Strona 1 z 3

Modlitwa przebaczenia

Post: 22 kwie 2016, 07:27
autor: Mirek
Niezłomnie wierzę, że Boża miłość wypełnia teraz moją duszę. Wiem, że gdy Jego miłość wypełnia moje serce, ustępują zeń wszelkie urazy. Wybaczam sobie fakt, że podtrzymywałem na temat innych wiele negatywnych przekonań. Postanawiam rozproszyć je wszystkie i nie pozwolę, żeby mną na nowo owładnęły. Jednoczę się z Nieskończonym, który we mnie mieszka, myśląc, mówiąc, działając i odpowiadając na działania innych z tego wymiaru mojego jestestwa, w którym dochodzi do głosu Boskie prawo miłości. Całkowicie przebaczam… (tu należy wymienić imiona wszystkich „winowajców”). Przekazuję im miłość, pokój, życzenie wszelkiego dobra i błogosławieństwo niebios. To wolni ludzie. I ja jestem wolny. Wszystkim przebaczyłem z całego serca. Nie ma już we mnie jadu, którego byłem pełen. Z mojego serca wydobywa się fala pokoju i błogosławieństwa, które wszystkich obejmuje.

Re: Modlitwa przebaczenia

Post: 07 maja 2016, 19:19
autor: natasza22
Bardzo lubię modlitwę przebaczenia i moim zdaniem każdy powinien ją znać, zapoznać się z nią, bo naprawdę wiele nam może dać i przede wszystkim wiele może nas nauczyć. Przebaczenie to niezwykle ważna kwestia na którą w życiu powinniśmy zwracać uwagę.

Re: Modlitwa przebaczenia

Post: 04 sie 2016, 00:58
autor: czarnyMag
to tylko słowa - są rzeczy których się nie przebacza...

Re: Modlitwa przebaczenia

Post: 04 sie 2016, 10:12
autor: Mirek
Magu, słowa mają wielką moc. To też energia, która może nawet zabić.
Naprawdę są takie rzeczy, których się nie przebacza? A jakie np.?

Re: Modlitwa przebaczenia

Post: 05 sie 2016, 10:43
autor: fruwla
Mirek pisze:Naprawdę są takie rzeczy, których się nie przebacza? A jakie np.?


Naprawde sa.

Kazdy ma inne....

Re: Modlitwa przebaczenia

Post: 05 sie 2016, 15:18
autor: Krzysztoff
Piękna modlitwa Mirek
Dziękuję

Re: Modlitwa przebaczenia

Post: 05 sie 2016, 23:12
autor: czarnyMag
Mirek pisze:Magu, słowa mają wielką moc. To też energia, która może nawet zabić.
Naprawdę są takie rzeczy, których się nie przebacza? A jakie np.?


Wydziedziczenie. Przy czym mi lata majątek osoby wydziedziczającej ale moja mała córeczka nie rozumie dlaczego nie ma tego co mieć miała. Czasami słyszę jak płacze i o to prosi Boga a we mnie wtedy zaczyna płonąć ogień i zaczynam tracić kontrolę - ogarnia mnie taka nienawiść że zarzekam się pomścić zniewagę ale nie tu lecz tam, kiedyś w innym wcieleniu! I pomszczę.

Re: Modlitwa przebaczenia

Post: 06 sie 2016, 21:25
autor: Krzysztoff
nienawiść to najgorsza rzecz jaką możesz zrobić, nie idź tą drogą

Re: Modlitwa przebaczenia

Post: 06 sie 2016, 22:43
autor: Nikita
Odpusc Magu...widocznie to jest karmiczne...

Re: Modlitwa przebaczenia

Post: 07 sie 2016, 11:48
autor: Xsenia
czarnyMag pisze:Wydziedziczenie. Przy czym mi lata majątek osoby wydziedziczającej ale moja mała córeczka nie rozumie dlaczego nie ma tego co mieć miała. Czasami słyszę jak płacze i o to prosi Boga a we mnie wtedy zaczyna płonąć ogień i zaczynam tracić kontrolę - ogarnia mnie taka nienawiść że zarzekam się pomścić zniewagę ale nie tu lecz tam, kiedyś w innym wcieleniu! I pomszczę.

A nie lepiej wytłumaczyć córce, że będzie lepszym człowiekiem jeśli sama dojdzie do majątku, a nie odziedziczy go po kimś? Łatwe pieniądze się mszczą. A jeśli samemu się zaharuje na nie, to i człowiek ma większy szacunek do tego co posiada.