TVN Warszawa - Przeklęte rewiry

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: TVN Warszawa - Przeklęte rewiry

Postautor: cthulhu87 » 12 mar 2010, 11:21

hmm, a możesz wrzucić do netu?:)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: TVN Warszawa - Przeklęte rewiry

Postautor: Melys » 12 mar 2010, 11:47

ogladałam :P ... konrad super - po prostu normalnie... bez otoczki straszenia, profesjanalnie. Ta kobieta - medium, rozmawiałes moze z nia. ? Huuuu :o
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN Warszawa - Przeklęte rewiry

Postautor: konrad » 12 mar 2010, 14:20

Melys pisze:konrad super - po prostu normalnie... bez otoczki straszenia, profesjanalnie.


Dzięki :) Trochę się obawiałem o ten program, bo jak występowałem na żywo, to byłem pewien, że wszystko zależy ode mnie. A jak nagranie jest obrabiane na stole montażowym, to można się spodziewać wszystkiego. Byłem przygotowany na to, że w ogóle mnie nie pokażą, że zmontują coś nie tak, a tu mimo wszystko pozytywne zaskoczenie :) Jedyny minus, że nie podpisali mnie Konrad Jerzak - Polskie Towarzystwo Studiów Spirytystycznych, ale trudno.

A co do tej medium, niestety nagrywaliśmy materiał w różne dni, więc nie było dane mi jej poznać. W internecie też nie ma dużo na jej temat. Jak wpisuje się jej nazwisko w wyszukiwarce, wyskakuje jej blog, którego chyba już nie prowadzi i między innymi post z naszego forum wrzucony niegdyś przez trolla1. Ale muszę powiedzieć, że ta pani źle nie wypadła.

Domyślam się jednak, że wprowadzono ją w temat tego domu (tak, jak zrobiono to ze mną), więc jej "wizja" mogła być sugerowana właśnie informacjami, które zdobyła.

Ja mogę tylko dodać, że przynajmniej policjanci, którzy pojawiali się w czasie programu, to rzeczywiście policjanci, a nie podstawione osoby. Jednego widziałem nawet w dniu nagrania w mundurze.

A tak prywatnie dodam, że choć żadnego ducha tam nie widziałem ;), to cała historia wydaje mi się wielce prawdopodobna. Po pierwsze, świadkami dziwnych zdarzeń było kilka osób. Po drugie nie chodziło tylko o to, że gdzieś tam skrzypi podłoga - słychać było kroki, widać ruch klamki itp. Po trzecie, mimo wszystko świadkami były raczej dość wiarygodne osoby - policjanci.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVN Warszawa - Przeklęte rewiry

Postautor: dlaczego » 12 mar 2010, 15:48

Witam,
czy mógłby ktoś udostępnić ten program?
Niestety nie mam TVN Warszawa a bardzo chciałbym go obejrzeć.
dlaczego
 
Posty: 40
Rejestracja: 12 mar 2010, 15:43

Re: TVN Warszawa - Przeklęte rewiry

Postautor: cthulhu87 » 12 mar 2010, 17:31

Ja też, bardzo proszę aby osoby które mają nagranie spróbowały udostępnić je nam...
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: TVN Warszawa - Przeklęte rewiry

Postautor: Dom » 16 sie 2010, 17:16

Awatar użytkownika
Dom
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2010, 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVN Warszawa - Przeklęte rewiry

Postautor: Sebastian » 16 sie 2010, 19:37

A tutaj część druga: http://www.youtube.com/watch?v=INK9_9WP2_Y

Bardzo dziękuję za dodanie tego na YouTube :)

Konradzie jakie jest Twoje zdanie na temat tego komisariatu? I czy poznałeś to medium?
A w ogóle to bardzo fajnie wypadłeś :D
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN Warszawa - Przeklęte rewiry

Postautor: konrad » 16 sie 2010, 19:55

Medium niestety nie poznałem. Jestem też w stosunku do tej osoby bardzo sceptyczny, choć w tym właśnie programie wcale źle się nie zaprezentowała.

Co do komisariatu, myślę, że coś tam mogło być, bo zeznania policjantów są bardzo wiarygodne.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVN Warszawa - Przeklęte rewiry

Postautor: Voldo » 16 sie 2010, 21:24

Dziękuje bardzo za obydwa linki :)
Bardzo fajnie przedstawione.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: TVN Warszawa - Przeklęte rewiry

Postautor: Luperci Faviani » 16 sie 2010, 21:41

Inaczej by się oglądało gdyby nie próbowali robić z tego sensacji. Trzeba zacząć kręcić filmy o duchach bez tej stylowej muzyki i mega efektów dźwiękowych.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości