Krótka modlitwa

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Re: Krótka modlitwa

Postautor: czarnyMag » 13 cze 2017, 12:22

Nikita pisze:Sa takie dusze, ktore biora na siebie czesc karmy innych i potem ponosza tego konsekwencje...ale one to robia swiadomie. Wiem, ze Sai Baba tak robil i dlatego potem chorowal. Aby wziasc na siebie czyjas karme musi byc intencja...


Może nie wyraziłem się wystarczająco jasno - ale właśnie to co podajesz miałem na myśli. Tylko nie tylko Sai Baba ma tak - bo on jest nauczycielem i jest dużo nad innymi, ale również My :) To bowiem (ten wybór) nie jest tylko domenom nauczyciela. Czasami duch szeregowy który ma tę świadomość sam tak decyduje (co nie przeszkadza równocześnie nauczycielom podjąć wyzwanie). Czasami w trakcie zwykłej modlitwie za...cokolwiek duch szeregowy zbiera cudze intencje na siebie.

Może wyrażę to tak: oglądam wiadomości i kończę je oglądać (jakiś chłopiec spalił się żywcem). Rozkładam sobie posłanie i idę spać. Po godzinie wstaję idę do kuchni i coś tam piję bo nie bardzo wiem czemu wstałem i ponownie się kładę. Trwa to parę razy aż w końcu z pełną świadomością w letargu biorę z półki biblię i krzyż i idę do kuchni. Klękam przed krzyżem i zaczynam się modlić o tego "chłopca" (bo nie mogę spać!). Po godzinie ciągiem z głową poniżej krzyża wchodzę w tzw. trans i zaczynam się odnotowywać poza ciałem na jakimś wykładzie gdzie duch / człowiek coś mówi do duchów ze skrzydłami które go słuchają. Nagle wykładowca przestaje mówić i tamci się oglądają za siebie - a tam stoję ja i nie bardzo rozumie.
Sceneria się zmienia i znowu widzę siebie tym razem w jakiejś pustce gdzie jeden z słuchaczy tamtego zadaje mi pytania i od pytania do pytania zaczynam coś rozumieć (odpowiadam mu w miarę swych możliwości a on pyta i pyta a ja mu odpowiadam). W pewnym momencie "budzę się odmawiając litanię za tego dzieciaka". Kończę, wstaje i się kładem spać z wrażeniem że oto mam kolejnego brata który mnie wesprze gdy upadnę.
Tyle.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Poprzednia

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości