Spotkanie w Krakowie

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: 000Lukas000 » 23 lis 2014, 13:09

światowid pisze:Tak,tak.
Pamiętam o MPK.
Moze osoby z Krakowa mają jakies pomysly na miejsce spotkania?


Wiesz, nie musisz znaleźć kawiarnianego arcydzieła w wyjątkowym miejscu, tylko jakąś dobrą kawiarenkę w której nie ma za dużo ludzi i są duże stoliki, by mogła zasiąść wspólnie powiedzmy 10 osobowa grupka. ;)

Możesz to dogadać z właścicielami, ale nie wspominaj że to spotkanie spirytystyczne, bo mogą się przestraszyć, jak nas już wielokrotnie doświadczenie nauczyło.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Xsenia » 23 lis 2014, 20:19

Fajnie by też było by muzyka nie zagłuszała rozmów. W niektórych kawiarniach można wręcz ogłuchnąć, a co dopiero mówić o jakiejkolwiek rozmowie.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Arronax » 24 lis 2014, 09:51

Damy radę :). Może i parking się znajdzie, zależy w jakim miejscu będziemy, będę musiał coś wykombinować, nie znam tak dobrze Krkowa, dobrze, że jest nawigacja.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: światowid » 24 lis 2014, 18:43

Kaziemirz, ulica miodowa.

http://sasiedzi.oberza.pl/pl/galeria

zarezerwowałem ostatnią salkę w piwnicy, gdzie są dwa stoliki, na 10 i 6 osób.
Powiedziałem że chcemy w spokoju porozmawia, by muzyka nas nie zagłuszała i by był po prostu spokój.
Pani wybrała taką salę i ją zaproponowała. Zarezerwowałem wstępnie tę salę na niedzielę o 18stej, zaznaczając że dam jej znac o której dokładnie będziemy jak tylko to ustalę.
nigdy tam nie byłem. po prostu wygląda sympatycznie, a samą firmę znam z innej restauracji, o tej samej nazwie w Krakowie.

Drugie miejsce o którym wiem wiecej i bywałem w różnych sytuacjach i mogę zaświadczyć że ma swoją pozytywną energię to lokal Szafa, na ulicy Felicjanek, ( koło Jubilatu i mostu Dębnickiego.

http://www.cafeszafe.com/galeria/

Ale tam nikt nie odbiera, wiem że mają tam jedną slakę gdzie byśmy się pomieścili. Ale tam czasem gra muzyka. i choć zawsze jest to muzyka nie mainstreamowa, to jednak czasem jak jest trochę ludzi to jest tam może nie głośno, ale na pewno nie cicho. Artyści, wykolejeńcy, ludzie myślący po swojemu. zawsze lubiałem tam być. i mam bardzo emocjonalne wspomnienia stamtąd.


W NIEDZIELĘ NIE MA STREFY PARKOWANIA I MOŻNA PARKOWAC JAK POPADNIE :)

proszę dajcie znac co myślicie. pooglądajcie zdjęcia, oceńcie. nie chciałbym wybrać czegoś co nie spełni Waszych oczekiwań..

A może macie inne propozycje..
szkoda wielka że wiara i wiedza naszych przodków została zdeptana.
Awatar użytkownika
światowid
 
Posty: 228
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: 000Lukas000 » 25 lis 2014, 09:50

Po sprawdzeniu komunikacji masowej, termin spotkania musi odbyć się w godzinach 14:00 do 17:00

Mamy dużo czasu, a krakowianie będą mogli spokojnie gadać nawet do zamknięcia lokalu, ale osoby z dalsza tak jak ja, powinny mieć możliwość zaplanowania trasy powrotnej masówką. ja maksymalnie posiedział bym do 18.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2014, 10:28 przez 000Lukas000, łącznie zmieniany 1 raz
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: światowid » 25 lis 2014, 10:02

Godzina jest do ustalenia. Zatem jak będzie Wam pasować tak zarezerwuje.

Prosze zatem o konkretne propozycje. A odnośnie lokalu? Ktos ma jakies uwagi?

O 14 na pewno mnie nie będzie. Postaram sie dojechać później.
szkoda wielka że wiara i wiedza naszych przodków została zdeptana.
Awatar użytkownika
światowid
 
Posty: 228
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: 000Lukas000 » 25 lis 2014, 10:49

Ok ustalone informacje i miejsce spotkania - informacja rozesłana

Spotkanie w Krakowie
Temat Spotkania: Spojrzenie na spirytyzm i jego wiarygodność poprzez pryzmat badań naukowych i osobistych doświadczeń

Czas i miejsce:
30 Listopad - Niedziela

W Restauracji Sąsiedzi
ul. Miodowa 25

O godz.
15:30 do 18:30
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: Krzysztoff » 25 lis 2014, 11:29

A jak się rozpoznacie?
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: 000Lukas000 » 25 lis 2014, 11:51

Krzysztoff pisze:A jak się rozpoznacie?

Pomyślimy nad tym jutro :lol: Ale dobre spostrzeżenie, dzięki :D
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie w Krakowie

Postautor: światowid » 25 lis 2014, 12:13

Ok.

Przestawię godzinę na 15.30.

Bedzie mala salka dla nas przygotowana. Na koncu sali.w piwnicy.mozemy zrobic jakies haslo.. I tyle. Bez problemu sie spotkamy przy odpowiednim stoliku..
szkoda wielka że wiara i wiedza naszych przodków została zdeptana.
Awatar użytkownika
światowid
 
Posty: 228
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:25
Lokalizacja: Kraków

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości