Piękna modlitwa od Joanny de Angelis

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Piękna modlitwa od Joanny de Angelis

Postautor: Krzysztoff » 08 cze 2016, 19:35

poruszająca , zapraszam do przeczytania

http://www.portal.spirytyzm.pl/poranna- ... e-angelis/
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Piękna modlitwa od Joanny de Angelis

Postautor: Pablo diaz » 08 cze 2016, 20:09

Dziękuję Krzysiu :)
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Piękna modlitwa od Joanny de Angelis

Postautor: Krzysztoff » 08 cze 2016, 21:39

Pablo diaz pisze:Dziękuję Krzysiu :)

Podziękowania należą się Monice która przetlumaczyła tekst, moim zdaniem zrobiła to świetnie
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Piękna modlitwa od Joanny de Angelis

Postautor: czarnyMag » 09 cze 2016, 07:39

Modlitwa Divaldo w pewnym sensie jest dołująca dla przeciętnego użytkownika ciała, szczególnie to:
"Lecz, w ubóstwie zawartym w mojej duszy, jeśli nie mogę być ogrodem, pozwól mi być samotną różą w skalistej szczelinie, ukazującą piękno w szlachetnym oknie przyrody"
"Chciałbym być polem dojrzałej pszenicy i podać chleb na stół ludzkości. Lecz, to dla mnie zbyt wiele"
Bo kieruje ją do Boga człowiek o takim życiorysie:
"Po śmierci brazylijskiego medium Chico Xaviera, Divaldo stał się jednym z najpopularniejszych przedstawicieli współczesnego spirytyzmu[1]. Ze swoimi wykładami przedstawiającymi wyniki badań naukowych dotyczących życia po śmierci, konsekwencji moralnych i filozoficznych, które te za sobą niosą, odwiedził ponad 60 krajów, w tym Polskę[2]. Napisał pismem automatycznym ponad 200 książek. W mieście Salvador, wraz ze swoim kuzynem, otworzył ośrodek charytatywny „Dom drogi", który pomaga ubogim dzieciom i rodzinom. Codziennie jest on odwiedzany przez ponad 3000 potrzebujących osób, które mogą tu skorzystać z opieki lekarskiej, darmowych posiłków, szkół, przedszkoli i żłobków"

...a skoro on jest "ziarnkiem pyłu" to co mają powiedzieć pozostali?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Piękna modlitwa od Joanny de Angelis

Postautor: Estia72 » 09 cze 2016, 09:34

czarnyMag pisze:Modlitwa Divaldo w pewnym sensie jest dołująca dla przeciętnego użytkownika ciała, szczególnie to:
"Lecz, w ubóstwie zawartym w mojej duszy, jeśli nie mogę być ogrodem, pozwól mi być samotną różą w skalistej szczelinie, ukazującą piękno w szlachetnym oknie przyrody"


CzarnyMag nie musisz od razu byc polem dojrzalej pszenicy tak jak Divaldo.... :)
Duza czesc z nas jest jak ta samotna roza w skalistej szczelinie...jedni maja wiecej do zrobienia inni mniej w zaleznosci od talentu i zadan jakie dostali na ziemi, ale ta samotna roza w skalistej szczelinie jest tak samo wazna jak te pola pszenicy czy ogrody....nigdy nie dostajemy wiecej niz zdolamy uniesc, te samotne roze dzialaja z reguly na duzo mniejsza skale , nie sa znane ale sa aniolami i swiatlem dla tych z ktorymi sie stykaja na codzien. Nie musimy zbawiac i budzic calej ludzkosci od razu :) Jest nas wielu i wystarczy ze kazdy na kawalku swojej skalistej szczeliny bedzie wnosil swiatlo i milosc w sercach ludzi w swoim najblizszym otoczeniu, to wystarczy by obudzic innych :)
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Piękna modlitwa od Joanny de Angelis

Postautor: fruwla » 09 cze 2016, 09:52

Modlitwa piekna, czytajac ja, az mi ciarki przeszly.
Ale zeby sie nia naprawde, gleboko modlic - trzeba miec duzo odwagi....
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Piękna modlitwa od Joanny de Angelis

Postautor: Pablo diaz » 09 cze 2016, 12:03

Krzysztoff pisze:
Pablo diaz pisze:Dziękuję Krzysiu :)

Podziękowania należą się Monice która przetlumaczyła tekst, moim zdaniem zrobiła to świetnie


W takim razie nalezy takze podziekowac Monice.

Co do moditwy mysle,ze znajda sie osoby,a szczegolnie te majace ,,lacznosc,, z Jezusem,a co za tym idzie z Bogiem ,ktore modla sie podobnie.

Mysle,ze nierozsadnym i niesprawiedliwyn jest ocenianie Divaldo Franco (jego dzialalnosci na rzecz spirytyzmu) skoro modlitwa jest od Joana de Angelis,
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Piękna modlitwa od Joanny de Angelis

Postautor: czarnyMag » 10 cze 2016, 11:24

Estia72 pisze:
czarnyMag pisze:Modlitwa Divaldo w pewnym sensie jest dołująca dla przeciętnego użytkownika ciała, szczególnie to:
"Lecz, w ubóstwie zawartym w mojej duszy, jeśli nie mogę być ogrodem, pozwól mi być samotną różą w skalistej szczelinie, ukazującą piękno w szlachetnym oknie przyrody"


CzarnyMag nie musisz od razu byc polem dojrzalej pszenicy tak jak Divaldo.... :)
Duza czesc z nas jest jak ta samotna roza w skalistej szczelinie


Ależ mi właśnie o to chodziło że między mną a nim (Divaldo jest taka sama odległość jak między Tobą a Bogiem). A więc skoro duch czysty - Divaldo upatruje siebie w swej skromności jako róże w skalistej szczelinie to co ja mam w tym wypadku powiedzieć? że jestem szmatą? :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Piękna modlitwa od Joanny de Angelis

Postautor: Pablo diaz » 10 cze 2016, 12:08

Divaldo Franco nie nalezy do kategorii duchow czystych,jest zwyklym czlowiekiem jak my wszyscy.
Jest medium spirytystycznym,ktory ma swoje wady i zalety.
Sluchalem mase jego wykladow i niektore rzeczy o ktorych mowi ,jak na medium spirytyczne nie przystaja.Poprostu czasami fantazja go ponosi :)
Zresztac Kardec dosc jasno opisal temat mediow i nie sposob sie z tym nie zgodzic.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Piękna modlitwa od Joanny de Angelis

Postautor: czarnyMag » 10 cze 2016, 12:51

Pablo diaz pisze:Divaldo Franco nie nalezy do kategorii duchow czystych,jest zwyklym czlowiekiem jak my wszyscy.
Jest medium spirytystycznym,ktory ma swoje wady i zalety.
Sluchalem mase jego wykladow i niektore rzeczy o ktorych mowi ,jak na medium spirytyczne nie przystaja.Poprostu czasami fantazja go ponosi :)
Zresztac Kardec dosc jasno opisal temat mediow i nie sposob sie z tym nie zgodzic.



Ale Kardec pisał tylko o duchach ziemskich i mediach ziemskich - zgadza się? Coś w rodzaju Chico Xaviera - opowieść ducha Andre Luiza o tym jak po swoje śmierci coś tak ludzkiego jak pragnienie odczuwał, które zresztą zaspokoił w końcu w brudnej kałuży. W "Niebo i Piekło" duchy tam opisywane pochodziły tylko z Ziemi i były "ludzkie" - a to nie jest jedyna planeta zarezerwowana tylko dla "ludzi" - zresztą coś takiego jak człowiek nie istnieje. To tylko awatar.
Nie wiem jaka fantazja go ponosiła bo nie słyszałem tych wykładów ale że coś odbiega od ziemskiego pojmowania wcale nie znaczy że jest fantazją. Gość ewidentnie się wyróżnia ponad przeciętność - napisał około 200 książek pismem automatycznym i dziennie karmi i leczy na swój koszt około 3.000 ludzi i porównuje się do róży która wyrasta na skale :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Następna

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości