Czy ktoś zna odpowiednią?

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Re: Czy ktoś zna odpowiednią?

Postautor: cthulhu87 » 22 sie 2017, 09:17

czarnyMag pisze:Zaszkodzisz jej bo się nad nią pochylisz? A to forum przypadkiem nie wierzy w duchy? Wierzycie w to co jest wam na rękę prawda? A tak naprawdę nie sprawdzacie nic bo prościej jest zawierzyć autorowi książki i oparcie się zupełnie bezzasadnie na bredniach wylansowanego przez media (bo już nieżyjącego) autorytetu. I oczywiście pomaganie zaprząta wasze myśli :lol:
więc czasu nie ma - wszyscy chcą być aniołami a najprostsza droga wiedzie po trupach...


Zbyt upraszczasz. Otóż spirytyści nigdzie nie negują współzależności między zjawiskami psychicznymi a mózgowymi. Jako spirytyści nie wyprowadzamy ducha z materii, ale ich wzajemnych związków nie negujemy, gdyż przeczyłoby to wynikom naukowym. Co to dla nas oznacza w praktyce? Ano to, że problemy psychiczne mogą mieć naturę duchową i nie posiadać podłoża fizjologicznego (i tu możemy mówić o opętaniu), ale równie dobrze mogą mieć też naturę fizyczną - w tym drugim przypadku zachowanie ludzkie, percepcja i procesy myślowe są zaburzone wskutek patologicznego stanu organizmu.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Czy ktoś zna odpowiednią?

Postautor: fruwla » 22 sie 2017, 14:24

Rowniez moga istniec jednoczesnie, (mam na mysli nekanie +problemy na podlozu organicznym i fizjologicznym)
bo przeciez jedno nie wyklucza drugiego.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Poprzednia

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości