Jak spotkać siebie z dawnych lat? Pomóżcie

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Jak spotkać siebie z dawnych lat? Pomóżcie

Postautor: Lloliczek » 24 paź 2014, 10:22

Ostatnio przeglądałem swoje zdjęcia z komuni jak miałem 8 lat. I kiedy zobaczyłem siebie to stałem się narcyzem... Po prostu zakochałem się w swoim wyglądzie nie ukrywam. Ale tak mnie bierze straszne pragnienie już od 3 miesięcy żeby siebie 8-letniego zobaczyć, spotkać siebie twarzą w twarz. Proszę o pomoc i nie piszcie głupich komentarzy szukam sensownych odpowiedzi bo nie mogę znieść tęsknoty za sobą, próbowałem siebie przywołać ale też nic z tego nie wyszło. Być może dlatego że do seansu używałem tylko świecy komunijnej (którą trzymałem na zdjęciu). Z góry dziękuję za odpowiedzi, tym bardziej od osób które znają się na rzeczy. :)
Lloliczek
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2014, 10:13

Re: Jak spotkać siebie z dawnych lat? Pomóżcie

Postautor: Mirek » 24 paź 2014, 11:15

A może sensowna odpowiedź na Twoją prośbę nie istnieje?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak spotkać siebie z dawnych lat? Pomóżcie

Postautor: 000Lukas000 » 24 paź 2014, 21:33

To jest nierealne i niemożliwe, przykro mi.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Jak spotkać siebie z dawnych lat? Pomóżcie

Postautor: konrad » 27 paź 2014, 12:29

Potwierdzam to, co napisał Lucas i zamykam temat, żeby uniknąć bezproduktywnych dyskusji. ;)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości