Seans - łódź

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: Seans - łódź

Postautor: atalia » 16 mar 2011, 22:25

Oby,oby... ;)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Seans - łódź

Postautor: Sebastian » 18 mar 2011, 22:35

Myślę, że w najbliższym czasie zorganizujemy jakieś spotkanie w Łodzi

*nieśmiały uśmiech zagościł na jego twarzy*

Droga Viconiu, zgodzę się z przedmówcami. Zanim doszłoby do utworzenia jakiejkolwiek grupy warto przestudiować badania nad spirytyzmem, jego historię, filozofię i etykę - czyli sięgnąć po literaturę Kardeca chociażby (Księga Duchów, Księga Mediów). Wypadałoby się też bliżej poznać i "zwerbować" inne osoby.

Ja od dawna wychodzę z założenia, że pośpiech temu nie służy. Być może w przyszłości utworzy się prężna grupa w Łodzi, niemniej jednak chyba ciągle jest za mało osób. Sądzę, że jeśli (jakkolwiek to nie zabrzmi xD) z nami zostaniesz to z czasem zacznie się wszystko rozwijać. Mam tutaj na myśli m. in. aktywność na forum, uczęszczanie na wykłady US etc. [Sam mam ogromne zaległości, co nadrobię dopiero po 24 maja]
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Seans - łódź

Postautor: Voldo » 18 mar 2011, 23:01

Sebastian pisze:niemniej jednak chyba ciągle jest za mało osób

Cóż, my z Robertem ostatnio mieliśmy spotkanie we dwóch...
I dobrze było, dużo ugadaliśmy itd... Więc - dla chcącego nic trudnego, zaczyna się od 2 kończy na 100 i więcej ;)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości