raport zawiera dużo prawdy. prawdy którą ja przekazuję od 20 lat ;) i jest tam zawarte takie zdanie, że ludzie którzy przeszli ten proces wiedzą o czym pisze pani Anna bodajże. I tu mamy problem gdyż ja mam wątpliwości w świetle innych wypowiedzi autorki i jej odpowiedzi w komentarzach do innych czy ona sama wie o czym napisała? Podobne pytanie do Mirka - a czy on wie? Denerwuje mnie obecne łapanie modnych hasełek i wychodzenie z nimi przed szereg jak gdyby ze swoją wiedzą. Takie wklejanie tych z nią ramek bez burzenia starego porządku, kiedy dalej ci co nie przejdą chcą wmawiać tym drugim, że są właśnie tymi po przejściu. Róbta co chceta, ja od dawna wiem jak wygląda i jak będzie wyglądać ta sprawa. :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: O tym dziale

Postautor: Mirek » 26 lis 2021, 16:36

danut pisze:Raport zawiera dużo prawdy. prawdy którą ja przekazuję od 20 lat ;) i jest tam zawarte takie zdanie, że ludzie którzy przeszli ten proces wiedzą o czym pisze pani Anna bodajże. I tu mamy problem gdyż ja mam wątpliwości w świetle innych wypowiedzi autorki i jej odpowiedzi w komentarzach do innych czy ona sama wie o czym napisała? Podobne pytanie do Mirka - a czy on wie? Denerwuje mnie obecne łapanie modnych hasełek i wychodzenie z nimi przed szereg jak gdyby ze swoją wiedzą. Takie wklejanie tych z nią ramek bez burzenia starego porządku, kiedy dalej ci co nie przejdą chcą wmawiać tym drugim, że są właśnie tymi po przejściu. Róbta co chceta, ja od dawna wiem jak wygląda i jak będzie wyglądać ta sprawa. :D

To coś nieudolnie ją przekazujesz przez te 20 lat, skoro tak wielu ludzi jeszcze śpi. :P
https://youtu.be/6UpkyMaKkj8
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: O tym dziale

Postautor: danut » 26 lis 2021, 17:01

"Nieudolnie"? :) - Nie martwię się tym, sprawa jest jasna dla tych co mają ją zrozumieć. A ta pani z tym oczyszczającym promieniem daleko poszła w fantazję.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: O tym dziale

Postautor: 123bgf123 » 09 sty 2023, 14:48

konrad pisze:Będzie to dobre miejsce do tego, byśmy wspólnie mobilizowali się do modlitwy, która przyniesie wsparcie cierpiącym w zaświatach i na naszej ziemi. Wiadomo że im więcej pozytywnych myśli i budującej energii wypłynie z naszych serc, tym większy efekt możemy osiągnąć. Z pewnością nie będziemy w stanie zmienić tego, co nieuniknione, ale przynajmniej przyniesiemy innym ulgę w cierpieniach.
Zapraszam do dyskusji
Nie ma wspólnie ! Modlitwa która trafi do Jedności jest zawsze indywidualna i w cieniu ! Cóż rozgłos byłby reklamą ale ta przyjmowana jako fakt jest zawsze w cieniu i indywidualnie !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Poprzednia

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości