Sigma

Miejsce do zamieszczania wszelkich informacji o zmianach na forum, regulaminów, a także propozycji zmian.

Sigma

Postautor: Belial71 » 07 paź 2012, 01:52

Na wstępie poproszę moderatorów i administratorów forum o nie usuwanie tego tematu przynajmniej przez kilka dni jeśli to możliwe . Zaznaczam też że nie jest to żadna forma ataku na Sigmę . A teraz do rzeczy . Sigmo nie wiem czemu od kilku dni atakujesz mnie , oceniasz wyzywasz - co zostało usunięte przez administracje forum- . W sumie nie tylko mnie ale innych użytkowników też. Będę pisał na swoim przykładzie bo tak mi łatwiej. Nie znasz mnie to po pierwsze , wypisujesz że mam 20 lat otóż wiedz że mam 41. Twoich wulgarnych tekstów nie będę tu przytaczał bo temat zostanie usunięty. Postrzegam Cię jako zarozumiałego człowieka nie przyjmującego do wiadomości że ktoś może być innego zdania niż Ty na dany temat przykładem może być temat o medytacji. Na moją głowę medytację poznałeś będąc na odwyku ,bo jest ona elementem terapii i tylko to o niej wiesz co z leczenia wyniosłeś , podejrzewam że inaczej nawet nie zainteresował byś się . A skąd wiem ? Otóż ja też jestem alkoholikiem od 12 lat trzeźwym tylko nie chwalę się tym na lewo i prawo tak jak Ty na forum . Przeszedłem kace , detoksy deliry ,terapie , AA . Ale w przeciwieństwie do Ciebie nie chowam się za swoim uzależnieniem mysląc że ono usprawiedliwia moje postępowanie .Jak mi się chce wychlać to idę na grupę nawrotów i polecam Ci to zamiast wyzywania się na użytkownikach forum . Po drugie Twój temat "Żegnam" myślę że to było raczej wołanie typu "Zauważcie mnie , jestem " spodziewałeś się że ludzie będą pisać w postach " nie odchodź itd" no zawiodłeś się srogo.Nie to żebym się cieszył z tego ale czy nie lepiej było napisać "Przepraszam faktycznie w niektórych moich wypowiedziach zagalopowałem się " .Na 100 % było by inaczej , gdybyś postąpił jak facet a nie mazgaj. To samo tyczy się Twojego stażu na forum czy dłuższy staż czyni Cię kimś lepszym i daje Ci prawo do uznawania się za autorytet tutaj ? Nie .Na koniec proponuję żebyś zaczął zachowywać się jak dorosły chłop a nie jak dziecko , któremu ktoś zabrał cukierka.
Piotrek
GG 2576667
Awatar użytkownika
Belial71
 
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2012, 07:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sigma

Postautor: sigma » 07 paź 2012, 02:41

Mnie się już kompletnie nie chce czegokolwiek tutaj czytać ani pisać. Vinitor to mały pikuś w porównaniu z osobami które się teraz rejestrują i tak ciekawie wpisują. Vinitor przynajmniej, tak myślę, pisał w to co wierzył. A tu co teraz mamy ? Kompleksy, kompleksy i jeszcze raz kompleksy. Belial np. miał do mnie pretensje że wkleiłem link do utworu który mu się nie spodobał. Nie podoba Ci się ? To nie słuchaj.

Szkoda trochę, bo spirytyzm mnie interesuje, ale też przecież można poznawać go z książek które dzięki Konradowi, C87 czy LF się ukazują. Nawiasem mówiąc, poznałem parę osób które te książki znają naprawdę dobrze, wiedzą o istnieniu tego forum ale zarejestrować się nie chcą. Kiedyś te osoby do zarejestrowania się tu namawiałem ale już nie będę bo to sensu po prostu nie ma. W ciągu paru miesięcy zmieniło się naprawdę duźo.

Powodzenia w rzeczywistości, nie tylko w internecie.
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Sigma

Postautor: Belial71 » 07 paź 2012, 03:00

Po pierwsze nie miałem pretensji tylko odpowiedziałeś bezpośrednio na mój post to Ci odpisałem .Czy pisałem do innych "nie słuchajcie tej piosenki" ? Nie. Po drugie nie zauważyłem bym miał jakieś kompleksy i o nich tu pisał .Znowu oceniasz nie znając innych , po trzecie zachowujesz się jak na swoim prywatny folwarku pisząc np. "Czy ja muszę czytać wypociny ..." nie jesteś tu sam . Nie możesz znieść że ktoś się z Tobą nie zgadza i tyle a jeszcze jak ktoś śmie odpowiedzieć na Twoje prowokacje to już w ogóle obraza majestatu. Ja również piszę o tym w co wierzę i jakoś z innymi forumowiczami prowadzę dyskusje normalnie mając często odmienne zdanie na większość tematów . Tylko Ty się czepiasz ,wyzywasz itd.
Piotrek
GG 2576667
Awatar użytkownika
Belial71
 
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2012, 07:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sigma

Postautor: Hilary » 07 paź 2012, 03:31

Belial tego "czegoś" wyraźnie nie zaznaczył, a ja widzę tutaj ironię, która prowokuje do przeniesienia tematu do działu Humor.
Podążając za Twoim postem, sigma (źródło tutaj viewtopic.php?f=6&t=1322&p=22272# ).
Poniżej... powinieneś poznać, druga wypowiedź z Twojego ostatniego posta skopiowana.

"Czy ja muszę czytać wypociny..."
"Nie podoba Ci się ? To nie słuchaj."

Nie przecz samemu sobie, trochę szacunku do samego siebie, na miłość boską!
Hilary
 


Wróć do Sprawy organizacyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości