re pomoc w znalezieniu Medium

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

re pomoc w znalezieniu Medium

Postautor: brycia » 09 cze 2020, 09:03

Witam. Poszukuję Medium w Warszawie. W lutym zmarła moja Mama , z którą nie dane było mi się pożegnać. Bratowa dla majątku odizolowała ja od najblizszych. Proszę o kontakt do jakiegos Medium
brycia

Re: re pomoc w znalezieniu Medium

Postautor: danut » 10 cze 2020, 21:07

Witaj. Ja widzę tu pomoc Tobie przy uświadomieniu sobie przez Ciebie pewnych rzeczy, w tym tego z czym uporanie się i pogodzenie się jest Ci potrzebne i jaką przykrywką do tego byłby dla Ciebie kontakt z mamą przez medium. Jak najbardziej szczerze Ci odpowiadam :) Dobre medium, takie ze znajomością oddziaływań psychicznych pewnych typów osobowościowych może Cię okłamać, że np. widzi i słyszy Twoją mamę i przekazać Ci to co to niby nie chce Ci ona powiedzieć. Może i uznasz to za prawdę, wtedy kiedy utrafi to w słabe punkty Twojej osobowości. No, ale po co tak? Przecież to tylko Cię wystraszy i utwierdzi w przekonaniu, że zmarła dalej żywi do Ciebie urazę, a uporanie się i pogodzenie się z faktami pozostawi w szufladzie - niedokonane, byłe i niemożliwe by odkręcić. Czasami Ty sama jak i takie medium rzeczywiście możecie zobaczyć przekształcone, odrealnione obrazy zapisane w Twojej pamięci, te które sama teraz wypierasz ze świadomości, sklejone z ukrytych Twoich uczuć i pragnień, wypartych i dlatego przekształconych, bo były one niezgodne z kulturowością i obyczajowością w jakiej żyjemy. A medium zobaczy je przekształcone przez Ciebie i dodatkowo przekształcone przez siebie samą co uczyni widziane bardziej do interpretacji skomplikowanym. Jak widzisz za wszystkim stoi strach i rzeczywiście ma on wielkie oczy. :) A najgorzej jest uznać odrealniony takim sposobem własnej psychiki obraz i uznać go za prawdziwy zamiast rozłożyć go na części pierwsze i dotrzeć do tego co go naprawdę stworzyło. Co Cię nęka i co Cię straszy? hmm konflikt z mamą za jej życia, wyrzuty sumienia ? A dlaczego próbujesz przerzucać jakąś odpowiedzialność własną na bratową? Powiem Ci jedno nigdy nie jest za późno by z czegoś zdać sobie sprawę i by coś naprawić, dobre życzenia, serdeczność, przeprosiny wysyła się poza słyszanym, widzianym i odbieranym naszymi narządami zmysłów. Wysyła się i są odbierane przez adresata od nadawcy i sięga to daleko poza naszą rzeczywistość według swojej mocy, którą jakieś nasze uczucie posiada. Zatem czy łącznikiem między Wami może być jakieś medium? - No nie, bo nie sądzę by znało ono rozmiar i wagę uczuć między osobami ze sobą połączonymi naturalnym węzłem, ani go nie zna, ani nie jest w stanie takiego połączenia sztucznie ze sobą i z kimś obcym stamtąd tu stworzyć. A jeszcze co przy tym jest najbardziej niebezpieczne. To, by nie pozostawić w swojej przestrzeni tych "myślokształtów" a to jest to o czym pisałam wyżej i nie pozwolić się nimi opętać, bo czasami ta niby popularna pomoc z duchami niesiona przez "specjalistów" niestety ku temu się skłania.
danut

Wróć do Spirytyzm w Polsce