Włocławek- spotkanie spirytystyczne ? Czy to możliwe ?

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Włocławek- spotkanie spirytystyczne ? Czy to możliwe ?

Postautor: Niewiara19 » 09 cze 2017, 17:22

Witam,
jestem nowa na tym forum i przychodzę tu z dość ciekawym pytaniem. Otóż szukam osób które chciały by urządzić spotkanie we Włocławku. Czy są tu wogóle jakieś duszyczki z tego miasta bądź okolic? Spotkanie nie musi polegać na próbie kontaktu z wyższymi siłami. Chciałabym jedynie poznać jakieś osoby które mają to samo zainteresowanie i chciałaby mi powiedzieć co nieco. Przedstawić mi własne zdanie na różne tematy( zadane podczas spotkania), może ktoś miał jakieś ciekawe przygody o których chciałby opowiedzieć. Proszę, piszcie czy coś takiego ma szansę odbyć się we Włocławku i ile osób byłoby chętnych. Chcę jedynie wzbogacić się o dodatkowe informacje, wysłuchać czyichś rad oraz poznać ludzi z których będę mogła swobodnie rozmawiać na tematy związane ze spirytyzmem. Nie zależy mi na odprawieniu jakiego seansu czy tym podobnych ale jeśli już zbierze się jakaś grupka chętnych to oczywiście nie będzie z tym dla mnie żadnego problemu. :lol: :lol:
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: Włocławek- spotkanie spirytystyczne ? Czy to możliwe ?

Postautor: Xsenia » 09 cze 2017, 20:17

Witaj serdecznie :)
Niestety nie jestem z Włocławka, ale może ktoś tu jest z tego miasta :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości