Spotkania

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Spotkania

Postautor: Melys » 08 gru 2009, 13:39

Prosze powiedzcie mi czy organizowane są / dzieki temu forum / jakieś spotkania osób zainteresowanych.? Czytałam watki o kołach ale one padły czemu?
Przecież chyba mamy swoje doświadczenia ze swiatem równoległym. A forum to chyba nie miejsce by to wszystko dokładnie opisywac już nie wspomne o pomaganiu.
Osoba ktora zaberała mnie natego typu doswiadczenia robi to odpłatnie, to jej praca. I dzieli nas odległasc ok 200 km.
Moze istnieja jakies spotkania.....
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Spotkania

Postautor: konrad » 09 gru 2009, 10:42

Nasze stowarzyszenie organizuje przynajmniej raz w miesiącu spotkania. Nie są to na razie spotkania, na których kontaktujemy się z Duchami. W pierwszym okresie chcemy po prostu przede wszystkim lepiej się poznać i lepiej poznać spirytyzm. Kontakt z Duchami ma jedynie sens wtedy, gdy ludzie podchodzą do tego poważnie i z chęcią czynienia dobra... Chcemy więc dążyć do takiej sytuacji, by każdy z uczestników nabrał pewności, że nadeszła chwila, by takie spotkania rozpocząć (część już ją ma, część się jeszcze nieco waha).

W najbliższym czasie spotykamy się w Oświęcimiu (w sobotę, 12 grudnia) przy okazji wykładu, który odbędzie się w herbaciarni oświęcimskiej (szczegóły na spirytyzm.pl). W styczniu i lutym nasze spotkania odbędą się zapewne w Warszawie. Gdybyś była zainteresowana uczestnictwem, daj znać, a prześlę Ci szczegóły.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkania

Postautor: Melys » 09 gru 2009, 11:30

dziekuje za informację . wiem na czym to polega. wiem ze potrzeba czasu i spokoju. jestem z Łodzi. Kiedyś jeżdziłam po całej Polsce, więc powiedziałabym że nie ma sprawy - będę. Dzis musze byc miejscowa. I tylko z tego powodu mogę miec trudności z dotarciem nawet do Warszawy. Ale zobaczymy...
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Spotkania

Postautor: konrad » 09 gru 2009, 14:04

Niestety w tej chwili nie mamy kontaktu z nikim w Łodzi poza Tobą, ale myślę, że jeśli zbierze się tam kilka osób z przyjemnością zorganizujemy i tam spotkania raz na jakiś czas. W sumie z Łodzi do Warszawy nie jest bardzo daleko. :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkania

Postautor: forrest » 09 gru 2009, 19:53

Nie tylko blisko, ale do Fabrycznej co godzinę są pociągi - te, które PESA wyprodukowała... . No i z tego co wiem, minęły już czasy, jak między Skierniewicami a Koluszkami pociąg jechał 60km/h.
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Spotkania

Postautor: konrad » 09 gru 2009, 20:50

Jeden mój znajomy dojeżdża codziennie z Łodzi do Warszawy do pracy, więc myślę, że chyba nie jest tak źle z dojazdem :) Ale w sumie się cieszę, bo Łódź, chociaż przecież bardzo duża, była na razie białą plamą na spirytystycznej mapie Polski. Dziś wiem, że już nie jest i to mnie bardzo cieszy :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkania

Postautor: Melys » 10 gru 2009, 12:42

świetnie, tylko mój brak mobilności to nie problem kilometrów tylko 10 miesięcznego faceta. ale to inny temat. Pozdrawiam.
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Spotkania

Postautor: Sebastian » 16 sty 2010, 13:12

Również jestem z Łodzi :)
U mnie, niestety, kłopoty z transportem mogą być, ale bardzo chciałbym przyjechać na jakieś spotkanie np. w Warszawie.
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Spotkania

Postautor: przemson666 » 18 sty 2010, 17:02

czesc. interesuje sie ta nauka odkad pamietam. poszukoje ludzi,z ktorymi moglbym zaczac sie rozwijac w tym kierunku. prosze o kontakt. to moj e-mail. przemson666@gmail.com.
przemson666
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2010, 16:57

Re: Spotkania

Postautor: AMON » 28 sty 2010, 16:29

przemson666 pisze:czesc. interesuje sie ta nauka odkad pamietam. poszukoje ludzi,z ktorymi moglbym zaczac sie rozwijac w tym kierunku. prosze o kontakt. to moj e-mail. przemson666@gmail.com.

Czy te trzy szóstki mają jakieś znaczenie - dla ciebie? Bo jeśli tak to nie ma o czym rozmawiać. A tak na marginesie, co tobą kierowało gdy je w swoim adresie umieszczałeś?
Awatar użytkownika
AMON
 
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:51

Następna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości