Wizyta Divaldo Franco w Polsce - maj 2009

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: Wizyta Divaldo Franco w Polsce - maj 2009

Postautor: Luperci Faviani » 26 lut 2009, 20:23

Podoba mi się.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Wizyta Divaldo Franco w Polsce - maj 2009

Postautor: Jul » 28 lut 2009, 10:23

Też mi się podoba.
Może tylko tu zawczasu przygotujemy jeszcze kilka pytań do zadania Divaldiemu? Można by je od razu przetłumaczyć i przygotować na kartce.
Jul
 
Posty: 346
Rejestracja: 31 paź 2008, 23:41

Re: Wizyta Divaldo Franco w Polsce - maj 2009

Postautor: Kasia » 04 mar 2009, 22:20

Konrad, zaproponowany temat jest moim zdaniem dobry. Dorzuciłabym do wykładu (nie do tytułu wykładu, ale już tylko do treści) temat przekazów Duchów Wyższych. Oczywiście nie w takiej formie, jaka pojawiła się podczas pierwszej wizyty Divaldo w Polsce, kiedy jedna z wróżek usiłwała się dopytac o przepowiednie dot. roku 2012... Natomiast jako element wykładu chciałabym aby Divaldo opowiedział nam o przekazach jakie on sam otrzymuje oraz o innych przekazach z ostatnich lat dotyczących rozwoju świata i kierunku w jakim zmierzamy.
To co dzieje się obecnie na świecie moim zdaniem coraz bardziej pokrywa się z przekazami, o których nam opowiadał ostatnio. A opowiadał, że ludzie będą coraz bardziej zmęczeni pogonią za materializmem i coraz bardziej będą czuli potrzebę duchowego aspektu życia. I myślę, że rozwój duchowy może byc jednym z pozytywnych skutków rozszerzającego się na cały świat kryzysu. Trudne czasy powinny zbliżyc ludzi do siebie, taką mam przynajmiej nadzieję.Trudne czasy to test segregujący przyjaciół, bo zostają ci prawdziwi. No i może coraz częściej ludzie będą sobie stawiac pytanie co jest ważniejsze, miec czy byc...
Kasia
Kasia
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2009, 20:33

Re: Wizyta Divaldo Franco w Polsce - maj 2009

Postautor: konrad » 09 mar 2009, 19:12

Kasia pisze:Natomiast jako element wykładu chciałabym aby Divaldo opowiedział nam o przekazach jakie on sam otrzymuje oraz o innych przekazach z ostatnich lat dotyczących rozwoju świata i kierunku w jakim zmierzamy.


Myślę, że to pytanie można zadać samemu Divaldo, nawet jeśli nie poruszy tego tematu w czasie wykładu. Z całą pewnością będzie przynajmniej pół godziny na pytania i odpowiedzi. Sam wykład nie powinien trwać dłużej niż 60-90 minut.

Dostałem dziś drogą mailową potwierdzenie Divaldo co do terminu. Zamierza on także wspomóc nas w wydaniu książki "Żyć szczęśliwie" i niewykluczone, że już na wykładzie będzie można ją kupić.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wizyta Divaldo Franco w Polsce - maj 2009

Postautor: konrad » 26 kwie 2009, 21:49

Na stronie są już podane szczegóły wykładu (adres, godzina, data itp.). Znajdziecie je tutaj:
http://www.spirytyzm.pl/divaldo
Wszystkich chętnych zapraszam do promocji wykładu w necie :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wizyta Divaldo Franco w Polsce - maj 2009

Postautor: konrad » 29 kwie 2009, 10:03

Przypominam o spotkaniu forumowiczów, które planowane jest na sobotę :) Dajcie znać, kto będzie mógł się na nim pojawić. Proponuję, byśmy spotkali się w południe w jakiejś kawiarni.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wizyta Divaldo Franco w Polsce - maj 2009

Postautor: cthulhu87 » 29 kwie 2009, 15:32

Bardzo dobry pomysł:) Jeśli chodzi o miejsce, to może Foksal czy Chmielna?
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Wizyta Divaldo Franco w Polsce - maj 2009

Postautor: konrad » 29 kwie 2009, 15:57

Jeśli chodzi o miejsce, myślę, że kluczowa będzie informacja na temat ilości uczestników :) Gdy zjawią się 3 osoby, od biedy zmieścimy się wszędzie. Gdyby przybyło ok. 10 osób, trzeba byłoby już pomyśleć nad jakimś bardziej przestronnym lokalem i zapewne zrobić wcześniej rezerwację.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wizyta Divaldo Franco w Polsce - maj 2009

Postautor: Jul » 01 maja 2009, 11:51

Ja przyjadę na spotkanie z Divaldo.
Ogólnie cały czas czytam i obserwuję co się dzieje na forum, tylko niestety mam po uszy ostatnio swoich obowiązków, stąd ostatnio moja bierność, ale możecie mnie liczyć w najbliższych działaniach.
Odnośnie składania podpisów do powstającego stowarzyszenia - czy byłoby możliwe załatwienie wszystkiego za jednym zamachem 15 maja, po wizycie Divaldo?

Pozdrawiam
Jul
 
Posty: 346
Rejestracja: 31 paź 2008, 23:41

Re: Wizyta Divaldo Franco w Polsce - maj 2009

Postautor: konrad » 01 maja 2009, 18:32

Jul pisze:Odnośnie składania podpisów do powstającego stowarzyszenia - czy byłoby możliwe załatwienie wszystkiego za jednym zamachem 15 maja, po wizycie Divaldo?


Osoby, które nie będą mogły przyjść na spotkanie forumowiczów, a chciałyby wesprzeć swoim podpisem dokument założycielski, będą mogły to zrobić na wykładzie Divaldo.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości