Uzdrawianie na odległość -prośba o modlitwę

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Uzdrawianie na odległość -prośba o modlitwę

Postautor: Pablo diaz » 16 paź 2015, 18:00

Dziś o godzinie 20:45 uzdrawiamy na odległość Kasię ,proszę o modlitwę.

Mój Boże,Twoje wyroki są niezbadane,a w swojej mądrości zdecydowałeś się dotknąć Kasię chorobą.Błagam Cię,spójrz na jej
cierpienia ze współczuciem i zechciej je zakończyć.Dobre Duchy ,pomocnicy wszechmogącego proszę was ,poprzyjcie moje pragnienie ulżenia jej w cierpieniu,pokierujcie moją myślą,by poszybowała wylać zbawienny balsam na jej ciało i napełniło pocieszeniem jej duszę.Natchnijcię ją do tego ,by była cierpliwa i by poddawała się woli Boga,dodajcie jej siłę,by znosiła ból bez sprzeciwu jak chrześcijanin,dzięki czemu nie zatraci korzyści płynącej z tej próby
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Uzdrawianie na odległość -prośba o modlitwę

Postautor: Darel » 16 paź 2015, 19:30

Będziemy z Wami :)
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Darel
 
Posty: 175
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:12

Re: Uzdrawianie na odległość -prośba o modlitwę

Postautor: anima » 16 paź 2015, 21:54

Ja tez bylam z Wami modlitwa.
Awatar użytkownika
anima
 
Posty: 74
Rejestracja: 26 maja 2015, 16:04

Re: Uzdrawianie na odległość -prośba o modlitwę

Postautor: Nikita » 17 paź 2015, 08:36

Dzieki.. :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Uzdrawianie na odległość -prośba o modlitwę

Postautor: Pablo diaz » 18 paź 2015, 12:05

Dziś o godzinie 20:45 uzdrawiamy na odległość .Proszę o pomoc w modlitwie dla Uli.

Mój Boże,Twoje wyroki są niezbadane,a w swojej mądrości zdecydowałeś się dotknąć Ulę chorobą.Błagam Cię,spójrz na jej
cierpienia ze współczuciem i zechciej je zakończyć.Dobre Duchy ,pomocnicy wszechmogącego proszę was ,poprzyjcie moje pragnienie ulżenia jej w cierpieniu,pokierujcie moją myślą,by poszybowała wylać zbawienny balsam na jej ciało i napełniło pocieszeniem jej duszę.Natchnijcie ją do tego ,by była cierpliwa i by poddawała się woli Boga,dodajcie jej siłę,by znosiła ból bez sprzeciwu jak chrześcijanin,dzięki czemu nie zatraci korzyści płynącej z tej próby.

Dziękuję.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Uzdrawianie na odległość -prośba o modlitwę

Postautor: Nikita » 18 paź 2015, 13:31

Bede Was wspierac... :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Uzdrawianie na odległość -prośba o modlitwę

Postautor: anima » 19 paź 2015, 14:24

Dziekuje za wsparcie.
Awatar użytkownika
anima
 
Posty: 74
Rejestracja: 26 maja 2015, 16:04

Re: Uzdrawianie na odległość -prośba o modlitwę

Postautor: Pablo diaz » 23 paź 2015, 17:34

Dziś o godzinie 20:45 uzdrawiamy na odległość Kasię ,proszę wspomóc modlitwą.Dziękuję.

Mój Boże,Twoje wyroki są niezbadane,a w swojej mądrości zdecydowałeś się dotknąć Kasię chorobą.Błagam Cię,spójrz na jej
cierpienia ze współczuciem i zechciej je zakończyć.Dobre Duchy ,pomocnicy wszechmogącego proszę was ,poprzyjcie moje pragnienie ulżenia jej w cierpieniu,pokierujcie moją myślą,by poszybowała wylać zbawienny balsam na jej ciało i napełniło pocieszeniem jej duszę.Natchnijcię ją do tego ,by była cierpliwa i by poddawała się woli Boga,dodajcie jej siłę,by znosiła ból bez sprzeciwu jak chrześcijanin,dzięki czemu nie zatraci korzyści płynącej z tej próby.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Uzdrawianie na odległość -prośba o modlitwę

Postautor: Krzysztoff » 24 paź 2015, 19:17

Pablo diaz pisze:Dziś o godzinie 20:45 uzdrawiamy na odległość Kasię


Pablo, dawaj znać dzień wcześniej, bo jakoś zawsze widzę te posty za późno
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzdrawianie na odległość -prośba o modlitwę

Postautor: Pablo diaz » 24 paź 2015, 21:53

Jutro 25.10 o godzinie 20:45 uzdrawiamy na odległość .Proszę o pomoc w modlitwie dla Uli.Dziękuję.

Mój Boże,Twoje wyroki są niezbadane,a w swojej mądrości zdecydowałeś się dotknąć Ulę chorobą.Błagam Cię,spójrz na jej
cierpienia ze współczuciem i zechciej je zakończyć.Dobre Duchy ,pomocnicy wszechmogącego proszę was ,poprzyjcie moje pragnienie ulżenia jej w cierpieniu,pokierujcie moją myślą,by poszybowała wylać zbawienny balsam na jej ciało i napełniło pocieszeniem jej duszę.Natchnijcie ją do tego ,by była cierpliwa i by poddawała się woli Boga,dodajcie jej siłę,by znosiła ból bez sprzeciwu jak chrześcijanin,dzięki czemu nie zatraci korzyści płynącej z tej próby.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Następna

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości