Pytania i dyskusje

Miejsce do zamieszczania wszelkich informacji o zmianach na forum, regulaminów, a także propozycji zmian.

Re: Pytania i dyskusje

Postautor: Xsenia » 29 sty 2023, 16:41

123bgf123 pisze:a z skąd wiecie, że napisany wątek 300 lat temu odpowie na pytanie zadane obecnie 2023r ?

Niektóre prawdy są uniwersalne i aktualne są obecnie i będą za następne 300lat.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pytania i dyskusje

Postautor: 123bgf123 » 31 sty 2023, 14:17

Xsenia pisze:
123bgf123 pisze:a z skąd wiecie, że napisany wątek 300 lat temu odpowie na pytanie zadane obecnie 2023r ?

Niektóre prawdy są uniwersalne i aktualne są obecnie i będą za następne 300lat.
Napisz mi/Nam te prawdy Droga Xseniu ! Bardzo proszę/prosimy !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Pytania i dyskusje

Postautor: Xsenia » 31 sty 2023, 16:47

Bądź dobry. Ucz się. Rozwijaj się. Dziel się tym co masz i tym co posiadasz (włącznie z wiedzą).
To tak na szybko co przychodzi mi do głowy.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pytania i dyskusje

Postautor: 123bgf123 » 31 sty 2023, 17:01

Xsenia pisze:Bądź dobry. Ucz się. Rozwijaj się. Dziel się tym co masz i tym co posiadasz (włącznie z wiedzą).
To tak na szybko co przychodzi mi do głowy.

ale wywaliliście mnie za PRAWDĘ bezwzględną ! Ludzie za prawdę uważają tylko to w co wierzą ! Tamta nauka tak wygląda dla mnie obecnie - i w sumie jestem gotowy za tamtą naukę podziękować ale "]Bądź dobry. Ucz się. Rozwijaj się. Dziel się tym co masz i tym co posiadasz (włącznie z wiedzą)." to już nie jest takie proste z tym np. dzieleniem się bo Ty okrzepły mentor powiedzmy nie zrobi tego co ja ryzykant i w tym momencie Ty mentor masz tylko teorię a ja ryzykant poprzez doświadczenia z batem na karku praktykę a wiec Ty mentor nie przeskoczysz nawet mając 100% wiedzy i chłonności umysłu/ducha na to co ja otrzymałem uciekając i obrywając za włażenie bez pozwolenia w miejsca zakazane i obłożone dla ziemi tabu lub batem ! A ja ryzykant jak Ci powiem że wystarczy pomyśleć a potem będzie coś to to będzie dla takich jak ja których lano przez łeb bez pardonu gdyśmy wyłazili z miejsc dla ziemi na legalnie nieosiągalnych i gdy musiano ingerować czasami byśmy wyleźli z stamtąd żywym / gdy duchy poza ciałem reagowały gdy duch umiejscowiony na ziemi w ciele ale po za ciałem wzywał pomocy uciekając ! I tamte Twoje prawdy np. już nie dotyczą takich jak ja !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Pytania i dyskusje

Postautor: Xsenia » 31 sty 2023, 21:10

Przekazanie wiedzy nie oznacza że masz kogokolwiek przekonywać do własnych wniosków i przekonań. :) To jest na zasadzie, że pokazujesz drzwi, ale tylko dana osoba może przez nie przejść. I jeśli tego nie chce, bądź nie potrafi, to ty już niczego więcej zrobić nie możesz.
Skąd przypuszczenie, że moja wiedza opiera się tylko na teorii? :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia

Wróć do Sprawy organizacyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości