Tutaj jakieś modlitwy znajdziecie

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Tutaj jakieś modlitwy znajdziecie

Postautor: Pezet » 02 sie 2016, 07:56

Pezet
 
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2016, 07:51

Re: Tutaj jakieś modlitwy znajdziecie

Postautor: czarnyMag » 05 sie 2016, 22:22

Ja tego nie rozumie: "Dzieciątko Jezus, usłysz nas. Dzieciątko Jezus, wysłuchaj nas."
Dzieciątko? Jezus zmarł jako dorosły mężczyzna a nie dziecko więc dlaczego w modlitwie zwracają się do Niego dziecko?

I nie rozumie jeszcze tego: "Trójco, jedyny Boże :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tutaj jakieś modlitwy znajdziecie

Postautor: Nikita » 06 sie 2016, 21:41

Z ta Trojca to tylko taki dogmat katolicki....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Tutaj jakieś modlitwy znajdziecie

Postautor: czarnyMag » 11 sie 2016, 00:19

Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, Adonai nasz, Królu świata, który dałeś kogutowi rozum aby rozróżniał
miedzy dniem a nocą.
Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, Adonai nasz, Królu świata, który otwierasz oczy niewidomym.
Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, Adonai nasz, Królu świata, który rozwiązujesz zwizanych.
Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, Adonai nasz, Królu świata, który prostujesz pochylonych.
Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, Adonai nasz, Królu świata, który ubierasz nagich.
Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, Adonai nasz, Królu świata, który dajesz sile znużonym.
Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, Adonai nasz, Królu świata, który rozpościerasz ziemie nad wodami.
Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, Adonai nasz, Królu świata, który kierujesz krokami człowieka.
Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, Adonai nasz, Królu świata, który zaspokajasz każdą moją potrzebę.
Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, Adonai nasz, Królu świata, który obdarzasz Izrael siłą.
Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, Adonai nasz, Królu świata, który koronujesz Izrael chwałą.
Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, Adonai nasz, Królu świata, który nie uczyniłeś mnie poganinem.
Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, Adonai nasz, Królu świata, który nie uczyniłeś mnie niewolnikiem.
Błogosławiony jesteś Ty, Haszem, Adonai nasz, Królu świata, który nie uczyniłeś mnie kobietą.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tutaj jakieś modlitwy znajdziecie

Postautor: czarnyMag » 07 lip 2017, 08:56

Jest jeszcze takie coś:
Kiedy mówisz "JAM JEST" powodujesz że Bóg zaczyna działać. "JAM JEST" oznacza jestem Bogiem w Działaniu. Utrzymuj "otwarte drzwi" aby obecność "JAM JEST" wplotła w twoje zewnętrzne działanie swoją obecność.
I tak:
"JAM JEST Obecnością podporządkowującą i uzdrawiającą tę sytuację"
"Bóg we mnie, Obecność JAM JEST manifestuje się, rządzi i rozwiązuje harmonijnie tę sprawę"
"JAM JEST Harmonijną Obecnością górującą zawsze nad każdą rzeczą i uwarunkowaniem"

W ten sposób również uzdrawiasz!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tutaj jakieś modlitwy znajdziecie

Postautor: Ryszard » 02 sie 2017, 21:47

Czy nie brzmi sensowniej tzw "Modlitwa Pańska" :

"Ojcze Nasz który jesteś w niebie
jest uświęcone imię Twoje
przyszło królestwo Twoje
stała się wola Twoja jako na niebie tak i na ziemi
chleba naszego powszedniego dałeś nam dzisiaj
i odpuściłeś nam nasze winy,
jako i my odpuszczamy naszym winowajcom
i nie wprowadziłbyś nas w próbę
ale wyrwałeś nas od ZŁEGO"
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08


Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości