Wykład Konrada Jerzaka na październikowej konferencji CRH

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Wykład Konrada Jerzaka na październikowej konferencji CRH

Postautor: CRHeurystyki » 16 wrz 2011, 06:16

Wszystkim osobom, które są zainteresowane wykładem Konrada Jerzaka "Spirytyzm dawniej i dziś" na październikowej konferencji Centrum Rozwoju Heurystyki w Swarzędzu - przypominamy, iż ilość biletów jest ograniczona.
Chętne osoby do uczestnictwa w spotkaniu mogą już rezerwować miejsca i tym samym zakupić bilety.
Zapraszamy!
CRHeurystyki
 
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2011, 20:08

Re: Wykład Konrada Jerzaka na październikowej konferencji CRH

Postautor: dlaczego » 16 wrz 2011, 09:19

Niestety nie będę na tym spotkaniu, ale gdyby zostało nagrane chętnie kupię płytę z wystąpieniem Konrada jak i innych osobistości.
dlaczego
 
Posty: 40
Rejestracja: 12 mar 2010, 15:43

Re: Wykład Konrada Jerzaka na październikowej konferencji CRH

Postautor: CRHeurystyki » 16 wrz 2011, 10:45

A my niestety nadal borykamy się z tą częścią przedsięwzięcia, jaką jest nagranie filmu, a to dlatego, że jeśli mamy to zrobić to tylko profesjonalnie. Natomiast, jeśli się uda, to na pewno będzie o tym informacja po konferencji i co za tym idzie możliwość zakupu materiału filmowego.
Należy mieć na uwadze, że jesteśmy na tę chwilę bardzo "świeżutką" inicjatywą i pewne sprawy są dla nas póki co, że tak powiem: do nauczenia - a na pewno niezbędne do zdobycia doświadczenia na przyszłość. I Konferencja jest wprowadzającą częścią kolejnych spotkań, które wedle scenariusza, będą różniły się od typowych imprez tego typu, ale o tym w swoim czasie...;)
CRHeurystyki
 
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2011, 20:08

Re: Wykład Konrada Jerzaka na październikowej konferencji CRH

Postautor: atalia » 16 wrz 2011, 12:56

Ja bardzo chciałabym być-przeczytałam program i rzeczywiscie jest imponujacy,ale jeszcze nie wiem,czy będę mogła.
W razie mojej nieobecnosci na konferencji również byłabym zainteresowana zakupem płyty z nagranymi wykładami.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Wykład Konrada Jerzaka na październikowej konferencji CRH

Postautor: atalia » 17 wrz 2011, 20:36

Myślę,że 9 października może nie jest najlepszą datą na konferencję z powodu odbywających się wyborów.
Moja córka,gdy dowiedziała się o tej wspaniałej imprezie,zapałała entuzjazmem i chęcią udania się do Swarzędza,jednak po chwili przypomniała sobie,że tego dnia pracuje w komisji wyborczej...
Takich osób moze być więcej.Jednak w tej chwili z pewnością jest juz za późno,by cokolwiek zmieniać. :cry:
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Wykład Konrada Jerzaka na październikowej konferencji CRH

Postautor: CRHeurystyki » 18 wrz 2011, 13:34

Ależ przecież nic zmieniać nie trzeba;) Konferencja jest 8.10. a nie w dniu wyborów... :D
CRHeurystyki
 
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2011, 20:08

Re: Wykład Konrada Jerzaka na październikowej konferencji CRH

Postautor: atalia » 18 wrz 2011, 13:45

Nie wiem dlaczego cały czas byłam przekonana,że dziewiątego.Przepraszam za gafę. :oops:
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Wykład Konrada Jerzaka na październikowej konferencji CRH

Postautor: CRHeurystyki » 18 wrz 2011, 15:34

Nic się nie stało;). Zapraszamy zatem do rezerwowania miejsc za pomocą instrukcji zamieszczonej na stronie CRH.;)
CRHeurystyki
 
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2011, 20:08

Re: Wykład Konrada Jerzaka na październikowej konferencji CRH

Postautor: konrad » 06 paź 2011, 10:34

Niestety ze względu na nagłą sytuację rodzinną nie będę mógł wziąć udziału w konferencji... Poinformowałem już organizatorów z CRH, ale piszę też na forum, bo być może ktoś specjalnie wybierał się na mój wykład. Bardzo przepraszam, jeśli komuś pokrzyżowało to plany, ale niestety tu zadziałała siła wyższa...
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość