Hiszpanka

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Hiszpanka

Postautor: Hansel » 23 wrz 2015, 23:23

Słyszeliście o tym filmie ? :

,,Jeden z z najsłynniejszych polskich pianistów i polityków Ignacy Jan Paderewski (Jan Frycz) w dramatycznych okolicznościach próbuje dotrzeć do Polski. Zamierza mu w tym przeszkodzić pracujący dla pruskiej armii mroczny Doktor Abuse (Crispin Glover). W grupie spirytystów ratujących Mistrza przed atakiem medium znajdują się kochankowie (Jakub Gierszał i Patrycja Ziółkowska) gotowi poświęcić wszystko - dla wolności Ojczyzny i dla siebie nawzajem.,,
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Hiszpanka

Postautor: Achill » 24 wrz 2015, 08:14

owszem słyszałem, widziałem nawet zapowiedź... i to by bylo na tyle... trailer mnei odstraszył szczerze mówiąc. niby nie powinno sie oceniac ksiązki po okładce a filmu po trailerze ... jednak moj filmowy nos mnie rzadko zawodzi i mam dziwne przeczucie że ten film to pomieszanie komedii i fikcji i jesli jest jakiekolwiek odwołanie do jakiegoś prawdziwego zdarrzenia to jest to pewnie oparte na jakiejś jednej, mało wiarygodnej plotce. do której scenarzysta dopisał całą fantastyczna historię.
Takie jest moje wrażenie. Za film w kazdym razie narazie się nie zamierzam brać... chyba że będe mial nadmiar czasu i dopadnie mnie permanentna nuda.
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57


Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości