Prośba o modlitwę o pokój na świecie

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Re: Prośba o modlitwę o pokój na świecie

Postautor: czarnyMag » 31 sie 2016, 11:55

A ja mam takie dygresje na temat tych modlitw:

Jeśli duch wcielony wyśle modlitwę do innych wcielonych to jak myślicie czemu nie ma efektu waszych ludzkich modlitw? :lol:
Człowiek się modli zazwyczaj o swoje ego nawet jak mniema że robi coś dobrego - ale duch wcielony w człowieka już modli się albo leje na to :) a jak się modli to się modli za ducha wcielonego w ciało który go o to poprosił :) I te modlitwy docierają do źródła !!! :twisted:
Więc warto się zastanowić czy to co robimy jest dla oka i jaka jest pewność że ciało narzuci swą wolę swemu lokatorowi :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Prośba o modlitwę o pokój na świecie

Postautor: Estia72 » 31 sie 2016, 16:37

czarnyMag pisze:A ja mam takie dygresje na temat tych modlitw:

Jeśli duch wcielony wyśle modlitwę do innych wcielonych to jak myślicie czemu nie ma efektu waszych ludzkich modlitw? :lol:
Człowiek się modli zazwyczaj o swoje ego nawet jak mniema że robi coś dobrego - ale duch wcielony w człowieka już modli się albo leje na to :) a jak się modli to się modli za ducha wcielonego w ciało który go o to poprosił :) I te modlitwy docierają do źródła !!! :twisted:
Więc warto się zastanowić czy to co robimy jest dla oka i jaka jest pewność że ciało narzuci swą wolę swemu lokatorowi :twisted:


Magu lubie czytac te Twoje pokretne dygresje.... ;) :)
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Prośba o modlitwę o pokój na świecie

Postautor: czarnyMag » 01 wrz 2016, 12:47

Estia72 pisze:
czarnyMag pisze:A ja mam takie dygresje na temat tych modlitw:

Jeśli duch wcielony wyśle modlitwę do innych wcielonych to jak myślicie czemu nie ma efektu waszych ludzkich modlitw? :lol:
Człowiek się modli zazwyczaj o swoje ego nawet jak mniema że robi coś dobrego - ale duch wcielony w człowieka już modli się albo leje na to :) a jak się modli to się modli za ducha wcielonego w ciało który go o to poprosił :) I te modlitwy docierają do źródła !!! :twisted:
Więc warto się zastanowić czy to co robimy jest dla oka i jaka jest pewność że ciało narzuci swą wolę swemu lokatorowi :twisted:


Magu lubie czytac te Twoje pokretne dygresje.... ;) :)


Estia72: co zrobi duch wcielony gdy inny duch wcielony wezwie twego "nika" - a sensie boskim Ciebie o modlitwę ?! :)
Jak Twój wcielony duch odmówi to zobaczy się już po :lol: jak się wstawi to też zobaczy już po :lol:
Bo Ty droga "Estia72" zakładasz z góry jak ja zakładałem, że Tyś istotą światła - ale czy aby na pewno? Oto jest pytanie - i Twój duch będzie musiał się opowiedzieć - i opowie się! :twisted:
Zostaniesz wezwana by się "niematerialnie" opowiedzieć! Wiesz sobie w co chcesz :D a i tak duch będzie się miał okazję wypowiedzieć/opowiedzieć :) A duch Twój będzie wiedzieć kim jest internauta/forumowicz pod nikiem "czarnyMag" i się opowie tak naprawdę - za proste by to było żebyście tylko sądzili na podstawie tylko żyjących których znacie :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Prośba o modlitwę o pokój na świecie

Postautor: Estia72 » 01 wrz 2016, 15:06

czarnyMag pisze:Estia72: co zrobi duch wcielony gdy inny duch wcielony wezwie twego "nika" - a sensie boskim Ciebie o modlitwę ?! :)


Magu ja sie nie modle....

czarnyMag pisze:Jak Twój wcielony duch odmówi to zobaczy się już po :lol: jak się wstawi to też zobaczy już po :lol:
Bo Ty droga "Estia72" zakładasz z góry jak ja zakładałem, że Tyś istotą światła - ale czy aby na pewno? Oto jest pytanie - i Twój duch będzie musiał się opowiedzieć - i opowie się! :twisted:


Tak Mag badz tego pewny! :D

czarnyMag pisze:Zostaniesz wezwana by się "niematerialnie" opowiedzieć! Wiesz sobie w co chcesz :D a i tak duch będzie się miał okazję wypowiedzieć/opowiedzieć :) A duch Twój będzie wiedzieć kim jest internauta/forumowicz pod nikiem "czarnyMag" i się opowie tak naprawdę - za proste by to było żebyście tylko sądzili na podstawie tylko żyjących których znacie :lol:
[/quote]

Magu mozesz sie dwoic i troic , ja juz wiem Kim jest internauta/forumowicz pod nickiem CzarnyMag :lol: i to bedac w materialnym ciele , nie musze z niego wychodzic by to wiedziec :P

Mozesz stroszyc piorka, robic grozne miny, naprawde jestes zabawny! :lol: :twisted: Mnie nie nabierzesz Magu :)
Odbieram Cie Magu bardziej jako wesolego chochlika nawet niezbyt zlosliwego niz prawdziwego sluge ciemnosci do jakiej aspirujesz...Bawisz sie ,sprawdzasz, testujesz, cos tam probujesz bo przyswoiles sobie troche wiedzy ale to wszystko...
Twoj bunt to bunt zagubionego dziecka ktory obrazil sie na swego stworce...

Kris odbiera Cie jako ciemnosc, ja tej ciemnosci w Tobie nie widze Magu :) ;)


Mloda jestes dusza i lubisz sobie porozrabiac, pobawic sie a baw sie!-na zdrowie :lol: ;)
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Prośba o modlitwę o pokój na świecie

Postautor: czarnyMag » 08 wrz 2016, 00:29

Estia72 pisze:Mozesz stroszyc piorka, robic grozne miny, naprawde jestes zabawny! :lol: :twisted: Mnie nie nabierzesz Magu :)
Odbieram Cie Magu bardziej jako wesolego chochlika nawet niezbyt zlosliwego niz prawdziwego sluge ciemnosci do jakiej aspirujesz...Bawisz sie ,sprawdzasz, testujesz, cos tam probujesz bo przyswoiles sobie troche wiedzy ale to wszystko...
Twoj bunt to bunt zagubionego dziecka ktory obrazil sie na swego stworce...

Kris odbiera Cie jako ciemnosc, ja tej ciemnosci w Tobie nie widze Magu :) ;)


Mloda jestes dusza i lubisz sobie porozrabiac, pobawic sie a baw sie!-na zdrowie :lol: ;)


Masz rację - rozszyfrowałaś mnie :) Ja też od kilku dni myślę o Tobie ciepło :) Ty jesteś medium prawda?
A kogo masz na myśli pisząc o "prawdziwym słudze ciemności"? Jakiś konkret? Nick? Nazwisko? Merlin? Saruman?
..te ślimaki z forum ezo czy okulty, wiedzy pradawnej? Rasphul Ten? Bo napisał to "Pajmon, dziewiąty duch, jest upadłym aniołem, demonem, królem piekeł i niezwykle lojalnym sługą Lucyfera. Rządzi 200 legionami istot z piekieł. Przedstawiany jest pod postacią mężczyzny z twarzą kobiety jadącym na dromaderze. Na głowie nosi diadem ozdobiony kamieniami szlachetnymi. Pojawia się ze swoją świtą grającą na różnych instrumentach (m.in. trąbkach i cymbałkach). Jeśli zostanie przywołany, mogą towarzyszyć mu Abalam, Bebal i 25 legionów duchów.
Jego głos, choć wspaniały, jest niezrozumiały jeśli nie zmusi się go do wyraźnego mówienia.
Paimon posiada wiedzę o sekretach ziemi, sztukach i tajemnych naukach, a także mówi o tym czym jest umysł i gdzie on się znajduje.
Prawdopodobne znaczenie imienia:◾1. Najpewniej pochodzi z języka hebrajskiego

◾2. POMN - dźwięk, dzwonienie lub mały dzwon

◾a) POM - mieszać, pobudzać" :lol:
Powalił mnie na kolana jak przycisnął z tym powyżej pieczęć i zawarł pakt :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Prośba o modlitwę o pokój na świecie

Postautor: Estia72 » 08 wrz 2016, 13:57

Magu czy jestem medium ? heh to dobre pytanie :?: Absolutnie nie! , ale Ci co nie sa w temacie tak mnie moga odbierac/postrzegac... :D :P

Jestem osoba medialna a tytuly/nazwy zostawmy tym ktorzy tego potrzebuja ;)

Ja siebie uwazam za poszukiwacza/odkrywce/badacza szeroko rozumianej prawdy, a ze przy okazji nauczylam sie/zbadalam w ciagu wielu wcielen roznych umiejetnosci z dziedziny ogolnie mowiac "duchowej" to tylko narzedzia ktore maja mi w tym pomoc :)



Co do Twojego pytania odnosnie slugusow ciemnosci nie znam nikogo z wymienionych ponizej.
Nie interesuja mnie te tematy, nie mam na to czasu w tym zyciu. Jesli ktos chce poswiecic zywot na zabawe to ok :D
Ty piszesz o wcielonych aspirantach a ja mialam na mysli powazniejszych zawodnikow ;)
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Prośba o modlitwę o pokój na świecie

Postautor: czarnyMag » 08 wrz 2016, 14:40

Do "Estia72" ale nawet największemu "zawodnikowi" sumienie może zamknąć drogę i wtedy stanie się nagle cieniasem :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Prośba o modlitwę o pokój na świecie

Postautor: czarnyMag » 08 wrz 2016, 18:19

To jest chyba post o pokój na świecie.
A tak konkretnie o co chodzi z tą modlitwą o pokój? Mam uwierzyć że nagle ktoś wstał i zapłakał bo od zarania świata się biją a człowiek się wzruszył akurat teraz? Bo..?
Znając życie to biją się nadal tam gdzie się bili wtedy.
Nie dotarło do nich że świat jest miłością?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Poprzednia

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości