Prośba o modlitwę.

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Prośba o modlitwę.

Postautor: Casandra » 14 paź 2015, 12:54

Witajcie Kochani.

Postanowiłam wejść na ścieżkę przemiany duchowej. Walczę ze swoimi niedoskonałościami, jak wiadomo jest to ciężka walka, więc proszę o wsparcie modlitwą.
Obecnie podjęłam decyzję o rzuceniu palenia, innych nałogów nie posiadam (nie licząc czytania książek). Czuję, że to dobry pomysł na początek. Nie chcę już zanieczyszczać duszy i ciała, nie chcę być w niewoli tego złego głosu, który mi wmawia, że muszę palić. Podejmowałam takie próby zerwania z paleniem już kilkukrotnie w życiu - czasem udawało się na dłużej, czasem na krócej. Z własnej winy wracałam do palenia. Nagle poczułam, że zaczyna mi to przeszkadzać z innych względów niż wcześniej - już nie chodzi o brzydki zapach, czy kwestie finansowe. Po prostu modląc się itp czuję się...brudna. W takim innym, dziwnym sensie. To jedna z wielu kwestii dziwnych rzeczy, które się ze mną ostatnio porobiły:-)

Wiem, że wiara wielu z Was jest silniejsza niż moja. Nie wspomnę o wiedzy. Będę wdzięczna za modlitwę wspierającą moją wytrwałość, silną wolę, proces oczyszczania ciała. A także oczyszczania myśli z tego "wirusa":-)

Z góry dziękuję i bardzo wierzę, że mi to pomoże.
Stworzyłeś Panie tyle krętych dróg, pozwól mi proszę dostrzegać też Twe drogowskazy.
Awatar użytkownika
Casandra
 
Posty: 159
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:48
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

Re: Prośba o modlitwę.

Postautor: Nikita » 14 paź 2015, 13:07

Dzis wieczorem zrobie medytacje i pomodle sie w Twojej intencji... :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Prośba o modlitwę.

Postautor: Casandra » 14 paź 2015, 13:12

Bardzo dziękuję:-)
Stworzyłeś Panie tyle krętych dróg, pozwól mi proszę dostrzegać też Twe drogowskazy.
Awatar użytkownika
Casandra
 
Posty: 159
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:48
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

Re: Prośba o modlitwę.

Postautor: Darel » 14 paź 2015, 14:35

Ja również postaram się pomóc :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Darel
 
Posty: 175
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:12

Re: Prośba o modlitwę.

Postautor: Krzysztoff » 14 paź 2015, 18:42

postaram się wesprzeć , pozdrawiam i dużo wytrwałości życzę :) to jest do zrobienia
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prośba o modlitwę.

Postautor: Casandra » 14 paź 2015, 23:00

Dziękuję pięknie, obiecuję odwdzięczyć się modlitwą:-) och jak mi raźniej na duszy, odkąd tu trafiłam:-)
Stworzyłeś Panie tyle krętych dróg, pozwól mi proszę dostrzegać też Twe drogowskazy.
Awatar użytkownika
Casandra
 
Posty: 159
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:48
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

Re: Prośba o modlitwę.

Postautor: Arronax » 07 lis 2015, 17:12

Wesprzemy.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce


Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości