Prosze o pomoc :(

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Prosze o pomoc :(

Postautor: czarnyMag » 15 maja 2017, 10:46

Magda28 pisze:Witam
Czy ktos z was mógłby mi pomóc powiedzieć cos o osobie ktora straciłam. Jest mi bardzo ciezko i nie daje sobie rady. Bardzo prosze, nawet najmniejsza informacja mnie uszczesliwi.


Pomódl się do Jezusa a jak to nic nie da to do Matki Boskiej i św. Rity! (wiem, że to w pewnym sensie odpowiedź równoważna obciachowi ale w końcu i tak zostaniesz zawleczona na tę ścieżkę ze ścieżki tzw. medium - obojętnie co Ci to medium powie i jak to co Ci to medium powie na Ciebie "balsamicznie" wpłynie! A jak się mylę to i Tak w rozwleczeniu w czasie przyznasz mi rację - więc już teraz - nie ma sprawy :D

Zawsze można w oparciu o wolną wolę ducha wcielonego w ciało przyjąć "zbawienie" :twisted: od tzw. czarnego maga który się określi jako duch "czysty - medium" które jest ponad Jezusem i ponad Bogiem (ponad Stwórcą bo coś widzi - a widzi to co mu dadzą ZOBACZYĆ diabły) - A więc zawsze masz wybór! Diabły i to co oczekujesz i real i to co jest niewiadomą!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości