Atak Spamu

Miejsce do zamieszczania wszelkich informacji o zmianach na forum, regulaminów, a także propozycji zmian.

Re: Atak Spamu

Postautor: Sebastian » 13 wrz 2012, 09:42

Wracam do domu, wchodzę na forum i szok :D

A przy okazji wizualna zmiana na forum :) Zapewne zauważyliście nową skórkę. Tamta trochę się już znudziła, więc mam nadzieję, że nowa przypadnie Wam do gustu.

Tak, ja jestem bardzo za :)
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Atak Spamu

Postautor: cthulhu87 » 13 wrz 2012, 10:25

Ja się generalnie przyzwyczaiłem, tylko avatary z prawej strony mi trochę przeszkadzają...
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Atak Spamu

Postautor: sigma » 18 wrz 2012, 06:37

Po zmianie wyglądu forum nie wyświetla się autor cytowanego tekstu, np. 000lukas000 powiedział/a: ...

Brakuje mi tego.
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Atak Spamu

Postautor: Hilary » 18 wrz 2012, 13:21

sigma pisze:Po zmianie wyglądu forum nie wyświetla się autor cytowanego tekstu, np. 000lukas000 powiedział/a: ...

Brakuje mi tego.

No nie wiem, ja tutaj widzę "sigma pisze:" a poniżej cytat.
Dla niedowiarków screen ;)
Obrazek

Jeśli do czegokolwiek mógłbym się przyczepić, to... do kwestii językowej. "Ktoś pisze" jest formą dobrą dla programisty, któremu nie chce się sprawdzać płci osoby cytowanej, ale jeśli chodzi o poprawność językową, to już gorzej i jeśli cokolwiek w tej materii jest do zmiany, to chyba właśnie to.
Hilary
 

Re: Atak Spamu

Postautor: Sebastian » 18 wrz 2012, 13:58

Ale właściwe jest zarówno "ona pisze" jak i "on pisze". Chyba, że chodziło Ci o zamianę na "ona napisała" i "on napisał", niemniej jednak "ktoś pisze" jest jak najbardziej poprawne.
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Atak Spamu

Postautor: Hilary » 18 wrz 2012, 14:47

Jakby się zastanowić, to faktycznie- jest właściwe, ale źle brzmi moim zdaniem. Zbyt bliskie skojarzeniowo do "tu pisze", co również jest poprawnie, bowiem Rada Języka Polskiego ugina się jak... no nie szanuje języka i równa w dół jak nauczyciel nie uczący niczego na swoich lekcjach, ponieważ dwóch uczniów jest leniwych.

Myślę, że forma "ona napisała", "on napisał" byłaby o wiele przyjemniejsza dla oka i bardziej funkcjonalna ;)
Hilary
 

Poprzednia

Wróć do Sprawy organizacyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości