Grupa Śląsko -Zagłębiowska?

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Grupa Śląsko -Zagłębiowska?

Postautor: gaba75 » 16 lut 2015, 09:34

Mam pytanie?
Czy byliby zainteresowani otwarciem takiej grupy? Dla mnie np.kosztowne byłyby wyjazdy częste do Krakowa,a wiadomo że każdy chce się rozwijać i spotykać ludzi na odpowiednim poziomie. Czy byliby chętni stworzyć tu taką grupę?
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Grupa Śląsko -Zagłębiowska?

Postautor: gaba75 » 16 lut 2015, 17:01

Dzięki,
To do dzieła. Uważm że podpytanie co do wynajęcia lokalu jest drobnostką. W ogóle dla mnie organizacja nie ma problemu. Problem natomiast według mnie tkwi w ym jak ludzie zapatrują się na pewne szczególy dotyczące organizacji.
Camilus, czy Ty wybierasz się na spotkanie do Krakowa , omówilibyśmy to przy okazji spotkania tamże?
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Grupa Śląsko -Zagłębiowska?

Postautor: gaba75 » 16 lut 2015, 18:25

Ok,
Przyjęłam do wiadomości.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Grupa Śląsko -Zagłębiowska?

Postautor: gaba75 » 16 lut 2015, 18:28

Ale powiem Ci prawdę o dużo o prawdzie mówisz więc poznaj ją o sobie. Jesteś po prostu wygodny. Pomóc w/organizacji nie, ale poznać ludzi tak. Więc jedziesz do Krakowa?Wygodniacki :) ;)
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Grupa Śląsko -Zagłębiowska?

Postautor: gaba75 » 16 lut 2015, 19:41

Ok
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Grupa Śląsko -Zagłębiowska?

Postautor: Mirek » 16 lut 2015, 21:18

Zastanawiam się Kamilu czego Ty tak naprawdę chcesz?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Grupa Śląsko -Zagłębiowska?

Postautor: gaba75 » 17 lut 2015, 00:04

Mirku,
Canikus chce tylko prawdy. Bo uznaje zasadę prawda Cię wyzwoli. I ja jestem za.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Grupa Śląsko -Zagłębiowska?

Postautor: Xsenia » 17 lut 2015, 07:56

Ja jestem jak najbardziej za utworzeniem takiej grupy śląsko-zagłębiowskiej, ale może na początek zrobilibyśmy jedno spotkanie wraz z grupą krakowską tyle, ze w Katowicach? Co wy na to?
Łukasz może w marcu?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Grupa Śląsko -Zagłębiowska?

Postautor: gaba75 » 18 lut 2015, 07:34

Czy z moim mailem jest coś nie tak? Czy dochodzi do Ciebie xseniu to co piszę. Bo niewiem o co chodzi?
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Grupa Śląsko -Zagłębiowska?

Postautor: gaba75 » 18 lut 2015, 09:19

camilu


Preambuła Konstytucji Międzynarodowej Rady Unitarian i Uniwersalistów:

My, grupy należące do Międzynarodowej Rady Unitarian i Uniwersalistów stwierdzamy, że wierzenia naszej wspólnoty religijnej opierają się na:

wolności sumienia i myśli w kwestii wiary,
wrodzonych wartościach i godności każdej osoby,
sprawiedliwości i współczuciu w relacjach międzyludzkich,
odpowiedzialności i zaufaniu w relacjach międzyludzkich,
oddaniu demokratycznym zasadom,
deklarujemy, że naszym celem jest:

chronić Bezgraniczny Duch Życia (?) (Infinity Spirit of Life) i ludzką wspólnotę by umacniać wiarę Unitarian i Uniwersalistów na całym świecie,
stwierdzać różnorodność i bogactwo żywych tradycji,
ułatwiać wzajemne wsparcie poszczególnych członków organizacji,
promować nasze ideały i zasady na całym świecie,
promowanie modelu liberalnej religii przy warunku przestrzegania wspólnych wartości.

Camilu,
zadam Ci pytanie, odnośnie ostatniego punktu- promowanie........ . Jak wciela się w życie u was przestrzeganie wspólnych wartości?Czy to manipulacja?
wyrażasz zgodę na utworzenie grupy, nie chcąc się angażować. Wytłumacz mi coś, jeżeli wyrażasz chęć w tym by "Strzec" jakiejś idei któr wyznajesz razem z innego rodzaju organizacją, to nie angażowanie się w żadne przedsięwzięcie oznacza,że sam siebie okłamujesz. Przestrzeganie wspólnych wartości, to wg mnie piecza nad tym co jest cenne dla tego ruchu i tego ruchu. Jak wyobrażasz sobie opiekę nad czymś ni9e angażując się ani trochę?
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Następna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości