Będzie się działo

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: Będzie się działo

Postautor: kakofonia myśli » 26 maja 2013, 20:50

Ja ze swojej strony również bardzo dziękuję. Pan Divaldo jest po prostu niesamowity. Takiego kopa pozytywnej energii nie dostałam od pradziejów :D
I w ogóle bardzo miło było Was wszystkich poznać. Zupełnie inaczej się człowiek czuje, gdy do nicka może twarz przypisać :)
Pozdrawiam serdecznie
Pelo Amor ou Pela Dor... (By love or by pain)

„What is mind? No matter. What is matter. Never mind.” Thomas Hewitt Key

sbitara77@gmail.com
Awatar użytkownika
kakofonia myśli
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 386
Rejestracja: 15 lut 2013, 04:26
Lokalizacja: The space-time continuum...

Re: Będzie się działo

Postautor: goska82 » 26 maja 2013, 21:55

Takie "kopy"energetyczne marzyłyby się częściej :)
Super było :D
goska82
 
Posty: 143
Rejestracja: 16 sty 2013, 18:53

Re: Będzie się działo

Postautor: cthulhu87 » 26 maja 2013, 22:10

Mnie również bardzo się podobało :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Będzie się działo

Postautor: Krzysztoff » 26 maja 2013, 22:40

Ja tez dziękuje za spotkanie wszystkim , no i Konradowi za zorganizowanie przyjazdu takich wspaniałych wykładowców
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Będzie się działo

Postautor: kakofonia myśli » 27 maja 2013, 09:10

A ja jeszcze chciałam dodać: chapeau bas Konradzie :D Nie tylko za zorganizowanie konferencji, ale przede wszystkim za tłumaczenie. Wszyscy, którzy kiedykolwiek się tym zajmowali wiedzą, jak ciężkim kawałkiem chleba są tłumaczenia symultaniczne. Kawał dobrej roboty :D
Pelo Amor ou Pela Dor... (By love or by pain)

„What is mind? No matter. What is matter. Never mind.” Thomas Hewitt Key

sbitara77@gmail.com
Awatar użytkownika
kakofonia myśli
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 386
Rejestracja: 15 lut 2013, 04:26
Lokalizacja: The space-time continuum...

Re: Będzie się działo

Postautor: oran » 27 maja 2013, 11:06

Zgadza się,ogromny pozytywny wpływ, dobrej energii :)
Pozdrawiam .
oran
 
Posty: 210
Rejestracja: 22 sty 2011, 12:58

Re: Będzie się działo

Postautor: konrad » 27 maja 2013, 12:37

Jak komuś mało wykładów Divaldo, to polecam wykład o dzieciach Indygo z polskimi napisami, który właśnie przetłumaczyli polscy spirytyści mieszkający w Brazylii:

http://www.youtube.com/watch?v=ZoL-B-Z7 ... NX&index=1

A Andreia Moreirę można posłuchać z angielskim tłumaczeniem (jego wykład sprzed kilkunastu dni wygłoszony na kongresie brytyjskich spirytystów):

https://www.youtube.com/watch?v=6EeHDYmgNi8
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re:

Postautor: kalatala » 27 maja 2013, 21:58

Ja również ponownie dziękuję Konradowi za ten kawał dobrej roboty oraz woli, by zorganizować spotkanie. Podobnie jak inni uczestnicy podziwiałam go za świetne tłumaczenie, mój brat Bartosz tak samo. Były momenty, gdy Konrad nie zrozumiał słów - co jest oczywiście zrozumiałe - ale jeden szczególny moment zwrócił moją uwagę; w czasie tłumaczenia wykładu Divaldo była chwila, gdy Konrad nie zrozumiał i nawet sekunda nie minęła, gdy Divaldo zwrócił sie ku niemu powtarzając konkretne słowo i obrazując je zacisnięciem pięści.

Powiem Wam, że trochę byłam zaskoczona tym, jak mój brat podszedł pozytywnie najpierw do mojego zaproszenia na kongres, a potem jego ogromnym zainteresowaniem. No zobaczymy :-)

Z osób, które były na kongresie rozpoznałam tylko Forresta ze zdjęcia, oraz Konrada, bo to oczywiste. Nooo i Adrei oraz Divaldio :-) Wiem, że kilka osób rozpoznało też mnie, ponieważ mam zamieszczone swoje zdjęcie na forumowym profilu. I tak przywiodło mnie to do myśli, że może warto wstawiać swoje zdjęcia w profilu, bo wtedy nie będzie głupich barier, by podejśc i porozmawiać...
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Będzie się działo

Postautor: kakofonia myśli » 28 maja 2013, 13:42

Czy wiadomo już coś na temat organizacji kongresu? Interesowałaby mnie przynajmniej informacja, która to połowa sierpnia będzie. :D
Pelo Amor ou Pela Dor... (By love or by pain)

„What is mind? No matter. What is matter. Never mind.” Thomas Hewitt Key

sbitara77@gmail.com
Awatar użytkownika
kakofonia myśli
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 386
Rejestracja: 15 lut 2013, 04:26
Lokalizacja: The space-time continuum...

Re: Będzie się działo

Postautor: Voldo » 28 maja 2013, 14:16

Nawet nie wiadomo, czy to będzie sierpień. Czy może wrzesień...
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości