Sesja spirytystyczna - listopad 2008

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: Sesja spirytystyczna - listopad 2008

Postautor: sooleyman » 16 paź 2008, 14:25

Witam - rozmawialem z kolegą na temat sali - mozna byłoby coś mieć w jednym z warszawskich domów kultury, gdzie ten mój kolega utrzymuje sieć informatyczną. W celu ustalenia konkretów prosiłbym o kontakt na wiadomość prywatną. pozdrawiam
Awatar użytkownika
sooleyman
 
Posty: 80
Rejestracja: 16 lip 2008, 12:14
Lokalizacja: Toruń

Re: Sesja spirytystyczna - listopad 2008

Postautor: konrad » 23 paź 2008, 08:32

Zgodnie z zapowiedziami, chciałbym zaprosić wszystkich na Sesję Spirytystyczną, która odbędzie się w Warszawie 8 listopada w godzinach 15:00-19:00 w jednej z sal w Szkole Podstawowej nr 141, ul. Szaserów 117 (Praga Południe).

Głównym punktem sesji spirytystycznej będzie wykład naszego gościa z Rio de Janeiro, brazylijskiego kardiologa i fizyka Sergio Thiesena. Dr Thiesen zaprezentuje nam tematykę medycyny spirytystycznej, a także odpowie na wszelkie pytania związane ze spirytyzmem, życiem po śmierci, reinkarnacją.

Już teraz zapraszamy do zarezerwowania czasu w sobotę 8 listopada, zwłaszcza że wstęp na sesję jest całkowicie bezpłatny.

Do końca tego tygodnia umieszczę na stronie www.spirytyzm.pl dokładne informacje na temat tego, jak dojechać na miejsce.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sesja spirytystyczna - listopad 2008

Postautor: konrad » 28 paź 2008, 10:18

Na stronie www.spirytyzm.pl umieściłem dokładne informacje na temat tego, jak dojechać na listopadową sesję spirytystyczną. Generalnie najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy mają zamiar dotrzeć na miejsce z Dworca Centralnego będzie autobus 102, który dowiezie uczestników na miejsce (przystanek Osiedle Młodych).
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sesja spirytystyczna - listopad 2008

Postautor: sooleyman » 28 paź 2008, 14:32

Czy jeżeli pociąg zatrzymuje się na Warszawie-Wschodniej, to nie będzie bliżej?
Awatar użytkownika
sooleyman
 
Posty: 80
Rejestracja: 16 lip 2008, 12:14
Lokalizacja: Toruń

Re: Sesja spirytystyczna - listopad 2008

Postautor: konrad » 31 paź 2008, 09:59

sooleyman pisze:Czy jeżeli pociąg zatrzymuje się na Warszawie-Wschodniej, to nie będzie bliżej?


Teoretycznie jest bliżej, ale niewiele. I chyba nie ma żadnego bezpośredniego autobusu. Pozostaje więc wówczas jedynie przejazd tramwajem ulicą Grochowską i spacer od przystanku Wspólna Droga w stronę Szaserów. Gdyby komuś odpowiadała Warszawa Wschodnia, dajcie znać. Postaram się przesłać informację o numerach autobusów i tramwajów, którymi dostaniecie się na miejsce. Myślę jednak, że pomiędzy Warszawą Wschodnią i Centralną nie będzie w tym przypadku znaczącej różnicy. Od W-wy Centralnej jedzie się na miejsce ok.15 minut, więc nie jest daleko.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sesja spirytystyczna - listopad 2008

Postautor: Jul » 02 lis 2008, 17:29

Raczej nie będę mógł w tym miesiącu dojechać do Warszawy, ale prosiłbym koniecznie o relację z sesji spirytystycznej na stronie forum bądź Konrada :)
Jul
 
Posty: 346
Rejestracja: 31 paź 2008, 23:41

Re: Sesja spirytystyczna - listopad 2008

Postautor: konrad » 02 lis 2008, 22:05

Relacja na pewno będzie. Być może uda się nagrać treść wykładu na dyktafon i później wszystko umieścić na stronie. Zobaczymy... Właśnie mi się przypomniało, że mam nagrany pierwszy wykład Divaldo Franco w Polsce i może dobrym pomysłem będzie umieszczenie jego treści w internecie. Oczywiście nie w wersji audio, ale tekstowej. Zawsze to jednak coś :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sesja spirytystyczna - listopad 2008

Postautor: Jul » 03 lis 2008, 19:47

Konradzie, bardzo dobry pomysł z umieszczeniem na stronie relacji z wykładu Divaldo Franco. Wiedzy spirytystycznej nigdy za mało ;)
Jul
 
Posty: 346
Rejestracja: 31 paź 2008, 23:41

Re: Sesja spirytystyczna - listopad 2008

Postautor: Luperci Faviani » 09 lis 2008, 09:08

Sesja była ciekawa. Szkoda, że przybyło tak mało osób z forum, ponieważ wzajemne poznanie się nadałoby tej sesji jeszcze większej wartości. W każdym razie, cieszę się, że udało mi się dotrzeć na ul. Szaserów.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Sesja spirytystyczna - listopad 2008

Postautor: konrad » 09 lis 2008, 09:45

Pomimo tego, iż w trakcie tłumaczenia wykładu dwukrotnie straciłem głos, uważam spotkanie, że spotkanie było naprawdę interesujące i jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy na nie przybyli. Tym bardziej, że wiele osób musiało przebyć naprawdę szmat drogi, by dotrzeć do Warszawy.
Wiem niestety ze swojego doświadczenia, a także z tego, co opowiadają spirytyści z innych krajów, iż początki zawsze są trudne. Opór części zaświatów niechętnej rozwojowi Spirytyzmu często jest dość duży i na krótko przed wykładem pojawiają się np. problemy z salą, niespodziewane choroby, czy innego rodzaju trudne do przewidzenia zdarzenia. I tym razem tego nie uniknęliśmy, ale myślę, że z czasem nasi przyjaciele z zaświatów przekonają się nieco bardziej do naszej działalności i nie będą już nam utrudniali tak bardzo życia :D
Z całą pewnością jedną z kolejnych sesji zaplanujemy w Krakowie, w Toruniu albo i w innym regionie Polski, tak by ułatwić przybycie na nią tym osobom, którym ciężko jest przyjechać do Warszawy.
Dla wszystkich tych, którzy nie mogli wczoraj być z nami, mam jednak niespodziankę. Umieszczam w tej chwili na stronie internetowej www.spirytyzm.p prezentację PowerPoint z wykładu. Powinniście już lada chwila móc ją ściągnąć na Wasze komputery :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości