Modlitwa przebaczenia

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Modlitwa przebaczenia

Postautor: Mirek » 22 kwie 2016, 06:27

Niezłomnie wierzę, że Boża miłość wypełnia teraz moją duszę. Wiem, że gdy Jego miłość wypełnia moje serce, ustępują zeń wszelkie urazy. Wybaczam sobie fakt, że podtrzymywałem na temat innych wiele negatywnych przekonań. Postanawiam rozproszyć je wszystkie i nie pozwolę, żeby mną na nowo owładnęły. Jednoczę się z Nieskończonym, który we mnie mieszka, myśląc, mówiąc, działając i odpowiadając na działania innych z tego wymiaru mojego jestestwa, w którym dochodzi do głosu Boskie prawo miłości. Całkowicie przebaczam… (tu należy wymienić imiona wszystkich „winowajców”). Przekazuję im miłość, pokój, życzenie wszelkiego dobra i błogosławieństwo niebios. To wolni ludzie. I ja jestem wolny. Wszystkim przebaczyłem z całego serca. Nie ma już we mnie jadu, którego byłem pełen. Z mojego serca wydobywa się fala pokoju i błogosławieństwa, które wszystkich obejmuje.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Modlitwa przebaczenia

Postautor: natasza22 » 07 maja 2016, 18:19

Bardzo lubię modlitwę przebaczenia i moim zdaniem każdy powinien ją znać, zapoznać się z nią, bo naprawdę wiele nam może dać i przede wszystkim wiele może nas nauczyć. Przebaczenie to niezwykle ważna kwestia na którą w życiu powinniśmy zwracać uwagę.
Awatar użytkownika
natasza22
 
Posty: 7
Rejestracja: 07 maja 2016, 18:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Modlitwa przebaczenia

Postautor: czarnyMag » 03 sie 2016, 23:58

to tylko słowa - są rzeczy których się nie przebacza...
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Modlitwa przebaczenia

Postautor: Mirek » 04 sie 2016, 09:12

Magu, słowa mają wielką moc. To też energia, która może nawet zabić.
Naprawdę są takie rzeczy, których się nie przebacza? A jakie np.?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Modlitwa przebaczenia

Postautor: fruwla » 05 sie 2016, 09:43

Mirek pisze:Naprawdę są takie rzeczy, których się nie przebacza? A jakie np.?


Naprawde sa.

Kazdy ma inne....
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Modlitwa przebaczenia

Postautor: Krzysztoff » 05 sie 2016, 14:18

Piękna modlitwa Mirek
Dziękuję
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Modlitwa przebaczenia

Postautor: czarnyMag » 05 sie 2016, 22:12

Mirek pisze:Magu, słowa mają wielką moc. To też energia, która może nawet zabić.
Naprawdę są takie rzeczy, których się nie przebacza? A jakie np.?


Wydziedziczenie. Przy czym mi lata majątek osoby wydziedziczającej ale moja mała córeczka nie rozumie dlaczego nie ma tego co mieć miała. Czasami słyszę jak płacze i o to prosi Boga a we mnie wtedy zaczyna płonąć ogień i zaczynam tracić kontrolę - ogarnia mnie taka nienawiść że zarzekam się pomścić zniewagę ale nie tu lecz tam, kiedyś w innym wcieleniu! I pomszczę.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Modlitwa przebaczenia

Postautor: Krzysztoff » 06 sie 2016, 20:25

nienawiść to najgorsza rzecz jaką możesz zrobić, nie idź tą drogą
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Modlitwa przebaczenia

Postautor: Nikita » 06 sie 2016, 21:43

Odpusc Magu...widocznie to jest karmiczne...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Modlitwa przebaczenia

Postautor: Xsenia » 07 sie 2016, 10:48

czarnyMag pisze:Wydziedziczenie. Przy czym mi lata majątek osoby wydziedziczającej ale moja mała córeczka nie rozumie dlaczego nie ma tego co mieć miała. Czasami słyszę jak płacze i o to prosi Boga a we mnie wtedy zaczyna płonąć ogień i zaczynam tracić kontrolę - ogarnia mnie taka nienawiść że zarzekam się pomścić zniewagę ale nie tu lecz tam, kiedyś w innym wcieleniu! I pomszczę.

A nie lepiej wytłumaczyć córce, że będzie lepszym człowiekiem jeśli sama dojdzie do majątku, a nie odziedziczy go po kimś? Łatwe pieniądze się mszczą. A jeśli samemu się zaharuje na nie, to i człowiek ma większy szacunek do tego co posiada.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości