qaz

Miejsce do zamieszczania wszelkich informacji o zmianach na forum, regulaminów, a także propozycji zmian.

Re: qaz

Postautor: lilo » 10 sty 2010, 16:33

Sorry nie znam się na tych podziałach obowiązków administrator/moderator. Pozdawiam
"Na poczatku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo.(...)
W Nim było życie, a życie było światłością ludzi, a światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnęła."
Awatar użytkownika
lilo
 
Posty: 181
Rejestracja: 19 paź 2008, 18:32

Re: qaz

Postautor: sigma » 10 sty 2010, 16:51

cthulhu87 pisze:...faktycznie, na niektórych forach jest dział "śmietnik" czy "bazgroły". Być może jest to jakieś rozwiązanie.


Zamiast "śmietnik" proponuję jakąś bardziej neutralną nazwę, np. "wolne myśli". Osobiście wpiszę się jako pierwszy. No, chyba że ktoś mnie ubiegnie...

:lol:
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: qaz

Postautor: lilo » 10 sty 2010, 16:55

I jeszcze chciałabym dopisać jedno, bo dzęki Twojej qaz wizycie na naszym forum zrobiło się naprawdę wesoło, w dużej mierze to za sprawą niebanalnych komentarzy vinitora. Na pewnym etapie czekałam, co też vintor odpisze. Vintor, również jako Twój wielbiciel pewno czekał na te posty. Mam więc nadzieję że nie potraktujesz tych uwag zbyt osobiście i nie opuścisz nas. Piszę to w nadzieji waszych dalszych dialogów tyle że w dziale Bazgroły/śmietnik :D
"Na poczatku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo.(...)
W Nim było życie, a życie było światłością ludzi, a światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnęła."
Awatar użytkownika
lilo
 
Posty: 181
Rejestracja: 19 paź 2008, 18:32

Re: qaz

Postautor: cthulhu87 » 10 sty 2010, 16:59

lilo pisze:Sorry nie znam się na tych podziałach obowiązków administrator/moderator. Pozdawiam


Lilo, zaskoczę Cię może, ale Ty od dawna też jesteś moderatorem :lol:
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: qaz

Postautor: Luperci Faviani » 10 sty 2010, 17:02

Ja też jestem, ale nie umiem... :?
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: qaz

Postautor: vinitor » 10 sty 2010, 17:06

Kroi się przytulne wczasowisko, gdzie nie zabraknie nawet zakładu oczyszczania miasta. Będąc kotem zamruczałbym.... Wesołe jest życie....
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: qaz

Postautor: qaz » 11 sty 2010, 06:40

Mam dosyć. Proszę o wycofanie mojego pseudonimu pisanego duźżymi literami w tym dziale.
Mam dość różnorakich ocen.
Chciałam sobie tylko pomóc. BO to co przeżyłam to był ciekawy przypadek.
Dlatego to był dział pytania i odpowiedzi.
Piszę pod wpływem chwili ale piszę to co myslę czyli szczeże.
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

Re: qaz

Postautor: vinitor » 11 sty 2010, 07:46

qaz pisze:Mam dosyć.

qaz pisze:Mam dość różnorakich ocen.

Masz tak szybkie decyzje jak taśmowa produkcja pytań. Zawodzisz siebie, zawodzisz nas, forumowiczów. A już myślałem, że dzięki pomysłowi lilo wyląduję na śmietniku. Nie byłby tak źle. Na wysypisku też daje się żyć ale qaz kocha pracę w pojedynkę i w takim samym stopniu pomaganie sobie bez udziału osób postronnych. Zrażona lawiną ocen kryje się w cieniu cedrowego drzewa, a przecież życie to nie bajka i należy wykazać się większą energią w walce z przeciwnościami. Wiatr chwilowo wieje w twarz, więc lepiej umknąć do mysiej dziury? Odchodzisz w siną dal, gdzie - jak Ci się wydaje - już czekają, aby przywitać spragnionego i nasycić. Jesteś pewna, że tam jest Twój wymarzony świat? Tam przywitają jak królową a doradcy będą się prześcigać w niesieniu pomocy ukochanej władczyni? Rzeczywiście. Zapominasz, że w którą stronę się nie udasz, trafisz na podobnych ludzi, mniej lub więcej życzliwych. Czy nasze forum zaliczasz do tych gorszych, bo chwilowo zrobiło Ci się niedobrze? Przemyśl nie ten jeden raz, bo z pewnością jest inaczej niż myślisz. Nie oczekuj, że będziemy nakłaniać siłą do pozostania. Jak zawsze, o tym zadecyduje Twoja wolna wola i do niej w przyszłości będziesz kierować pretensje nierozważnego kroku. Nie jestem Piłatem i rąk nie umywam lecz wołam: QAZ, QAZ, QAZ, bądż u nas!
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: qaz

Postautor: Jul » 11 sty 2010, 11:09

Się rzuciliście na qaz :-) "Kto z Was jest bez winy, niech pierwszy rzuci.."
Proponuję wrzucać dygresyjne lub powtarzające się tematy do działu "Różne różności" (ewentualnie z dopiskiem - "Spirytyzm dla początkujących"). Nie ma sensu mnożyć bytów ponad potrzebę, miejsce na forum się znajdzie w istniejących działach, a zaistniała sytuacja zapewnie będzie się jeszcze powtarzać z innymi nowymi forumowiczami.
Skoro w PTSS tylu jest orędowników szerzenia na zewnątrz wiedzy spirytystycznej, to bądźmy konsekwentni i nie nadymajmy się jak kury, gdy laicy zadają pytania. Cierpliwość jest cnotą :-)
Jul
 
Posty: 346
Rejestracja: 31 paź 2008, 23:41

Re: qaz

Postautor: qaz » 11 sty 2010, 11:34

Popieram pomysł: sp[irytyzmz dla początkujących.
qaz
 
Posty: 145
Rejestracja: 03 sty 2010, 10:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy organizacyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości